Знищення клопів

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Замовити
image

Підготовка приміщення перед знищенням клопів

Якщо постійні укуси клопів позбавляють Вас сну і всілякі «препарати від клопів», куплені Вами на базарі не дають бажаного ефекту, а комах стає все більше і більше, не турбуйтеся – ми не залишимо Вас з цією проблемою один на один!

У цьому розділі ми розповімо, як позбутися від клопів, як підготуватися до приїзду дезінфектора і які дії робити після того, як була проведена дезінсекція клопів.

Підготовка:

Необхідно прибрати всі відкриті продукти харчування (цукор, сіль, крупи, макарони, чай, спеції і т.д.), частину продуктів можна прибрати в холодильник, інше винести на балкон.

Бажано прибрати посуд (якщо такої можливості у Вас немає, то після обробки потрібно ретельно вимити його з миючим засобом).

Придбайте в магазині великі сміттєві пакети (160-240 л.) і складіть в них речі та постільну білизну.

Речі, які не можна піддати термообробці (синтетика, накатки на тканини, пуховики, дублянки і т.д.) ретельно перегляньте на наявність живих особин.

Огляньте подушки і ковдри, пропрасуйте шви, це пов'язано з тим, що комахи могли відкласти в них свої яйця.

Складіть в пакети зубні щітки і засоби особистої гігієни.

Накрийте телевізор і електроніку плівкою або сміттєвим пакетом.

Приберіть з приміщення домашніх тварин і птахів.

При наявності в будинку акваріума, обов'язково накрийте його плівкою і відключіть насос повітрозабірника, це пов'язано з тим, що препарати від клопів можуть потрапити в воду, тим самим нашкодити здоров'ю ваших риб. Зверніть увагу: засоби проти клопів не  впливають на теплокровних (людей і тварин), але можуть бути небезпечні для рептилій і земноводних.

ВАЖЛИВО! Речі та постільна білизна мають бути піддані термообробці! Необхідно перепрасувати або перепрати речі при температурі від 60 градусів і вище.

image

Обробка приміщення від клопів

Боротьба з клопами відбувається за допомогою розпорошування препаратів на поверхні. В основному це: спальні місця, шафи, килими, плінтуса, лиштви, розетки, вимикачі, підвіконня, карнизи, стики шпалер і інші можливі місця проживання комах.

Повне знищення клопів можливо тільки при обробці всієї квартири, навіть якщо укуси клопів були помічені тільки в одній з кімнат. Обробка проводиться у всій квартирі, включаючи ванну, кухню і туалет.

Препарати, які ми використовуємо, не залишають слідів на стінах і предметах побуту. 

Весь процес дезінсекції займає від 20 до 40 хвилин в залежності від розміру приміщення і кількості в ньому меблів і предметів інтер'єру.

По завершенню робіт приміщення залишають зачиненим на 5-6 годин, після закінчення яких можна приступати до наступного етапу  прибирання.

image

Провітрювання і прибирання після дезінсекції клопів

По закінченню терміну експозиції приміщення необхідно інтенсивно провітрити протягом 2х годин.

Для прибирання найкраще застосовувати лужні миючі засоби, такі як господарське мило, сода або засіб для миття посуду.

Щоб уникнути потрапляння засобу в очі, рекомендуємо використовувати гумові рукавички.

Вимийте посуд і всі місця, які контактують з їжею (столи, робочі поверхні і т.д.).

Не мийте підлогу 1-2 дні! При митті підлоги уникайте змивання препарату з плінтусів.

Стіни, стеля, внутрішні і бічні поверхні меблів не вимиваються! Це пов'язано з особливістю життєдіяльності комах. Личинки клопів можуть вилуплюватися з яєць протягом 30-40 днів, протягом яких препарат буде відмінно працювати на поверхнях і захищати приміщення.

Відгуки клієнтів

Внаслідок урбанізації сучасних міст проблема дезінсекції, а зокрема знищення клопівзаймає лідируючу позицію у сфері профілактичної дезінфекції. Існує безліч традиційних (народних) способів вивести клопів, це полин, оцтова кислота, скипидар, окріп і багато інших. Про ці способи боротьби є безліч статей в мережі інтернет, однак на жаль, дані методи мало ефективні у боротьбі з паразитами та мають лише тимчасовий ефект, не вирішуючи проблему в корені. Знищити клопів та позбутися цієї проблеми раз і назавжди допоможуть послуги професійної компанії.

Дезінфекція клопів здійснюється за відсутності в приміщенні продуктів харчування, посуду, засобів особистої гігієни та домашніх улюбленців. Боротьба з клопами захід не простий та вимагає відповідального, ретельного та професійного підходу. У своїй роботі ми використовуємо інсектицидні препарати останнього покоління. На відміну від препаратів, що використовуються іншими компаніями, наша служба по знищенню клопів застосовує засоби, які мають пролонговану дію, що забезпечує повне знищення популяції комах після першої обробки в 99% випадків. Ми надаємо якісний сервіс нашим клієнтам, тому беремо на себе гарантійні зобов’язання та у разі повторної появи комах протягом 6 місяців здійснюємо гарантійну обробку абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Обробка від клопів починається з обстеження об’єкта: дезінфектор визначає місця проживання, пересування та скупчення клопів, у випадку, якщо раніше замовником були застосовані побутові інсектицидні засоби для знищення комах, дезінфектор підбирає необхідний препарат для уникнення появи резистентних особин. Усі препарати для професійного застосування це концентрати, вони розводяться на водній основі для отримання робочого розчину. Робочий розчин наноситься на поверхні за допомогою генератора холодного туману, холодний туман подається під тиском, що забезпечує глибоке проникнення в усі «затишні» куточки квартири. Виведення клопів у стандартній квартирі, залежить від площі об’єкта і кількості предметів інтер’єру та займає від 20 до 30 хвилин. Після проведеної обробки квартира закривається як мінімум на 6 годин, після закінчення терміну експозиції та інтенсивного провітрювання, господарі можуть повертатися та знаходитися у приміщенні без побоювань за здоров’я домочадців і домашніх улюбленців.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner