Знищення клопів у Києві

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

** Дізнайтеся про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Дніпро;
Одеса;
Львів

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Замовити
image

Підготовка приміщення перед знищенням клопів

Якщо постійні укуси клопів позбавляють Вас сну і всілякі «препарати від клопів», куплені Вами на базарі не дають бажаного ефекту, а комах стає все більше і більше, не турбуйтеся – ми не залишимо Вас з цією проблемою один на один!

У цьому розділі ми розповімо, як позбутися від клопів, як підготуватися до приїзду дезінфектора і які дії робити після того, як була проведена дезінсекція клопів.

Підготовка:

Необхідно прибрати всі відкриті продукти харчування (цукор, сіль, крупи, макарони, чай, спеції і т.д.), частину продуктів можна прибрати в холодильник, інше винести на балкон.

Бажано прибрати посуд (якщо такої можливості у Вас немає, то після обробки потрібно ретельно вимити його з миючим засобом).

Придбайте в магазині великі сміттєві пакети (160-240 л.) і складіть в них речі та постільну білизну.

Речі, які не можна піддати термообробці (синтетика, накатки на тканини, пуховики, дублянки і т.д.) ретельно перегляньте на наявність живих особин.

Огляньте подушки і ковдри, пропрасуйте шви, це пов'язано з тим, що комахи могли відкласти в них свої яйця.

Складіть в пакети зубні щітки і засоби особистої гігієни.

Накрийте телевізор і електроніку плівкою або сміттєвим пакетом.

Приберіть з приміщення домашніх тварин і птахів.

При наявності в будинку акваріума, обов'язково накрийте його плівкою і відключіть насос повітрозабірника, це пов'язано з тим, що препарати від клопів можуть потрапити в воду, тим самим нашкодити здоров'ю ваших риб. Зверніть увагу: засоби проти клопів не  впливають на теплокровних (людей і тварин), але можуть бути небезпечні для рептилій і земноводних.

ВАЖЛИВО! Речі та постільна білизна мають бути піддані термообробці! Необхідно перепрасувати або перепрати речі при температурі від 60 градусів і вище.

image

Обробка приміщення від клопів

Боротьба з клопами відбувається за допомогою розпорошування препаратів на поверхні. В основному це: спальні місця, шафи, килими, плінтуса, лиштви, розетки, вимикачі, підвіконня, карнизи, стики шпалер і інші можливі місця проживання комах.

Повне знищення клопів можливо тільки при обробці всієї квартири, навіть якщо укуси клопів були помічені тільки в одній з кімнат. Обробка проводиться у всій квартирі, включаючи ванну, кухню і туалет.

Препарати, які ми використовуємо, не залишають слідів на стінах і предметах побуту. 

Весь процес дезінсекції займає від 20 до 40 хвилин в залежності від розміру приміщення і кількості в ньому меблів і предметів інтер'єру.

По завершенню робіт приміщення залишають зачиненим на 5-6 годин, після закінчення яких можна приступати до наступного етапу  прибирання.

image

Провітрювання і прибирання після дезінсекції клопів

По закінченню терміну експозиції приміщення необхідно інтенсивно провітрити протягом 2х годин.

Для прибирання найкраще застосовувати лужні миючі засоби, такі як господарське мило, сода або засіб для миття посуду.

Щоб уникнути потрапляння засобу в очі, рекомендуємо використовувати гумові рукавички.

Вимийте посуд і всі місця, які контактують з їжею (столи, робочі поверхні і т.д.).

Не мийте підлогу 1-2 дні! При митті підлоги уникайте змивання препарату з плінтусів.

Стіни, стеля, внутрішні і бічні поверхні меблів не вимиваються! Це пов'язано з особливістю життєдіяльності комах. Личинки клопів можуть вилуплюватися з яєць протягом 30-40 днів, протягом яких препарат буде відмінно працювати на поверхнях і захищати приміщення.

Відгуки клієнтів

Знищення клопів - єдиний спосіб забути про домашніх паразитів. Вночі вони заважають спати, а вранці на тілі видно червоні плями укусів. Поява клопів ніяк не пов'язана з чистотою в будинку. Вони можуть прийти від сусідів, опинитися у валізі з речами з відпустки або бути доповненням до м'яких меблів, яку ви нещодавно придбали. Процес травлення клопів досить складний. Навряд чи вдасться вивести цих кровососів за допомогою звичайного засобу, купленого в найближчому супермаркеті.

 

Дезінсекція клопів в Києві

Клопи ведуть паразитичний спосіб життя, будучи комахами, селяться біля людини. Постільних клопів можна зустріти не тільки на спальному місці. Вони відчувають себе господарями всього приміщення. Завдяки крихітному розміром (від 1 до 9 мм) вони можуть жити в будь-яких затишних місцях, куди не має доступу сонячне світло. Серед них:

  • ліжка;
  • дивани та крісла;
  • шафи і комоди;
  • антресолі;
  • стінні щілини.

Також паразити можуть ховатися за плінтусами, під килимами, шпалерами в картинах.

Раптово включивши світло вночі, можна застати «на гарячому» клопів, що вийшли на полювання. Характерними ознаками їх присутності в будинку є неспокійний сон, укуси по всьому тілу, криваві плями від розчавлених паразитів, які з'являються вранці на постільній білизні. У місцях концентрації комах можна знайти скинуту шкірку личинок, яйця і сліди екскрементів.

Швидку і ефективну боротьбу з клопами Київ пропонує компанія «Dez-master». Наші фахівці проведуть повну обробку приміщення сучасними препаратами, які назавжди звільнять будинок від настирливих паразитів. Все, що потрібно від клієнта - підготувати приміщення перед обробкою.

Підготовка до дезінсекції клопів

З приміщення, де буде проходити обробка, приберіть всі продукти харчування, посуд, засоби особистої гігієни, а також всіх домашніх тварин. Рекомендується накрити електричну техніку, яка може пошкодитися через попадання вологи. Бажано провести вологе прибирання.

На диванах, ліжках і кріслах рекомендується залишити покривала, накидки і пледи. Постільну білизну, подушки і ковдри можна скласти в великі сміттєві пакети. Після дезінсекції речі слід обробити термічно (прання при температурі понад 60 градусів + прасування). Килими та м'які меблі прибирати не варто, вони так само підлягають обов'язковій обробці.

Одними з улюблених місць проживання клопів є м'які меблі і прилегла до неї територія. Перед приходом служби знищення клопів необхідно відсунути ліжка, дивани, крісла від стін на 10-15 см.

Як діє служба по боротьбі з клопами

Компанія «Dez-master» використовує виключно сертифіковані професійні препарати. Знищення клопів в квартирі проводиться холодним туманом, шляхом розпилення розчину в усі можливі місця проживання комах - підлогу, плінтуси, стики шпалер, шафи, дивани, крісла, стільці з м'яким покриттям, спальні місця, килими, покривала та інше. Ми застосовуємо препарати, які не залишають слідів і плям на оброблених поверхнях.

Знищення постільних клопів в Києві становить 15-30 хвилин, залежить від розмірів приміщення і кількості поверхонь. Під час проведення процедури не можна перебувати в приміщенні без спеціального захисту. При попаданні в дихальні шляхи препарат може викликати подразнення слизових оболонок, риніт і кашель.

Після закінчення процедури приміщення закривається не менш, ніж на 5 годин. За цей час розпилені в повітрі речовини осядуть на поверхні. Велика частина комах гине саме в цей період.

Прибирання після обробки

Підлогу слід мити не раніше ніж через 3 дня, уникаючи плінтусів. Це пов'язано з тим, що протягом 3-х днів паразити будуть активно гинути при контактах з обробленою поверхнею. На 3-й день після дезінсекції необхідно пропилососити килими, всі м'які меблі, спальні місця та інше. Таким чином ви застрахуєте себе від яєць комах. Після прибирання необхідно позбутися від вмісту контейнера пилососа.

При необхідності повторна обробка службою від клопів в Києві можлива тільки після закінчення двох тижнів. Протягом цього періоду комахи можуть з'явитися з решти яєць. Контактуючи з розпиленим препаратом, вони неодмінно будуть гинути. Ремонтні роботи, а також чистку поверхонь меблів рекомендується проводити через місяць після знищення клопів.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner