Як позбутися від бліх вдома | Dezmaster

Як вивести бліх з дому

Як вивести бліх з дому

Мешканці приватних будинків, квартир на нижніх поверхах, а також власники домашніх тварин часто стикаються з неприємним сусідством у вигляді кровосисних земляних бліх. Позбутися від дрібних паразитів важко, особливо якщо застосовувати невідповідні засоби, які тільки стимулюють імунітет комах. Після «аматорської» обробки вони починають посилено розмножуватися, представляючи серйозну загрозу для здоров'я людей і тварин. Як позбутися від бліх з будинку максимально безпечно і ефективно? Існує кілька швидкодіючих способів знищення, перевірених часом і успішним досвідом.

Звідки можуть взятися блохи в квартирі?

Земляні блохи - різновид жуків листоїдів з сімейства Alticini, що мешкають в грунті і на рослинах. У природному середовищі комахи харчуються насінням, плодами сільськогосподарських культур. Потрапляючи в людське житло, жучки перетворюються в кровосисних паразитів. Земляні блохи в будинку - далеко не показник антисанітарії або неякісного прибирання. Комахи можуть з'явитися в найчистішому приміщенні:

 • через шерсть домашніх тварин, після прогулянки в теплий період року;
 • з частинками землі на взутті;
 • від щурів і мишей, що мешкають в підвалах;
 • з дверного килима, на якому скупчилася велика кількість вуличної пилу;
 • з під'їзду, зараженого бездомними тваринами.

Як показує практика, тільки комплексна обробка всього будинку - підвалу, під'їзду, квартир, допоможе попередити нашестя паразитів.

У будинку завелися блохи: небезпека комах

Дрібні жучки прекрасно обходяться без тіла господаря. Вони успішно виживають і розмножуються в умовах далеких від ідеальних. Це пояснює, звідки беруться блохи на килимах, меблях, одязі, у взутті і вологому середовищі санвузлів. Укуси паразитів відрізняються хворобливістю, викликають сильне свербіння, подразнення. В окремих випадках можуть стати причиною важких алергічних реакцій. Але найбільшу небезпеку представляють хвороби, які здатні переносити блохи:

 • гепатит;
 • сальмонельоз;
 • енцефаліт;
 • деякі форми туберкульозу;
 • бруцельоз.

Сусідство з блохами, по своїй суті неприємне, представляє потенційну загрозу для здоров'я всіх мешканців квартири. Тому при появі проблеми, слід в терміновому порядку підібрати ефективний метод, як позбутися від земляних бліх в будинку.

как вывести домашних блох

Як вивести бліх з будинку: народні засоби

Існує велика кількість способів, як виводити бліх з будинку народними рецептами. Всі вони відрізняються безпекою і доступністю. Найпоширеніші засоби, чим обробити будинок від бліх:

 • сіль і сода розсипаються в місцях скупчення комах - килимах, м'яких меблях, кахельної плитці у ванній кімнаті та кухні;
 • розкласти ароматні трави (полин, лаванду, перцеву м'яту) - запах відлякає комах;
 • обробити поверхні розчином з води, скипидару і нашатирного спирту - помітний ефект після першого застосування.

У народних рецептах можна знайти безліч способів, як позбутися від бліх в будинку. Але всі вони мають один великий мінус - не роблять ніякого впливу на личинки. Через час паразити повертаються ще в більшій кількості і обробку треба проводити повторно.

Самостійний пошук відповіді на питання, як боротися з блохами в будинку, може тривати роками, але позитивного результату так і не буде. Найоптимальніший варіант знищення - звернення в професійну службу дезінсекції.

как избавиться от блох дома

Як позбутися від бліх будинку: професійна обробка

Фахівці спеціалізованої служби знають, чим потруїти бліх в будинку, щоб комахи назавжди залишили житловий простір. Професійне обладнання, ефективні способи обробки, сильні препарати допоможуть домогтися повного знищення бліх вже після першої дезінсекції.

Компанія «Dez-master» пропонує три варіанти, як вивести бліх з будинку:

 • Обробка приміщень холодним туманом - інсектицидний склад розпорошується під великим тиском. Дрібні частинки суміші осідають протягом 2-4 годин, проникаючи у важкодоступні місця - під плінтус, в м'яку меблеву оббивку, стикувальні шви.
 • Дезінсекція гарячим туманом - технологія передбачає використання пара. Отруйні випари мають пролонговану дію. Водні частинки осідають до 8 годин, що забезпечує більш глибоке проникання в поверхні.
 • Мелкодисперсное обприскування - за допомогою спеціального розпилювача інсектицид наноситься на всі поверхні, де відмічено підвищений скупчення комах. Методика вважається щадною, бо не вимагає складної підготовки будинку.

Фахівці компанії підберуть найбільш оптимальний засіб від бліх в будинку, з урахуванням максимальної безпеки для мешканців. На всі види робіт поширюється гарантія. По завершенні дезінсекції, даються докладні рекомендації що робити в рамках профілактики.