Знищення комарів

image
Ціни на послугу

Площа обробки

Ціна

До 0.5 Га

2800 грн. / Га

0.5 Га - 1 Га

5000 грн. / Га

1Га -1.5 Га

4800 грн. / Га

1.5Га - 2 Га

4600 грн. / Га

2 Га – 2.5 Га

4400 грн. / Га

2.5 Га – 3 Га

4200 грн. / Га

3 Га – 3.5 Га

4000 грн. / Га

3.5 Га і більше

Індивідуальна

Замовити
image

Підготовка приміщення до знищення комарів

Літо – пора активної боротьби з багатьма комахами, в тому числі і комарами. Ці настирливі комахи дратують багатьох людей, заважаючи їх нормальному відпочинку, а іноді тягнуть за собою і більш серйозні наслідки. Слина комарів викликає свербіж та почервоніння шкірного покриву, зрідка – алергічну реакцію. Крім цього, саме комарі переносять деякі небезпечні інфекції, такі як бореліоз і болотна лихоманка.

Перед обробкою необхідно підготувати ділянку: видалити захаращеність, скосити високу траву, а тварин на час обробки перевести в безпечне місце.

image

Дезінсекція комарів

Обробка ділянки проводиться в два етапи:

1) за допомогою методу холодного туману розпорошуються двокомпонентні хімічні препарати, які вбивають личинки комах; при контакті з поверхнями, обробленими даними препаратами, гинуть дорослі комахи;

2) наноситься біологічний препарат, який запобігає розвитку нових особин.

Інсектицидами обробляються зовнішні поверхні будівель (стіни, місця під дахом), паркан, а також листові поверхні рослин, під час цвітіння дерев обробляється стовбур. Препарати не мають фітотоксичності. Термін їх дії на поверхні 30-40 днів.

Обробка проводиться перед або після заходу сонця. Варто звернути увагу на атмосферні умови: не варто проводити обприскування під час сильного вітру, при дощовій погоді або при очікуваних незабаром опадах.

На час обробки необхідно закрити повітрозабірні колодязі, вікна, двері в будинках і будівлях.

Тривалість обробки залежить від площі ділянки (в середньому 1 Га обробляється за 1-1,5 години).

Після обробки необхідно витримати 3-4 години перед тим, як заходити на оброблену територію (дітям до 5-ти років і тваринам - добу).

Відгуки клієнтів

Спекотний літній період, асоціюється у багатьох з такою докучливою та дискомфортною комахою, як комар. Ці кровососи, можуть не тільки позбавити Вас повноцінного сну та відпочинку, але й завдати значної шкоди Вашому здоров’ю.

Компанія Ultradez позбавить і захистить Вашу ділянку від комарів. За допомогою розпилення спеціальних розчинів на дерева, чагарники, водну поверхню, ми вирішимо Вашу проблему. Усі препарати, що використовуються в боротьбі з комарами пройшли спеціальну перевірку, мають необхідні сертифікати та дозволені до використання на території України.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner