Знищення ос

image
Ціни на послугу
 Ціна, грн
Гніздо  від 700
Кожне наступне гніздо 200
Периметр, грн/м 10
Обробка території, грн/га 5000

 

Замовити
image

Підготовка приміщень перед знищенням ос, бджіл, шершнів

Влітку оси часто залітають у квартири, офіси і приватні будинки. Це той вид комах, укуси яких не тільки болючі, а ще й небезпечні для людини. На відміну від бджіл, вони не вмирають після укусу.

Укуси ос можуть викликати у людини алергічну і токсичну реакцію. На місці укусу оси зазвичай спостерігається поява набряку або почервоніння, характерні больові відчуття, свербіж і печіння.

Якщо людину вкусить одночасно більше 5 комах  у неї може підвищитися температура тіла, виникнути головний біль, нудота, у важких випадках навіть судоми. У разі наявності у людини алергічної реакції, на місці укусу можуть з'являтися сильні набряки, спостерігається загальна слабкість в тілі. У деяких людей може виникнути навіть анафілактичний шок, втрата свідомості, зупинка дихання і серця.

Тому самостійно боротися з осами і тим більше знищувати їх гнізда небезпечно для Вашого здоров'я. Краще зверніться до професіоналів  майстрам компанії "Dez-master".

image

Процес знищення осиних гнізд

Знищення ос і осиних гнізд слід проводити комплексно – одночасно зі знищенням місць їх гніздування. У зв'язку з тим, що вони нерідко поселяються в важкодоступних місцях, руйнувати їх потрібно дуже обережно.

Для того, щоб знищення ос в будинку і на дачі було успішним, наша служба знищення ос застосовує тільки якісні та безпечні для людини речовини і першокласне технологічне оснащення.

Застосування особливих розпилюючих аерозолів дозволяє обробляти як відкриту місцевість, так і закриті об'єкти. Знищити всіх ос досить просто  для цього потрібно лише звернутися до наших фахівців!

Якщо Ви ніколи не стикалися з подібними проблемами і, до того ж, Вам не знайомі основні нюанси з безпеки в ході таких процедур, рекомендуємо Вам скористатися послугами фахівців компанії «Dez-master».

Відгуки клієнтів

Компанія Dezmaster надає професійні послуги зі знищення комах, зокрема зі знищення ос.

У спекотну пору року, оси часто залітають у провітрювані приміщення та становлять загрозу для оточуючих. Оси - це комахи, які можуть не тільки болісно вжалити, але й викликати алергічну, токсичну реакцію та анафілактичний шок у алергіків, саме тому вони становлять чималу небезпеку для людини та її здоров’я. Слід, відрізняти бджіл, від ос, оскільки оси, після укусу, не вмирають, як бджоли. Характерними для місця укусу оси, є свербіж, печіння, больові відчуття та набряк із почервонінням. Після укусу п’яти та більше ос, у людини виникає головний біль, підвищується температура тіла, з’являється нудота та не виключені судоми. У алергіків може дійти до втрати свідомості, а у важких випадках і до зупинки дихання та серця.

Компанія Dezmaster надає послуги зі знищення ос у Харкові. Без комплексних дій по знищенню ос, проблему не вирішити. Знищення необхідно починати з виявлення місць їхнього мешкання. З метою захисту, оси будують свої гнізда у місцях, важкодоступних для істот, які здатні завдати їм шкоди. Тому Вам слід дотримуватися максимальної обережності при виявленні цих самих гнізд. Якщо Вам не знайомі базові методи обережності та методи боротьби з цими небезпечними комахами, ми наполегливо рекомендуємо Вам звернутися до команди професіоналів за допомогою.

Компанія Dezmaster надасть послуги з позбавлення від ос, як приватним особам, так і організаціям у Харкові. Дезінфекція від ос, один із напрямків в якому працює наша компанія. Наші фахівці, швидко та ефективно знищать ос та місця їхнього проживання, як в закритих приміщеннях, так і на відкритій місцевості.

Для дезінфекції, ми використовуємо виключно вартісні, сертифіковані для використання на території України препарати та новітнє високотехнологічне обладнання. Для досягнення максимального ефекту застосовуються аерозольні розпилювачі, що робить можливою, обробку масштабних територій та приватних об’єктів міста Харків.

Компанія Dezmaster надасть послуги зі знищення ос у Харкові

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner