Знищення комарів в Одесі

Сезонна пропозиція
image
Ціни на послугу

Площа обробки

Ціна

До 0.5 Га

2800 грн. / Га

0.5 Га - 1 Га

5000 грн. / Га

1Га -1.5 Га

4800 грн. / Га

1.5Га - 2 Га

4600 грн. / Га

2 Га – 2.5 Га

4400 грн. / Га

2.5 Га – 3 Га

4200 грн. / Га

3 Га – 3.5 Га

4000 грн. / Га

3.5 Га та більше

індивідуальна

* Дізнайтеся про тарифи служби у Вашому місті:

Київ;
Дніпро;
Харків;
Львів;

Замовити
image

Підготовка приміщення до знищення комарів

Літо - пора активної боротьби з багатьма комахами, в тому числі і комарами. Ці настирливі комахи дратують багатьох людей, заважаючи їх нормальному відпочинку, а іноді тягнуть за собою і більш серйозні наслідки. Комарина слина викликає свербіж та почервоніння шкірного покриву, зрідка - алергічну реакцію. Крім цього, саме комарі переносять деякі небезпечні інфекції, такі як бореліоз і болотна лихоманка.

Перед обробкою необхідно підготувати ділянку: видалити захаращеність, скосити високу траву, а тварин на час обробки перевести в безпечне місце.

image

Дезінсекція комарів

Обробка ділянки проводиться в два етапи:

1) за допомогою методу холодного туману розпилюються двокомпонентні хімічні препарати, які вбивають личинки комах; при контакті з поверхнями, обробленими даними препаратами, гинуть дорослі комахи;

2) наноситься біологічний препарат, який запобігає розвитку нових особин.

Інсектицидами обробляються зовнішні поверхні будівель (стіни, місця під дахом), паркан, а також листові поверхні рослин, під час цвітіння дерев обробляється ствол. Препарати не роблять фітотоксичності. Термін їх дії на поверхні 30-40 днів.

Обробка проводиться відразу перед і після заходу сонця або на світанку. Варто звернути увагу на атмосферні умови: не варто проводити обприскування під час сильного вітру, при дощовій погоді або при очікуваних незабаром опадах.

На час обробки необхідно закрити повітрозабірні колодязі, вікна, двері в будинках і будівлях.

Тривалість обробки залежить від площі ділянки (в середньому 1 Га обробляється за 1-1,5 години).

Після обробки необхідно витримати 3-4 години перед тим, як заходити на оброблену територію (дітям до 5-ти років і тваринам - добу).

Відгуки клієнтів

Знищення комарів в Одесі

Комарі завжди доставляють значимий дискомфорт, знищення комарів Одеса найкраще виконувати з залученням фахівців. Наша компанія готова подбати про усунення надокучливих комах, які не дають спокою ні вдень, ні вночі. Професійний підхід дозволяє подолати проблему, оскільки прості способи дають тільки короткочасне полегшення ситуації.

Дезінсекція комарів, як це відбувається?

Позбавлення від комарів Одесса дає результат не на пару днів, і навіть не на місяць, повноцінної обробки вистачає мінімум на кілька років, а буває і назавжди.

Приблизний алгоритм знищення такий:

  • наші фахівці виконують пошук місця, де комарі розмножуються;
  • нерідко личинки комарів знаходяться в підвалах, особливо в разі їх затоплення, на горищах. Ці приміщення в обов'язковому порядку обробляються;
  • засіб розміщується на місцях посадки комарів (це стіни, стелі і так далі);
  • на завершальному етапі увага звертається на причину появи комах. Їх може залучати вологість через наявність витоків в системі водопроводу, опалення, наявність підтоплення грунтової водою, засмічення каналізації, і так далі.

Методи боротьби з комарами

Вирішити проблему безповоротно може лише спеціалізована дезінсекція комарів, Одеса є містом, в якому можна зіткнутися з досить сильним скупченням комарів. Спеціальні розчини з інсектицидами проникають всюди і показують себе ефективними. Хмара складу проникає навіть в місця, дістатися до яких складно. Ми використовуємо найефективніші і безпечні засоби.

Усунення комарів дозволяє створити комфорт в будинку, оскільки фумігатори ніяк не впливають на осередки розмноження. Перед обробкою варто витерти пил в кімнатах, оскільки для нанесення складів потрібні чисті поверхні. Також варто вимити підлогу, прибрати предмети, яких склад не повинен торкнутися, прибрати тварин, закрити акваріум.

Усунення комарів на ділянках

Справитися з комарами на відкритих ділянках важче, вони можуть пролетіти до 5 кілометрів в пошуках їжі. Для захисту території обробка потрібна на пристойній території навколо. Обробці підлягають зони біля водойм, висока трава і сам ділянку. Найбільше комарів в районах біля водойм, в тому числі струмків, озер. І тільки правильний підхід дозволяє забути про огидний писк і укуси на тілі.

Для повноцінного знищення ми також боремося з личинками, наші фахівці готові приступити в відповідний для вас час. Ми застосовуємо засоби, що мають сертифікати в Україні. З їх допомогою комарі знищуються, при цьому немає негативного впливу на тварин і людей.

Замовлення дезінсекції

Найбільше комарі заважають навесні і влітку, заважаючи відпочинку, сну, повсякденним справам. Вони не дають насолодитися теплими вечорами, і відпочити на ділянці. Іноді комарі можуть завдати великої шкоди здоров'ю. Наша компанія працює за допомогою нанесення робочих розчинів на водну поверхню, зелені насадження, і так далі. Знищення комарів Одесса проводиться фахівцями, зв'яжіться з нами для замовлення послуг.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner