Знищення ос в Києві

image
Ціни на послугу
 Ціна, грн
Гніздо  від 700
Кожне наступне гніздо 200
Периметр, грн/м 10
Обробка території, грн/га 5000

 

** Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Дніпро;
Одеса;
Львів

Замовити
image

Підготовка приміщень перед знищенням ос, бджіл, шершнів

Влітку оси часто залітають у квартири, офіси і приватні будинки. Це той вид комах, укуси яких не тільки болючі, а ще й небезпечні для людини. На відміну від бджіл, вони не вмирають після укусу.

Укуси ос можуть викликати у людини алергічну і токсичну реакцію. На місці укусу оси зазвичай спостерігається поява набряку або почервоніння, характерні больові відчуття, свербіж і печіння.

Якщо людину вкусить одночасно більше 5 комах  у неї може підвищитися температура тіла, виникнути головний біль, нудота, у важких випадках навіть судоми. У разі наявності у людини алергічної реакції, на місці укусу можуть з'являтися сильні набряки, спостерігається загальна слабкість в тілі. У деяких людей може виникнути навіть анафілактичний шок, втрата свідомості, зупинка дихання і серця.

Тому самостійно боротися з осами і тим більше знищувати їх гнізда небезпечно для Вашого здоров'я. Краще зверніться до професіоналів  майстрам компанії "Dez-master".

image

Процес знищення осиних гнізд

Знищення ос і осиних гнізд слід проводити комплексно – одночасно зі знищенням місць їх гніздування. У зв'язку з тим, що вони нерідко поселяються в важкодоступних місцях, руйнувати їх потрібно дуже обережно.

Для того, щоб знищення ос в будинку і на дачі було успішним, наша служба знищення ос застосовує тільки якісні та безпечні для людини речовини і першокласне технологічне оснащення.

Застосування особливих розпилюючих аерозолів дозволяє обробляти як відкриту місцевість, так і закриті об'єкти. Знищити всіх ос досить просто  для цього потрібно лише звернутися до наших фахівців!

Якщо Ви ніколи не стикалися з подібними проблемами і, до того ж, Вам не знайомі основні нюанси з безпеки в ході таких процедур, рекомендуємо Вам скористатися послугами фахівців компанії «Dez-master».

Відгуки клієнтів

Знищення ос

Професійне знищення ос та шершнів дозволяє назавжди забути про проблему комах. Виявити гнізда літаючих паразитів можна на горищах, під дахами приватних будинків і навіть на балконах міських квартир. При великому скупченні комах вести з ними самостійну боротьбу не тільки малоефективно, а й небезпечно. У деяких випадках напад маленьких комах може стати причиною анафілактичного шоку або серйозної алергічної реакції. Саме тому, при виявленні гнізда, фахівці рекомендують звертатися за допомогою до професійних дезінсектор.

Які способи знищення маленьких комах користуються найбільшою популярністю?

Знищення осиних гнізд Київ можливо декількома способами. Існують наступні способи позбавлення від небажаних сусідів:

 • хімічний - є найпопулярнішим і безпечним. Для знищення паразитів використовуються спеціальні препарати, які паралізують основні життєві функції організму комах, що викликають їх загибель. Ті, що вижили особини заносять залишки речовини вглиб гнізда, де мікрокапсули надають токсичну дію на тих паразитів, що залишилися. Таким чином, протягом короткого часу відбувається загибель всієї колонії. Метод відмінно підійде для обробки гнізд, розташованих у важкодоступних місцях;
 • механічний - підходить для невеликих одиночних гнізд. При цьому тіло і обличчя дезінсектор захищає спеціальний костюм. В ході процедури гніздо акуратно зрізається і поміщається в герметичний поліетиленовий пакет. Після завершення маніпуляції місце зрізу обробляють спеціальними хімікатами;
 • термічний метод - знищення шершнів таким чином зазвичай практикується власниками дачних і садових ділянок. Гніздо, розташоване під землею, заливають кількома відрами крутого окропу. Через деякий час процедуру повторюють. Даний метод не відрізняється високою ефективністю.

Крім перерахованого, для зниження чисельності комах можна використовувати спеціальні приманки і пастки. Після того, як фахівці видалять гнізда комах-шкідників, не забувайте приділяти час сезонній профілактиці. Досвідчені дезінсектор розкажуть вам, як уникнути повторення неприємної ситуації.

Правила безпеки при виявленні гнізд маленьких комах

Якщо ви виявили гніздо шершнів, ос або бджіл, до приїзду дезінсектор постарайтеся дотримуватися таких правил техніки безпеки:

 • не намагайтеся збити гніздо палицею або віником;
 • ні в якому разі не розпилювати на комах дихлофос або інші домашні інсектициди. Знищення ос і осиних гнізд таким чином, тільки розсердить комах;
 • не намагайтеся залити гніздо водою або підпалити його;
 • не закривайте гніздо ганчіркою.

Якщо комахи оселилися на горищі або балконі, обмежте доступ до них, закривши всі двері і вікна. Не дозволяється підпускати до комах дітей і домашніх тварин. Знищення бджіл Київ має здійснюватися тільки спеціалістами.

Чому необхідно звертатися за допомогою до фахівців?

Перш за все, необхідно розуміти, що під час «укусу» комахи, в організм людини потрапляють досить сильні отрути. У людей, що мають схильність до розвитку алергічних реакцій і маленьких дітей, подібний контакт може спровокувати серйозні ускладнення і навіть призвести до летального результату. Крім того, не всі домашні методи боротьби з паразитами відрізняються безпекою.

Професійне знищення бджіл у будинку Київ має наступні переваги:

 • гарантія результату - після роботи дезінсектора ви можете бути впевнені в тому, що комахи більше не з'являться на вашій ділянці або в будинку;
 • безпека - в ході роботи майстра використовують безпечні для людей і домашніх тварин хімікати;
 • швидкість - знищення ос шершнів бджіл Київ забирає мінімум часу і зусиль. На весь процес може піти від декількох хвилин до години в залежності від кількості комах;
 • анонімність - професіонали працюють максимально непомітно. Якщо ви не хочете, щоб хто-небудь із сусідів знав про вашу проблему, звертайтеся за допомогою тільки до фахівців.

Щоб скористатися послугами фахівців, достатньо зателефонувати в службу дезінсекції та описати професіоналам вашу проблему. Після цього фахівці запропонують вам зручний час для проведення процедури і під'їдуть до призначеної дати в потрібне місце. Знищення ос, шершнів і інших маленьких комах за допомогою професіоналів є швидким і ефективним способом вирішення складного завдання.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner