Знищення мурашок у Дніпрі

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

** Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Київ;
Одеса;
Львів

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Замовити
image

Підготовка приміщення перед знищенням мурах

Мурахи в квартирі – це досить поширене явище. Завдяки своїм розмірам руді або червоні мурахи можуть проникати в будинок навіть через найменші щілини і тріщини, що дозволяє їм переміщатися по витяжкам і досить швидко окуповувати сусідні квартири, а в окремих випадках цілий будинок!

Перед обробкою упакуйте в сміттєві пакети продукти харчування, посуд і столові прилади.

Під час обробки і на встановлений дезинфектором термін експозиції не допускається присутність в приміщенні людей і домашніх тварин.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Домашні мурахи постійно пересуваються по одним доріжкам, заздалегідь виявьте ці місця і вкажіть на них дезинфектору.

image

Обробка квартири від мурах

Обробка проводиться методом холодного туману.

Засіб від мурах розводиться на водній основі і розпорошується на всі можливі місця проживання комах.

Обробці піддаються місця скупчення і пересування мурах, що дозволяє знищити мурашок в більшій кількості.

За часом обробка займає 20-40 хвилин, в залежності від кількості кімнат у квартирі і її площі.

Після цього необхідно залишити квартиру закритою на 5-6 годин для того, щоб препарат осів на поверхні і висох.

image

Прибирання і провітрювання приміщення після знищення мурах

Перед початком прибирання інтенсивно провітріть приміщення мінімум 2 години.

Використовуйте гумові рукавички, це виключить можливість потрапляння засобу в очі.

Витирайте лише ті місця, які контактують з їжею. Для прибирання підходять миючі лужні засоби.

Не змивайте засіб з тих місць, де раніше спостерігалася активність комах. Препарати працюватимуть на поверхні протягом декількох тижнів, тим самим будуть захищати квартиру і вбивати комах, що залишилися та вилупилися з яєць.

Відгуки клієнтів

Знищення мурашок в квартирі

Будинкові або фараонові мурахи вважаються досить відомими шкідниками житлових квартир і індивідуального фонду в єдиному. Дані працьовиті комахи готові за невеликий період звернути вашу оселю в мурашник, таким чином при виявленні цих комах в житлоплощі негайно прямуйте в компанію «Dez-master» за пропозицією в області складної дезінсекції житлоплощі.

Висококласні дезінсектори негайно звільнять вас від цієї напасті. Оброблення аж ніяк не забере більше години, не залишить слідів і малоприємного аромату, і в цей же період ви можете знову скористатися приміщенням.

Ознайомтеся з тарифами і способами обробки і в разі якщо у вас залишаться проблеми, ми з радістю проконсультуєми вас за контактним телефоном.

Експерти застерігають

Невірно вважати, то що мурахи, в принципі, безпечні. Стикаючись з нечистотами і з їжею, вони мають всі шанси поширювати певні кишкові інфекції.

Знищення мурашок холодним туманом

Варіант обробки способом дрібнокраплинної дисперсії інтенсивного елемента безпосередньо в області інвазії, а крім того в цілу область будівлі з метою пролонгованої дії речовини.

Застосовується високопрофесійний помповий інструмент, під натиском виробляє потік інсектициду, при цьому щільність і міць розпилення елемента регулюється фахівцем безпосередньо в період діяльність.

Плюсами цього способу можливо охарактеризувати:

 • ймовірність сконцентрованого впливу в проявлені джерела;
 • легка зміна або доповнення частин функціонуючої есенції;
 • відсутність результатів у вигляді аромату і плям;
 • активне спускання хмари холодного туману, то, що зменшує період в очікування попередньо провітрюванням вже після оброблення.

Головним мінусом вважається нездійсненність заподіяти інсектицид в приховані зони, в якому місці комахи, як правило, відкладають яйця.

Збільшення єдиної вологи атмосфери в період виконання операції, крім того можливо вважати вадою. З цієї причини обладнання правильніше відключати з мережі, а об'єкти, що критично реагують на воду  прикривати полімерною оболонкою.

Обробка гарячим туманом

Застосування гарячого туману вважається фахівцями найдієвішим методом знищення мурах в квартирі в Дніпрі. Це пов'язано з термічною обробкою діючої речовини до стану пара і подальшою конденсацією його по поверхнях оброблюваного приміщення.

Однак, це не всі переваги. Слід додати:

 • Туманом заповнюється цілком приміщення.
 • Посилена обробка проблемних зон.
 • Підвищення токсичності від нагрівання.
 • Проникнення в важкодоступні зони.
 • Поєднання і продовження дії речовини у вигляді туману і конденсату.
 • Об'ємна дія туману на предмети приміщення.
 • У вузьких щілинах і інших подібних місцях комахи (в т. ч. І мурахи) відкладають яйця, які не піддаються впливу репелентів. Але гарячий туман проникає і туди і осідає конденсатом. Що з'явилося потомство невблаганно гине.

Комплекс заходів для ефективної боротьби з мурахами

Місця скупчення, шляхом міграції і інші подібні зони вимагають обробки зрошенням. Яйця, що глибоко залягають і личинки доцільно на додаток обробити гарячим туманом.

Планування приміщення, індивідуальності розвитку в ньому гнізда, особливості чутливості різних видів і форм комах - ці та інші чинники впливають на якість обробки. Майстер, який проводить попередній огляд, враховує особливості ситуації, що склалася. Видані рекомендації дозволять добитися позитивного результату.

Попередня підготовка

Перед проведенням подібних заходів, як відомо, потрібно підготувати приміщення. Це входить в обов'язки власника, як замовника.

Основні вимоги:

 • герметично упаковані продукти і посуд;
 • упаковані у вологонепроникні матеріали засоби особистої гігієни;
 • вільний доступ по приміщенню;
 • вологе прибирання.

Дезінсектор проведе огляд і внесе потрібні поправки. Якщо Вас цікавить якісне та доступне знищення мурах в квартирі в Дніпрі, то наша компанія до Ваших послуг.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner