Знищення бліх в Одесі

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

** Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Дніпро;
Київ;
Львів

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Замовити
image

Підготовка приміщення перед знищенням бліх

Блохи в квартирі можуть завестися з кількох причин: комахи могли потрапити в квартиру на тваринах або з взуттям, якщо ви живете з першого по третій поверх, тоді можливе попадання комах з підвалу. Блохи в будинку з'являються з тих же причин, що і в квартирі, незалежно від наявності тварин.

Підготовка до дезінсекції бліх:

Всі відкриті продукти харчування складаєте в сміттєві пакети. Все те, що упаковано герметично, може залишатися на своїх місцях.

Так як обробці піддається підлога і стіни висотою до 1,5 метрів, весь посуд і предмети побуту повинні бути прибрані вище цього рівня, щоб уникнути попадання на них препаратів.

При обробці не допускається присутність в приміщенні тварин, при наявності акваріума, накрийте його ПЕТ-плівкою і відключіть компресор.

image

Дезінсекція бліх

Виведення бліх в квартирі проводиться методом холодного туману – шляхом розпорошення робочого розчину на поверхню підлоги і стін.

Час обробки залежить від розмірів і складності об'єкта (від 15 до 40 хвилин).

Після того, як дезінсекція бліх була проведена, приміщення залишають закритим протягом 5-6 годин.

Комахи, коли переміщаються по квартирі, контактують із засобом і гинуть.

image

Прибирання приміщення після дезінсекції бліх

Перед тим, як приступити до прибирання, приміщення інтенсивно провітрюють протягом 2-х годин.

Вимийте поверхні, які контактують з їжею, і місця, до яких часто торкаєтеся руками.

Використовуйте гумові рукавички і лужні розчини (сода, мильні і миючі засоби), вони нейтралізують препарат.

НЕ МИЙТЕ ПІДЛОГУ 1-2 дні! Це прискорить позбавлення від комах. При митті підлоги не змивайте інсектициди з плінтусів і стін. Препарати проти бліх працюватимуть на поверхнях протягом кількох тижнів, продовжуючи знищувати комах, що вилупилися з яєць.

Відгуки клієнтів

Професійна дезінсекція - ефективний спосіб позбутися від бліх

Поруч з людиною і на людину часом селяться різні паразити одні з них - блохи. Маленькі, розміром 1-3 мм, кровоссальні вони відкладають до 50 яєць на добу.

Пересуваються стрибками, до 30 см. В довжину (крил у них немає), що піддає ризику великі приміщення. Заражається територія від хворих тварин або ненавмисно принесених з підвалів або вулиці бліх. Послуга знищення бліх в Одесі є дуже популярною.

Чим небезпечні блохи

Кровососи найчастіше залишають тіло тварини або людини після укусу, і залишаються жити і розмножуватися в приміщенні.

Блохи є переносниками різних небезпечних захворювань. Страшні епідемії чуми і висипного тифу в минулому несли багато життів. Знищувати бліх потрібно на самих ранніх стадіях, як тільки виявили.

Послуги з обробки від бліх

Якщо побачили бліх в стрибку або помітити сліди від укусів, потрібно відразу вживати заходів. Але самостійні дії ефектні тільки спочатку, на стадії появи. А при більшій кількості комах різні отрути можуть привести до вироблення резистентності до складу різних препаратів, тим самим створити прецедент повторного появи бліх. Краще звернутися до професіоналів, які за одну обробку знищать і бліх і їх личинок.

Для знищення бліх в Одесі компанія «Dez-master» застосовує найбезпечніші і новітні препарати, забезпечені усіма допусками, дозволами і сертифікатами. При наявності в будинку тварин, потрібно звернутися у ветеринарну клініку за консультацією і провести лікування домашнього вихованця.

Ціни на послуги в компанії «Dez-master»

Вартість послуги дезінфекції від бліх в Одесі залежать від обсягів роботи: площі території, ступеня поширення комах, а також препаратів.

Гарантійне обслуговування

Маленькі блохи можуть доставити Вам і Вашим близьким великі неприємності. Крім укусів, що само по собі дуже неприємно, вони можуть бути рознощиками безлічі захворювань та інфекцій, небезпечних для здоров'я людини. Тому, якщо у вас в будинку оселилися ці паразити, не відкладайте боротьбу з ними в довгий ящик.

Професійна дезінсекція - оптимальний спосіб позбутися від бліх

До знищення бліх в Одесі необхідно підходити комплексно:

 • По-перше, обробити квартиру.
 • По-друге, домашніх тварин.
 • По-третє, ліквідувати яйця бліх.
 • Якщо пропустити будь-який пункт, блохи будуть з'являтися знову і знову.

Так як боротися з блохами досить складно, радимо звернутися до фахівців. Компанія «Dez-master» з успіхом впорається з подібним завданням. Навіть однієї професійної обробки буде досить, щоб назавжди забути про існування цих паразитів. Але, якщо раптом, трапиться вторинне зараження, повторну дезінсекцію проведуть безкоштовно. Гарантія - 30 днів.

Популярні засоби проти бліх

Існують три основні групи засобів, здатних знищити бліх в приміщенні:

 • аерозолі (мають неприємний запах, час впливу обмежена);
 • інсектициди (використовуються професійними дезінсекторами, дуже ефективні);
 • дуст, гелі, порошки (ефективні тільки проти личинок).
 • підготовка квартири

Щоб почати боротьбу з блохами, необхідно з усією ретельність забратися в квартирі: пропилососити підлоги і стіни; прибрати килими, якщо такі є; меблі зрушити в центр кімнати. Постільну білизну, пледи попрати і обробити за допомогою парогенератора.

На час дезінсекції упакувати кухонне приладдя і продукти. Після обробки краще тиждень утриматися від вологого прибирання.

Чому варто звернутися в компанію «Dez-master»?

Компанія «Dez-master» - це:

 • використання кращих і повністю безпечних препаратів;
 • наявність всього необхідного сучасного обладнання;
 • швидко і безпечно;
 • надання гарантії.

Боротьбу з блохами необхідно починати якомога раніше, як тільки була виявлена дана проблема. Досвідчені фахівці допоможуть Вам її вирішити і позбавлять будинок від бліх, зробивши його безпечним для Вас і Ваших вихованців.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner