Знищення ос в Дніпрі

image
Ціни на послугу
ОсиЦіна/ грн.
Гніздо  700
Кожне наст. гніздо 200
Периметр грн/м 10
Обробка території грн/ Га 2800

* Узнайте о тарифах службы в Вашем городе:
Київ;
Харків;
Одеса;
Львів;

Замовити
image

Підготовка приміщень перед знищенням ос, бджіл, шершнів

Оси є дуже небезпечними комахами. Їхні укуси можуть мати найрізноманітніші наслідки. Особливо небезпечні вони для алергіків. Множинні укуси ос, бджіл або шершнів можуть привести до втрати свідомості і навіть більш складним неприємностям.

В якості підготовки приміщень перед знищенням цих шкідливих комах необхідно точно встановити місце, в якому розташувалося осине гніздо. Потім слід зробити все можливе, щоб перешкодити комахам сховатися або перелізти в інше приміщення.

image

Процес знищення осиних гнізд

Знищення ос і осиних гнізд слід проводити комплексно - одночасно зі знищенням місць їх гніздування. У зв'язку з тим, що вони нерідко поселяються в важкодоступних місцях, руйнувати їх потрібно дуже обережно.

Для того, щоб знищення ос в будинку і на дачі було успішним, наша служба знищення ос застосовує тільки якісні та безпечні для людини речовини і першокласне технологічне оснащення.

Застосування особливих аерозолів, шо розпиляють препарат дозволяє обробляти як відкриту місцевість, так і закриті об'єкти. Знищити всіх ос досить просто - для цього потрібно лише звернутися до наших фахівців!

Якщо Ви ніколи не стикалися з подібними проблемами і, до того ж, Вам не знайомі основні нюанси з безпеки в ході таких процедур, рекомендуємо Вам скористатися послугами фахівців компанії «Dez-master».

Відгуки клієнтів

Поодинці оси не становлять особливої небезпеки для людини. Але вони можуть вести себе, дуже агресивно захищаючи своє гніздо. Ці комахи живуть величезними родинами з великою кількістю робочих ос, які обслуговують і захищають матку.

Відчувши найменшу небезпеку, вони відразу переходять до наступу. Варто хоча б одній осі зробити укус свого потенційного ворога, інші особини відразу накинуться на жертву, збудяться від запаху отрути.

Знищення ос, шершнів, бджіл в Дніпрі

Знаходитись, а тим більше жити поблизу від осиного гнізда дуже небезпечно. Адже в кожному гнізді може міститися більше трьохсот комах, готових будь-якої миті стати на захист свого житла, варто лише тільки чимось потурбувати їх. Доросла людина може загинути від усього лише 5-6 укусів, дитини може вбити і менша кількість отрути.

Множинні укуси можуть призвести до набряку дихальних шляхів або анафілактичного шоку, що особливо небезпечно, якщо відбувається на природі, на відстані від населених пунктів і медичних установ, адже допомога потерпілому необхідно надати якомога швидше.

Оси будують свої гнізда в сараях, в шафах на балконах, ущелинах будівель і на горищах, в дуплах дерев і серед густих гілок, їх можна зустріти всюди, як в лісі або парковій зоні, так і в місті на центральних вулицях. Найбільшу агресію ці комахи проявляють до кінця літа. Тривожити осиний рій в такий час особливо небезпечно, адже вони активно розмножувалися протягом усього теплого сезону, і до кінця серпня в одному гнізді може виявитися до 2000 ос.

Оса може бути дуже небезпечним комахою, укус якого може викликати різні ускладнення, в тому числі й алергічного характеру, тому в справі боротьби з цими комахами слід дотримуватися особливої обережності. Приступаючи до боротьби з осами потрібно простежити, щоб всі члени сім'ї , що не беруть в ній участь покинули територію, де знаходяться оси. Потрібно зробити все, щоб оси більше не повернулися в ваш будинок.

Чому потрібно знищувати осині гнізда

При укусі оси потрібно негайно надати потерпілому першу допомогу - випити протиалергічну ліки (їм можуть бути, наприклад, супрастин, діазолін, димедрол або їх аналоги), зробити содову примочку. Для содової примочки потрібно розчинити чайну ложку соди в 0,5 склянки води, намочити шматочок вати в цьому розчині і прикладати її до ранки. Якщо реакція потерпілого на укус дуже сильна потрібно прийняти гормональний препарат гідрокортезон.

Для зняття набряку після укусу можна натерти ранку петрушкою, цибулею або часником, або докласти вату намочену розчиненим у воді в пропорції 1 до 5 нашатирному спирті. Але якщо у потерпілого ясно проявляються бронхоспазм, набряк лицевих тканин, частішає серцебиття, з'являються болі в області серця, в суглобах, попереку, потрібно негайно викликати швидку допомогу.

Дезінсекція ос в Дніпрі

Знищення ос в Дніпрі повинно проводитися тільки кваліфікованими фахівцями і обов'язково передбачає виїзд спеціалізованої бригади на територію клієнта і обробку об'єктів.

Наша організація забезпечена всім необхідним для грамотної дезінсекції - кваліфікованими фахівцями та спеціальним обладнанням. Ми виконуємо послуги з дезінсекції будь-якої складності в місті Дніпро. Якщо після наших професійно проведених робіт оси на вашій території остаточно не зникнуть, ми повторно надішлемо бригаду.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner