Знищення комарів у Дніпрі

image
Ціни на послугу

Площа обробки

Ціна

До 0.5 Га

2800 грн. / Га

0.5 Га - 1 Га

5000 грн. / Га

1Га -1.5 Га

4800 грн. / Га

1.5Га - 2 Га

4600 грн. / Га

2 Га – 2.5 Га

4400 грн. / Га

2.5 Га – 3 Га

4200 грн. / Га

3 Га – 3.5 Га

4000 грн. / Га

3.5 Га та більше

індивідуальна

* Дізнайтеся про тарифи служби у Вашому місті:

Київ;
Харків;
Одеса;
Львів;

Замовити
image

Підготовка приміщення до знищення комарів

Літо - пора активної боротьби з багатьма комахами, в тому числі і комарами. Ці настирливі комахи дратують багатьох людей, заважаючи їх нормальному відпочинку, а іноді тягнуть за собою і більш серйозні наслідки. Комарина слина викликає свербіж та почервоніння шкірного покриву, зрідка - алергічну реакцію. Крім цього, саме комарі переносять деякі небезпечні інфекції, такі як бореліоз і болотна лихоманка. Перед обробкою необхідно підготувати ділянку: видалити захаращеність, скосити високу траву, а тварин на час обробки перевести в безпечне місце.

image

Дезінсекція комарів

Обробка ділянки проводиться в два етапи:

1) за допомогою методу холодного туману розпилюються двокомпонентні хімічні препарати, які вбивають личинки комах; при контакті з поверхнями, обробленими даними препаратами, гинуть дорослі комахи;

2) наноситься біологічний препарат, який запобігає розвитку нових особин.

Інсектицидами обробляються зовнішні поверхні будівель (стіни, місця під дахом), паркан, а також листові поверхні рослин, під час цвітіння дерев обробляється ствол. Препарати не роблять фітотоксичності. Термін їх дії на поверхні 30-40 днів.

Обробка проводиться відразу перед і після заходу сонця або на світанку. Варто звернути увагу на атмосферні умови: не варто проводити обприскування під час сильного вітру, при дощовій погоді або при очікуваних незабаром опадах.

На час обробки необхідно закрити повітрозабірні колодязі, вікна, двері в будинках і будівлях.

Тривалість обробки залежить від площі ділянки (в середньому 1 Га обробляється за 1-1,5 години).

Після обробки необхідно витримати 3-4 години перед тим, як заходити на оброблену територію (дітям до 5-ти років і тваринам - добу).

Відгуки клієнтів

Знищення комарів у Дніпрі

Ефективну і швидку послугу по боротьбі з комарами надає наша компанія, з гарантією хорошої і якісної роботи!

Комарі - це справжня проблема, тому вона актуальна практично завжди. У літню пору - це особливо помітно поблизу великих річок і озер. За зимовий період людина значно відвикає від постійного настирливого писку, і тому влітку ці комахи більш неприємні.

Комарі дуже швидко розмножуються, таке відчуття, ніби це відбувається миттєво так, що скільки не бігай за ними по дому зі згорнутим папером, вони все одно незабаром будуть з'являтися.

Швидше за все, ви добре знайомі з цією проблемою. Знайте, звичайними діями комарів не знищити. Для того, щоб ваш сон і відпочинок стали спокійними, потрібно звертатися в компанії з професійним підходом до цієї справи.

Головні етапи проведення дезінсекції

  • 1 етап: Хімічні та біологічні речовини. Підбір методу по винищенню комарів. Існує безліч хімічних і біологічних засобів для знищення комарів, фахівці для кожного випадку підбирають індивідуальні та окремі види. Для того, щоб почати роботу по винищенню цих небезпечних і докучливих шкідників, потрібно провести попередній огляд приміщення в якому буде проводитися дезінсекції, а також територію на якій стоїть будинок. З клієнтом укладається договір щодо основних умов роботи і фахівці, визначивши спосіб знищення, приступають до роботи.
  • 2 етап: Обробка приміщення після дезінсекції. При роботі використовуються високоефективні засоби і устаткування, які не є небезпечними для здоров'я людини, що дуже важливо! Вони мають всі встановлені норми і вимоги на території України. Адекватні і невисокі ціни, а також гарантія надійності зі знищення комарів у Дніпрі від перевіреної компанії.

Варіанти викорінення комарів

Щоб повністю і остаточно позбутися від комарів, необхідно вдатися до кваліфікованих способів обробки, наприклад, до викурювання. Професіонали нашої фірми застосовують тільки цей вид знищення комах. Його зміст полягає в розпиленні певного згустку з отрутохімікатами, що дає можливість дезинфікування навіть важкодоступних ділянок.

Слід зазначити, що дана методика сама нешкідлива і новітня, зрідка здійснюється якимись іншими варіантами, що показує її результативність. Важливо не забувати, що своєчасно вчинені дії допоможуть досягти затишного проживання в приміщенні.

Підготовчі дії

Дезінсекція комарів Дніпрі потребує первинну підготовку площі. Перед викоріненням комарів необхідно витерти пил в квартирі, вимити підлогу, оскільки інсектицидні засоби, наносяться тільки на очищену площу.

Перед знищенням комарів в Дніпрі, рекомендується також винести дрібні предмети з приміщень, великі - накрити і прибрати дрібну живність, щоб на них не вплинули отрути.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner