Знищення комарів у Києві

image
Ціни на послугу

Площа обробки

Ціна

До 0.5 Га

2800 грн. / Га

0.5 Га - 1 Га

5000 грн. / Га

1Га -1.5 Га

4800 грн. / Га

1.5Га - 2 Га

4600 грн. / Га

2 Га – 2.5 Га

4400 грн. / Га

2.5 Га – 3 Га

4200 грн. / Га

3 Га – 3.5 Га

4000 грн. / Га

3.5 Га та більше

індивідуальна

*Дізнайтеся про тарифи служби у Вашому місті:

Харків;
Дніпро;
Одеса;
Львів;

Замовити
image

Підготовка приміщення до знищення комарів

Літо - пора активної боротьби з багатьма комахами, в тому числі і комарами. Ці настирливі комахи дратують багатьох людей, заважаючи їх нормальному відпочинку, а іноді тягнуть за собою і більш серйозні наслідки. Комарина слина викликає свербіж та почервоніння шкірного покриву, зрідка - алергічну реакцію. Крім цього, саме комарі переносять деякі небезпечні інфекції, такі як бореліоз і болотна лихоманка.

Перед обробкою необхідно підготувати ділянку: видалити захаращеність, скосити високу траву, а тварин на час обробки перевести в безпечне місце.

image

Дезінсекція комарів

Обробка ділянки проводиться в два етапи:

1) за допомогою методу холодного туману розпилюються двокомпонентні хімічні препарати, які вбивають личинки комах; при контакті з поверхнями, обробленими даними препаратами, гинуть дорослі комахи;

2) наноситься біологічний препарат, який запобігає розвитку нових особин.

Інсектицидами обробляються зовнішні поверхні будівель (стіни, місця під дахом), паркан, а також листові поверхні рослин, під час цвітіння дерев обробляється ствол. Препарати не роблять фітотоксичності. Термін їх дії на поверхні 30-40 днів.

Обробка проводиться відразу перед і після заходу сонця або на світанку. Варто звернути увагу на атмосферні умови: не варто проводити обприскування під час сильного вітру, при дощовій погоді або при очікуваних незабаром опадах.

На час обробки необхідно закрити повітрозабірні колодязі, вікна, двері в будинках і будівлях.

Тривалість обробки залежить від площі ділянки (в середньому 1 Га обробляється за 1-1,5 години).

Після обробки необхідно витримати 3-4 години перед тим, як заходити на оброблену територію (дітям до 5-ти років і тваринам - добу).

Відгуки клієнтів

Знищення комарів у Києві

Знищення комарів у Києві - завдання, яке стоїть перед людьми при настанні теплого сезону. Комахи пробуджуються, літають, дратують писком і болісно кусають.

Можна спробувати врятуватися більш традиційними засобами. На жаль, вони допомагають лише на невеликий час. Повний захист забезпечить лише абсолютне звільнення від комарів в Києві.

Ми пропонуємо саме таку послугу. Ми пропонуємо наступні переваги:

  • Конкурентоспроможна ціна. Ми знаємо, що ви не хочете розлучатися зі своїми грошима. Саме тому ми пропонуємо послуги з дійсно доступними цінами.
  • Перевірені засоби. На жаль, деякі засоби не забезпечують необхідний рівень захисту від комах. Вони гинуть не в повному обсязі, а отже через деякий час знову починають заважати. Інші засоби не можуть похвалитися надто високою безпекою для людини. Ми використовуємо тільки перевірені засоби від провідних виробників.
  • Гарантії. Проведена нами дезінсекція комарів в Києві гарантовано знищить шкідливих комах.

Про додаткові переваги нашої роботи дізнайтеся у консультантів.

Навіщо знищувати

Деякі роблять помилку вважаючи, що комарі не є небезпечними, а просто приносять незручності. На жаль, це не так. Ігнорування небезпеки від комарів може спровокувати серйозні негативні наслідки.

Перш за все, комарі відносяться до комах, які можуть розносити небезпечні захворювання. Всього один укус від небажаного комахи і людина захворює серйозною хворобою. У самому сумному випадку може наступити летальний результат.

Інша причина негайно позбутися комарів складається в небезпеку, пов'язану з іншими комахами. Комарі можуть залучити інші небажаних гостей. Вони також несуть небезпеку для дітей і домашніх тварин. Відомо, що саме комарі розносять значну частину захворювань.

Різноманітність методів

Деякі вважають, що існує всього один спосіб позбутися від комах. Це омана. Сучасна промисловість пропонує безліч засобів і стратегій для позбавлення від комарів. Конкретний спосіб позбавлення від комарів визначається окремо для кожної людини виходячи з особливостей оброблюваної зони.

Ми пропонуємо багатий асортимент способів. Найбільш популярним залишається класичний помповий розпилювач. Головна перевага - давня історія, відточена технологія і безпека використання.

Гарячий туман - ще один спосіб. Фактично, рідка речовина перетворюється в газоподібну, розпилюється і проникає всюди. Комарам не врятуватися. Гарячий туман проникає в кожен куточок оброблюваної площі. Саме тому даний спосіб вважається найбільш ефективним і використовується в найбільш запущених випадках.

Також існує комплексний догляд. Часом складне становище з комарами вимагає неординарних рішень і підходів. Ми пропонуємо комплексний догляд, який включає в себе кілька способів обробки одночасно. Конкретний тип і черговість застосування технологій очищення оброблюваної площі від комарів визначається з кожним клієнтом індивідуально.

Як замовити

Щоб скористатися послугою достатньо зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону або скориставшись іншим засобом зв'язку. Також можна використовувати інтуїтивно зрозумілу форму онлайн замовлення.

Уточнити додаткову інформацію про наданої послуги можна по телефону. Ми також раді почути відгуки або пропозиції щодо поліпшення якості обслуговування.

Ми гарантуємо: знищення комарів в Києві у нас завжди буде вкрай ефективно.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner