Знищення бліх в Києві

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

** Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Дніпро;
Одеса;
Львів

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Замовити
image

Підготовка приміщення перед знищенням бліх

Блохи в квартирі можуть завестися з кількох причин: комахи могли потрапити в квартиру на тваринах або з взуттям, якщо ви живете з першого по третій поверх, тоді можливе попадання комах з підвалу. Блохи в будинку з'являються з тих же причин, що і в квартирі, незалежно від наявності тварин.

Підготовка до дезінсекції бліх:

Всі відкриті продукти харчування складаєте в сміттєві пакети. Все те, що упаковано герметично, може залишатися на своїх місцях.

Так як обробці піддається підлога і стіни висотою до 1,5 метрів, весь посуд і предмети побуту повинні бути прибрані вище цього рівня, щоб уникнути попадання на них препаратів.

При обробці не допускається присутність в приміщенні тварин, при наявності акваріума, накрийте його ПЕТ-плівкою і відключіть компресор.

image

Дезінсекція бліх

Виведення бліх в квартирі проводиться методом холодного туману – шляхом розпорошення робочого розчину на поверхню підлоги і стін.

Час обробки залежить від розмірів і складності об'єкта (від 15 до 40 хвилин).

Після того, як дезінсекція бліх була проведена, приміщення залишають закритим протягом 5-6 годин.

Комахи, коли переміщаються по квартирі, контактують із засобом і гинуть.

image

Прибирання приміщення після дезінсекції бліх

Перед тим, як приступити до прибирання, приміщення інтенсивно провітрюють протягом 2-х годин.

Вимийте поверхні, які контактують з їжею, і місця, до яких часто торкаєтеся руками.

Використовуйте гумові рукавички і лужні розчини (сода, мильні і миючі засоби), вони нейтралізують препарат.

НЕ МИЙТЕ ПІДЛОГУ 1-2 дні! Це прискорить позбавлення від комах. При митті підлоги не змивайте інсектициди з плінтусів і стін. Препарати проти бліх працюватимуть на поверхнях протягом кількох тижнів, продовжуючи знищувати комах, що вилупилися з яєць.

Відгуки клієнтів

Професійне виведення бліх

Поява бліх в будинку викликає дискомфорт у домочадців. Ці дрібні комахи своїми укусами провокують виникнення свербежу, подразнення, почервоніння ділянок шкіри, а в деяких випадках і алергічних реакцій.

Варто пам'ятати і про те, що вони є переносниками небезпечних інфекційних хвороб, тому боротьбу з ними потрібно починати якомога раніше. На жаль, жодне житло не застраховане від цієї зарази, навіть з однієї квартири в багатоповерхівці вона може перекочувати в іншу.

За яких умов з'являються блохи в будинку?

Виділяють кілька причин, які викликають появу цих «сусідів»:

 • Порушення санітарно-гігієнічних норм в житловому будинку.
 • Наявність повітроносних отворів в приміщенні.
 • Підвали, які є «розсадниками» паразитів.
 • Вихованці, які переносять на шерсті комах.
 • Осад пилу і бруду після проведення ремонту.

Виявивши джерело, що поширює зараження, необхідно вжити термінові заходи по обробці квартири від бліх. Самостійно вивести комах вдається не кожному, для цього потрібно володіти певними знаннями і вміннями. Найкраще це справа довірити людям, що спеціалізуються в цій області. В іншому випадку, Ви можете знову постраждати від повторного виникнення непроханих гостей.

Як боротися з блохами, що мешкають в підвалах?

Цим питанням частіше задаються люди, які проживають в багатоповерхових будинках. Крім цього притулку, блохи вважають улюбленими місцями гаражі, нежитлові будинки і склади, тобто там, де є всі умови для спокійного розмноження і існування.

На практиці частіше застосовують хімічні речовини, які діють на тіла бліх. Вони володіють агресивними властивостями, яким комахи не здатні протистояти. Результат після проведення хімічної обробки приміщень від бліх дуже стійкий і повторної появи бліх не спостерігається тривалий час.

Етапи виведення бліх

Проведена нами процедура проводиться в кілька важливих кроків:

Підготовка до процедури. Перш за все, необхідно прибрати або накрити так, щоб повітря / розчин не міг потрапляти на такі важливі речі як продукти харчування, дитячі іграшки, засоби особистої гігієни (гребінця, зубні щітки та ін.), посуд. Також з кімнати, в якій буде проводитися обробка, слід вивести дітей і домашніх тварин. Якщо ви зробите це до приїзду фахівця, то це значно полегшить його роботу, і ми будемо Вам безмежно вдячні.

Обробка приміщення від бліх (процес дезінсекції). В процесі розпилюється за допомогою спеціальних пульверизаторів склад, що рятує від бліх і кліщів. Конкретного часу роботи немає, все залежить від обсягу роботи (розміру приміщення, якому потрібна обробка). Зазвичай обробка приміщення займає по часу від 15 хвилин до півгодини. Попереджаємо, що після обробки в приміщення не було би бажано знаходитися ще протягом кількох годин, в ідеалі 3-5 годин.

Прибирання

Настійно рекомендуємо завжди провітрити приміщення, в якому була проведена обробка. Після цього слід змити залишок розпилених засобів. Для цього не потрібні якісь спеціальні миючі засоби. При можливості не торкайтеся плінтусів і стін, тому що ті препарати, які використовуємо ми, можуть діяти аж до 14 днів.

Перший і третій етап можуть бути виконані Вами самостійно, то для виконання другого кроку буде потрібно фахівець, який знає всі деталі майбутньої роботи.

Переваги компанії

Наша головна особливість полягає в тому, що ми не просто труїмо бліх, а створюємо для людей що живуть або працюють на цій території комфортні умови. Адже саме у наших фахівців вже великий стаж роботи і тому проведена робота буде бездоганною.

Компанія «Dez-master» - це:

 • Швидко проводиться дезінсекція приміщень.
 • Засоби, які ми використовуємо, безпечні для людей і тварин.
 • Після обробки від засобів не залишається запаху і будь-яких інших слідів.
 • Виїзд фахівця по Києву буде для вас абсолютно безкоштовним.
 • Всі наші замовники залишаються абсолютно анонімними. Ми не розголошуємо ваші ПІБ, адреса та інші дані.
 • При проведенні роботи буде укладено договір, в якому будуть обговорені всі деталі.
 • Коли ми проводимо дезінсекцію, то використовуємо сертифіковані препарати, які не несуть шкідливого впливу на тварин і людей, але не дивлячись на це вони гарантують високу продуктивність проведеної роботи.
Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner