Дезінфекція квартири і приміщень - доступна ціна у Львові | Dezmaster

Проведемо дезинфекцію у Львові

Проведемо дезинфекцію у Львові

Дезінфекція підприємств і виробничих приміщень різного типу у Львові - основний напрямок діяльності «Дез-майстер». Наші фахівці успішно співпрацюють з багатьма підприємствами Львова і області, якісно виконуючи свою роботу і гарантуючи 100% -вий результат.

Фахівцями нашої служби ефективно виконується обробка та дезінфекція об'єктів, залежно від методу її проведення і експлуатованих при цьому засобів, в тому числі:
- Поточна;
- Завершальна;
- Профілактична.
Усі представлені види знезаражувальних заходів проводяться з використанням спеціальних дезінфектантів. Слід згадати, що далеко не завжди достатньо лише прийняти профілактичні заходи, для більш результативного знезараження потрібно проводити повний комплекс робіт. Вид обробки, яку потрібно виконати в приміщенні, визначається фахівцями компанії «Дез-майстер», залежно від джерела інфекції.

Проведення дезінфекції - основні вимоги

На певному об'єкті, залежно від його функціонального значення і умов експлуатації, застосовуються спеціальні знезаражувальні засоби для проведення дезінфекції, а саме:
- До обробки житлових приміщень різного типу необхідно підходити дуже ретельно - це повинна бути дезінфекція квартири розчинами з фунгіцидною дією;
- Якщо проводиться дезінфекція підвалу або складів - найкращим чином підійдуть дезінфектанти великого спектру дії;
- Для знезараження цехів, промислових або харчових підприємств призначаються речовини, що не мають в своєму складі фенольних і формальдегідних домішок.

Наш центр дезінфекції «Дез-майстер» надає якісні послуги знезараження різних об'єктів за найвищим розрядом.