Знищення бліх у Львові

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

** Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Дніпро;
Одеса;
Дніпро

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Замовити
image

Підготовка приміщення перед знищенням бліх

Блохи в квартирі можуть завестися з кількох причин: комахи могли потрапити в квартиру на тваринах або з взуттям, якщо ви живете з першого по третій поверх, тоді можливе попадання комах з підвалу. Блохи в будинку з'являються з тих же причин, що і в квартирі, незалежно від наявності тварин.

Підготовка до дезінсекції бліх:

Всі відкриті продукти харчування складаєте в сміттєві пакети. Все те, що упаковано герметично, може залишатися на своїх місцях.

Так як обробці піддається підлога і стіни висотою до 1,5 метрів, весь посуд і предмети побуту повинні бути прибрані вище цього рівня, щоб уникнути попадання на них препаратів.

При обробці не допускається присутність в приміщенні тварин, при наявності акваріума, накрийте його ПЕТ-плівкою і відключіть компресор.

image

Дезінсекція бліх

Виведення бліх в квартирі проводиться методом холодного туману – шляхом розпорошення робочого розчину на поверхню підлоги і стін.

Час обробки залежить від розмірів і складності об'єкта (від 15 до 40 хвилин).

Після того, як дезінсекція бліх була проведена, приміщення залишають закритим протягом 5-6 годин.

Комахи, коли переміщаються по квартирі, контактують із засобом і гинуть.

image

Прибирання приміщення після дезінсекції бліх

Перед тим, як приступити до прибирання, приміщення інтенсивно провітрюють протягом 2-х годин.

Вимийте поверхні, які контактують з їжею, і місця, до яких часто торкаєтеся руками.

Використовуйте гумові рукавички і лужні розчини (сода, мильні і миючі засоби), вони нейтралізують препарат.

НЕ МИЙТЕ ПІДЛОГУ 1-2 дні! Це прискорить позбавлення від комах. При митті підлоги не змивайте інсектициди з плінтусів і стін. Препарати проти бліх працюватимуть на поверхнях протягом кількох тижнів, продовжуючи знищувати комах, що вилупилися з яєць.

Відгуки клієнтів

Поява в квартирі бліх - вкрай прикра неприємність, що доставляє проблеми всім домочадцям. Потрапити до вас вони можуть декількома способами:
- Принесли домашні тварини, що побували на вулиці;
- В квартири нижніх поверхів - з підвалу.
Не всі знають, що існує багато різновидів бліх. Наприклад, земляні абсолютно безпечні для квартир, вони шкідливі для рослин, тому заважають жити тільки аграріям. Але найчастіше в квартирах заводяться ті види, які кусають собак, кішок і щурів і можуть кусати людей. Крім того, що блохи - вкрай неприємні співмешканці, вони ще й небезпечні, оскільки здатні переносити важкі захворювання. Саме тому, як тільки ви виявили їх, потрібно знищити бліх в квартирі, не відкладаючи.

Боротьба з блохами у Львові

Зверніть увагу, знищення бліх в квартирі або будинку має бути стовідсотковим, якщо дезінсекцію провели неякісно, неприємні гості знову розмножаться. Якщо вам потрібна допомога в боротьбі з блохами, служба Dez-master гарантує стовідсоткове якісне позбавлення від бліх. Професіонали швидко очистять ваше житло від шкідників.

Обробка квартири від бліх - етапи:

1) Підготовка, що включає в себе прибирання продуктів харчування, посуду, дитячих іграшок і всіх побутових предметів, на які не можна потрапляти чинним розчинам. Якщо у квартирі є акваріум, його треба щільно закрити і відключити від розетки. У приміщенні, де проводиться дезінфекція бліх, не повинні перебувати діти, домашні тварини.

2) Безпосередньо дезінфекція квартири від бліх за допомогою спеціально розробленого розчину, що розпилюється з пульверизатора на стіни і підлогу. Так як дезінсекція бліх проводиться виключно високоякісними імпортними препаратами, вони миттєво гинуть. Час, необхідний для проведення обробки квартири від бліх, залежить від площі приміщення і варіює від 15 хвилин до півгодини. Зверніть увагу, що після обробки в приміщення не можна заходити 4 години, поки препарат ще активно діє.

3) Прибирання приміщення. Спочатку потрібно добре провітрити квартиру, і лише потім почати змивати засіб, причому обов'язково в гумових рукавичках: препарат небезпечний для шкіри. Врахуйте, що з плінтусів і стін радять засіб не змивати, так як боротьба з блохами за допомогою препарату буде відбуватися ще протягом двох тижнів. Безсумнівно, варто довірити такий відповідальний захід, як обробка від бліх виключно професіоналам, і тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені в якісному, безпечному і довгостроковому результаті.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner