Знищення ос в Одесі

image
Ціни на послугу
 Ціна, грн
Гніздо  від 700
Кожне наступне гніздо 200
Периметр, грн/м 10
Обробка території, грн/га 5000

 

* Дізнайтеся про тарифи служби у Вашому місті:
Київ;
Дніпро;
Харків;
Львів;

Замовити
image

Підготовка приміщень перед знищенням ос, бджіл, шершнів

Влітку оси часто залітають у квартири, офіси і приватні будинки. Це той вид комах, укуси яких не тільки болючі, а ще й небезпечні для людини. На відміну від бджіл, вони не вмирають після укусу.

Укуси ос можуть викликати у людини алергічну і токсичну реакцію. На місці укусу оси зазвичай спостерігається поява набряку або почервоніння, характерні больові відчуття, свербіж і печіння.

Якщо людину вкусить одночасно більше 5 комах у неї може підвищитися температура тіла, виникнути головний біль, нудота, у важких випадках навіть судоми. У разі наявності у людини алергічної реакції, на місці укусу можуть з'являтися сильні набряки, спостерігається загальна слабкість в тілі. У деяких людей може виникнути навіть анафілактичний шок, втрата свідомості, зупинка дихання і серця.

Тому самостійно боротися з осами і тим більше знищувати їх гнізда небезпечно для Вашого здоров'я. Краще зверніться до професіоналів  майстрам компанії "Dez-master".

image

Процесс уничтожения осиных гнезд

Знищення ос і осиних гнізд слід проводити комплексно – одночасно зі знищенням місць їх гніздування. У зв'язку з тим, що вони нерідко поселяються в важкодоступних місцях, руйнувати їх потрібно дуже обережно.

Для того, щоб знищення ос в будинку і на дачі було успішним, наша служба знищення ос застосовує тільки якісні та безпечні для людини речовини і першокласне технологічне оснащення.

Застосування особливих розпилюючих аерозолів дозволяє обробляти як відкриту місцевість, так і закриті об'єкти. Знищити всіх ос досить просто  для цього потрібно лише звернутися до наших фахівців!

Якщо Ви ніколи не стикалися з подібними проблемами і, до того ж, Вам не знайомі основні нюанси з безпеки в ході таких процедур, рекомендуємо Вам скористатися послугами фахівців компанії «Dez-master».

Відгуки клієнтів

Підготовка до знищення ос та шершнів в Одесі

Якщо ви часто помічаєте на своїй ділянці ос або шершнів, то велика ймовірність того, що комахи облаштували поруч з вашим будинком гніздо. З таким сусідством ні в якому разі не можна миритися, з часом колонія тільки збільшиться, і буде представляти справжню небезпеку для здоров'я і життя. Оси і шершні не тільки боляче жалять, а й часто провокують серйозну алергічну реакцію, аж до анафілактичного шоку зі смертельним результатом. Наша компанія професійно займається знищенням ос в Одесі на будь-яких об'єктах. Ми маємо в своєму розпорядженні достатній досвід і знаннями для ефективного вирішення проблеми. Одного звернення до нас вистачить для повного знищення осиного гнізда в Одесі.

Перед початком роботи бригади, слід ретельно підготувати місце:

  • Якщо осине гніздо знаходиться на балконі, в сараї, гаражі та інших подібних місцях, потрібно акуратно прибрати всі зайві речі, намагаючись уникати контакту з осами.
  • Тварин необхідно ізолювати, якщо, наприклад, мова йде про собачому вольєрі, курнику чи хліві з домашньою худобою.
  • У разі, коли гніздо шершнів, бджіл чи ос утворилося в житловому приміщенні, наприклад, в літній кухні або на дачі, потрібно постаратися упакувати речі особистого користування, посуд, їдальнє начиння і прибрати продукти харчування у відкритих упаковках.

Як відбувається знищення ос та шершнів Одеса

Позбутися від ос не так просто, як це може здатися на перший погляд. Багато хто помилково вважає, що можна залити вулик окропом, заклеїти вхід в нього або зовсім намагаються спалити небезпечних комах за допомогою паяльної лампи. Однак на практиці жоден з перерахованих вище методів не допоможе в боротьбі з осами, і навіть навпаки - може спровокувати напад ос з сумними наслідками. Ще більш необачним методом боротьби стане спроба збити гніздо палицею. Розпилення отрут слабкої концентрації, куплених в звичайному господарському магазині, також не допоможе: загинуть тільки ті комахи, які будуть зовні.

Грамотно і швидко знищити шершнів, ос і бджіл зможуть тільки професіонали, в розпорядженні яких є сильнодіючі інсектициди, обладнання для їх розпилення, а також спеціальний захисний одяг, що закриває всі частини тіла від укусів. В роботі використовується інсектицид, безпечний для людей і домашніх улюбленців.

Прибирання після знищення ос, бджіл і шершнів в Одесі

Якщо обробка здійснюється в закритому приміщенні, то після процедури його замикають на кілька годин, після чого ретельно провітрюють, відкривши навстіж вікна. Тільки після того, як стане очевидним благополучне знищення бджолиного гнізда, можна приступати до прибирання. Загиблих комах і залишки гнізда прибирають, після чого миють все поверхні від залишків інсектициду, використовуючи содовий розчин. Для знищення ос та шершнів ми вибираємо тільки безпечні препарати, які пройшли сертифікацію і дозволені міністерством охорони здоров'я України.

У більшості випадків від ос вдається позбутися вже після першої обробки. Оси, що знаходяться під час процедури на поверхні гнізда, гинуть відразу, а поодинокі особини, що вижили переносять отруйну речовину всередину гнізда, вражаючи ос, шо сховалися. В поодиноких випадках з часом оси з'являються знову, тоді ми виїжджаємо повторно і ще раз проводимо знищення ос в Одесі.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner