Питання-відповідь
 • Що робити якщо комахи залишилися після обробки?

  Повторні обробки протягом 3 місяців проводять за умови гарантійної програми. Гарантійна програма включає в себе можливість проведення другої обробки в половину ціни від першої, третя обробка протягом 3 місяців після першого виклику нашого спеціаліста буде безкоштовною. Нагадуємо, що повторна обробка протягом першого місяця не доцільна: засіб, нанесений на поверхню ще активний, контактуючи з ним, комахи гинуть.

  Якщо по закінченню місяця комахи все ще зустрічаються, телефонуйте, ми зробимо гарантійну обробку. Щоб замовити повторну обробку від комах, просто зателефонуйте і повідомте номер Вашого замовлення.

 • Як довго після обробки буде діяти препарат?

  Все залежить від використовуємого інсектициду. В середньому термін дії професійного деззасобу - до 6 місяців

 • Як швидко пропадуть комахи?

  Терміни різні. Наприклад блохи пропадають за один день. Але через кілька днів можуть з'являтися знову: вилуплюються з яєць, вилазять із щілин і т. д. Комахи контактують з обробленими поверхнями і гинуть. Повторна поява може відбутися через 2 тижні, що дуже малоймовірно. У найдовшому випадку процес винищення бліх займає місяць. Протягом місяця немає приводу для занепокоєння, якщо блохи періодично з'являються.

  Приблизно так само виглядає процес із клопами, і з тарганами: клопи і таргани можуть періодично з'являтися протягом місяця.

 • Чи будуть плями на стінах або меблях?!

  Плям не буде - сучасні професійні засоби від комах не залишають плям на поверхнях і меблях при обробці.

 • Чи буде запах під час обробки?

  Запаху не буде, так як ми проводимо обробку за допомогою новітніх препаратів.
  ВАЖЛИВО !!!! Запах при обробці відсутній, але при випаровуванні води, якою розбавляється засіб, частина препарату улітучується, викликаючи подразення слизових оболонок, що призводить до виділень з носа та кашлю. Тому в приміщеннях обмежується перебування людей на 5-6 годин.

 • Ми збираємося робити ремонт, коли краще проводити обробку, до або після ?!

  З практики, краще робити обробку до ремонту, так як комахи перебувають на своїх звичних місцях. Після обробки не проводити ремонтних робіт до повного зникнення комах.

 • Наскільки необхідно обробляти всю квартиру? Чи можна обійтися обробкою кімнати або дивана?

  Швидкість поширення комах дуже велика, існує велика ймовірність, що вони вже знаходяться у всіх кімнатах. Професійна обробка від комах має на увазі під собою обробку всіх можливих місць проживання комах, це єдиний метод позбутися їх НАЗАВЖДИ.

 • Як підготувати приміщення до обробки від комах?

  Провести вологе прибирання приміщень;

  Прибрати посуд, хліб, інші продукти на час обробки, прибрати посуд;

  З приміщення на час експозиції видалити тварин, птахів, черепах, рептилій і земноводних;

  Після проведення обробки приміщення необхідно провітрити, протерти столи;

  Детальні рекомендації по підготовці до обробки ви можете знайти в розділі присвяченому кожному з комах: клопи, мурахи, таргани, блохи.