Знищення клопів в Дніпрі

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

** Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Київ;
Одеса;
Львів

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Замовити
image

Підготовка приміщення перед знищенням клопів

Якщо постійні укуси клопів позбавляють Вас сну і всілякі «препарати від клопів», куплені Вами на базарі не дають бажаного ефекту, а комах стає все більше і більше, не турбуйтеся – ми не залишимо Вас з цією проблемою один на один!

У цьому розділі ми розповімо, як позбутися від клопів, як підготуватися до приїзду дезінфектора і які дії робити після того, як була проведена дезінсекція клопів.

Підготовка:

Необхідно прибрати всі відкриті продукти харчування (цукор, сіль, крупи, макарони, чай, спеції і т.д.), частину продуктів можна прибрати в холодильник, інше винести на балкон.

Бажано прибрати посуд (якщо такої можливості у Вас немає, то після обробки потрібно ретельно вимити його з миючим засобом).

Придбайте в магазині великі сміттєві пакети (160-240 л.) і складіть в них речі та постільну білизну.

Речі, які не можна піддати термообробці (синтетика, накатки на тканини, пуховики, дублянки і т.д.) ретельно перегляньте на наявність живих особин.

Огляньте подушки і ковдри, пропрасуйте шви, це пов'язано з тим, що комахи могли відкласти в них свої яйця.

Складіть в пакети зубні щітки і засоби особистої гігієни.

Накрийте телевізор і електроніку плівкою або сміттєвим пакетом.

Приберіть з приміщення домашніх тварин і птахів.

При наявності в будинку акваріума, обов'язково накрийте його плівкою і відключіть насос повітрозабірника, це пов'язано з тим, що препарати від клопів можуть потрапити в воду, тим самим нашкодити здоров'ю ваших риб. Зверніть увагу: засоби проти клопів не  впливають на теплокровних (людей і тварин), але можуть бути небезпечні для рептилій і земноводних.

ВАЖЛИВО! Речі та постільна білизна мають бути піддані термообробці! Необхідно перепрасувати або перепрати речі при температурі від 60 градусів і вище.

image

Обробка приміщення від клопів

Боротьба з клопами відбувається за допомогою розпорошування препаратів на поверхні. В основному це: спальні місця, шафи, килими, плінтуса, лиштви, розетки, вимикачі, підвіконня, карнизи, стики шпалер і інші можливі місця проживання комах.

Повне знищення клопів можливо тільки при обробці всієї квартири, навіть якщо укуси клопів були помічені тільки в одній з кімнат. Обробка проводиться у всій квартирі, включаючи ванну, кухню і туалет.

Препарати, які ми використовуємо, не залишають слідів на стінах і предметах побуту. 

Весь процес дезінсекції займає від 20 до 40 хвилин в залежності від розміру приміщення і кількості в ньому меблів і предметів інтер'єру.

По завершенню робіт приміщення залишають зачиненим на 5-6 годин, після закінчення яких можна приступати до наступного етапу  прибирання.

image

Провітрювання і прибирання після дезінсекції клопів

По закінченню терміну експозиції приміщення необхідно інтенсивно провітрити протягом 2х годин.

Для прибирання найкраще застосовувати лужні миючі засоби, такі як господарське мило, сода або засіб для миття посуду.

Щоб уникнути потрапляння засобу в очі, рекомендуємо використовувати гумові рукавички.

Вимийте посуд і всі місця, які контактують з їжею (столи, робочі поверхні і т.д.).

Не мийте підлогу 1-2 дні! При митті підлоги уникайте змивання препарату з плінтусів.

Стіни, стеля, внутрішні і бічні поверхні меблів не вимиваються! Це пов'язано з особливістю життєдіяльності комах. Личинки клопів можуть вилуплюватися з яєць протягом 30-40 днів, протягом яких препарат буде відмінно працювати на поверхнях і захищати приміщення.

Відгуки клієнтів

Клопи можуть з'явитися навіть в найчистішій і доглянутій квартирі - наприклад, їх можна випадково привезти з собою у валізі, принести з м'якими меблями (особливо, б / у), або вони можуть прийти від сусідів. Незалежно від причини появи, з клопами потрібно боротися - і для цього варто звернутися в службу по боротьбі з клопами Дніпро.

При знищенні клопів Дніпро використовуються препарати, що мають контактну дію - тобто комахи гинуть безпосередньо від контакту з отрутою, а не заражаючись один від одного. Тому потрібно дуже ретельно обробити абсолютно всі місця потенційної небезпеки - а зробити це «підручними» засобами практично неможливо.

Дезінсекції клопів Дніпро звичайними побутовими засобами не дає потрібних результатів - комахи не виводяться повністю. Більш того, вони дуже швидко звикають до застосовуваних засобів і виробляють до них імунітет. Щоб повністю і назавжди знищити клопів - викличте службу від клопів Дніпро.

Підготовка приміщення перед дезінфекцією від клопів Дніпро

  • Прибрати всю їжу, посуд та іншу начиння, що контактує з їжею, в приміщення, які не будуть оброблятися.
  • Приберіть весь текстиль, який точно не заражений яйцями клопів.
  • Приберіть всі предмети особистої гігієни та косметику.
  • Якщо є підозри, що клопи відклали яйця в постільній білизні, потрібно поступити таким чином: попрати і висушити білизну, пропрасувати всі його шви гарячою праскою. Залишити цю білизну в приміщенні, де буде проводитися обробка, а потім ще раз його випрати.

Важливо: при знищенні клопи постільні Дніпро використовуються препарати, які нешкідливі для людей і домашніх тварин, але вони можуть бути отруйними для рептилій. Тому, якщо у Вас вдома в якості вихованця живе, наприклад, черепашка, потрібно заздалегідь подбати про те, куди її можна відправити на тимчасове проживання (в ідеалі - на два тижні після обробки).

Проведення обробки приміщень після труїння клопів Дніпро

Виявлення вогнищ скупчення, виявлення гнізд. Дуже важливо знищити всіх комах, тому що навіть одна вижила самка може стати причиною відновлення популяції в найближчі кілька тижнів після проведеної обробки.

Підбір методу обробки боротьби з клопами Дніпро - це може бути гарячий або холодний туман, хімічний або бар'єрний захист. Метод підбирається в залежності від ступеня зараження, а також індивідуальних особливостей приміщення і мешканців (наприклад, якщо у кого-то з членів сім'ї алергія на певні склади або компоненти).

Проведення обробки - основний етап, який займає у служби знищення клопів Дніпро близько 1-1,5 годин, в залежності від обраного методу.

Прибирання квартири після знищення клопів

  • Після прибирання протягом 1-2 годин потрібно залишити приміщення щільно закритим, щоб препарат «настоявся».
  • Після цього відкриваємо вікна і приступаємо до прибирання. В першу чергу потрібно помити всі поверхні, з якими домочадці стикаються найчастіше - столи, стільці, ручки меблів, дверей і техніки. Помити підлогу, не зачіпаючи плінтуса (дуже важливо, щоб на них склад залишався концентрованим). При прибиранні використовувати медичну маску для захисту органів дихання, а також гумові рукавички.
  • Випрати текстиль, який залишався в приміщенні в процесі обробки.

Генеральне прибирання оброблених приміщень можна робити тільки через 3-4 тижні після проведення обробки - це важливо, тому що засіб працює протягом декількох тижнів, і не потрібно його змивати. Яйця із раніше залишених кладок вилуплюються якраз на 3-4 тиждень, тому необхідно, щоб до моменту вилуплення «молоді» отрута ще залишалася і могла знищити залишки колонії.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner