Знищення бліх

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Замовити
image

Підготовка приміщення перед знищенням бліх

Блохи в квартирі можуть завестися з кількох причин: комахи могли потрапити в квартиру на тваринах або з взуттям, якщо ви живете з першого по третій поверх, тоді можливе попадання комах з підвалу. Блохи в будинку з'являються з тих же причин, що і в квартирі, незалежно від наявності тварин.

Підготовка до дезінсекції бліх:

Всі відкриті продукти харчування складаєте в сміттєві пакети. Все те, що упаковано герметично, може залишатися на своїх місцях.

Так як обробці піддається підлога і стіни висотою до 1,5 метрів, весь посуд і предмети побуту повинні бути прибрані вище цього рівня, щоб уникнути попадання на них препаратів.

При обробці не допускається присутність в приміщенні тварин, при наявності акваріума, накрийте його ПЕТ-плівкою і відключіть компресор.

image

Дезінсекція бліх

Виведення бліх в квартирі проводиться методом холодного туману – шляхом розпорошення робочого розчину на поверхню підлоги і стін.

Час обробки залежить від розмірів і складності об'єкта (від 15 до 40 хвилин).

Після того, як дезінсекція бліх була проведена, приміщення залишають закритим протягом 5-6 годин.

Комахи, коли переміщаються по квартирі, контактують із засобом і гинуть.

image

Прибирання приміщення після дезінсекції бліх

Перед тим, як приступити до прибирання, приміщення інтенсивно провітрюють протягом 2-х годин.

Вимийте поверхні, які контактують з їжею, і місця, до яких часто торкаєтеся руками.

Використовуйте гумові рукавички і лужні розчини (сода, мильні і миючі засоби), вони нейтралізують препарат.

НЕ МИЙТЕ ПІДЛОГУ 1-2 дні! Це прискорить позбавлення від комах. При митті підлоги не змивайте інсектициди з плінтусів і стін. Препарати проти бліх працюватимуть на поверхнях протягом кількох тижнів, продовжуючи знищувати комах, що вилупилися з яєць.

Відгуки клієнтів

Завелися блохи? Вивести бліх у Харкові Вам допоможе компанія UltraDez

Якщо Ви помітили, що у Вашій оселі завелися ці надокучливі комахи, ми можемо відповісти звідки... Можна виділити всього кілька причин, через які ви можете з ними зіткнутися: вони потрапили до Вас у квартиру "осідлавши" Вашого улюбленця, також можливий варіант, що вони самі забралися до Вас, але це стосується тільки осель, розташованих нижче третього поверху.

Люди помилково вважають, що людей кусає тільки такий вид бліх, як "земляні блохи". Насправді, в раціон цих бліх входить тільки рослинна їжа. Щоб розуміти, які саме блохи являють для Вас потенційну небезпеку, необхідно в них розбиратися та правильно розділяти на підвиди. Небезпечними є представники сімейств:

  • Блоха людська (англ. Pulex irritans);
  • Блоха котяча (англ. Ctenocephalides felis);
  • Блоха собача (англ. Ctenocephalides canis);
  • Блоха кроляча (англ. Spilopsyllus cuniculi);
  • Щуряча блоха (англ. Xenopsylla cheopis).

Ціна на знищення бліх у Харкові:

  • гуртожиток - 150 грн
  • однокімнатна квартира - 250 грн
  • двокімнатна квартира - 300 грн
  • трикімнатна квартира - 350 грн

Процес позбавлення від бліх, умовно можна розділити на 3 етапи:

1) Процес підготовки:
Оскільки знищення бліх є дезінфекційним процесом, то знищення відбувається за очевидною схемою. З оброблюваного приміщення необхідно прибрати усі продукти харчування (ті які негерметично закриті). Обробці підлягає підлога та стіни висотою до півтора метри, тому рекомендується усе перемістити над цим рівнем. Також з приміщення потрібно вивести усіх тварин. Якщо в оброблюваному приміщенні є акваріум з мешканцями, його необхідно накрити пет-плівкою та відключити компресор, щоб запобігти потраплянню хімікатів всередину.

2) Обробка приміщення:
При обробці приміщення, застосовуються розчини, які в процесі розпорошуються по поверхні підлоги та стін. Обробка займає від п’ятнадцяти до тридцяти хвилин, залежно від розмірів і складності структури. Після дезінфекції, приміщення блокується на три-чотири години. У процесі комахи переміщуються по обробленій поверхні та неминуче контактують з хімікатами, що призводить до загибелі.

3) Прибирання:
Перед початком прибирання, Вам слід провітрити приміщення до тих пір, доки не зникне запах. Обробляйте тільки поверхню, що контактує з продуктами харчування та столовим приладдям. Не обробляйте інші поверхні. Під час прибирання використовуйте гумові рукавички, соду, мило та інші миючі засоби.

ВАЖЛИВО!
Не мийте підлогу протягом декількох днів. Засіб, який залишиться на поверхні знешкодить тих бліх, які вилупляться з яєць протягом цього часу.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner