Знищення ос у Львові

image
Ціни на послугу
 Ціна, грн
Гніздо  від 700
Кожне наступне гніздо 200
Периметр, грн/м 10
Обробка території, грн/га 5000

 * Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Дніпро;
Київ;
Львів

Замовити
image

Підготовка приміщень перед знищенням ос, бджіл, шершнів

Влітку оси часто залітають у квартири, офіси і приватні будинки. Це той вид комах, укуси яких не тільки болючі, а ще й небезпечні для людини. На відміну від бджіл, вони не вмирають після укусу.

Укуси ос можуть викликати у людини алергічну і токсичну реакцію. На місці укусу оси зазвичай спостерігається поява набряку або почервоніння, характерні больові відчуття, свербіж і печіння.

Якщо людину вкусить одночасно більше 5 комах  у неї може підвищитися температура тіла, виникнути головний біль, нудота, у важких випадках навіть судоми. У разі наявності у людини алергічної реакції, на місці укусу можуть з'являтися сильні набряки, спостерігається загальна слабкість в тілі. У деяких людей може виникнути навіть анафілактичний шок, втрата свідомості, зупинка дихання і серця.

Тому самостійно боротися з осами і тим більше знищувати їх гнізда небезпечно для Вашого здоров'я. Краще зверніться до професіоналів  майстрам компанії "Dez-master".

image

Процес знищення осиних гнізд

Знищення ос і осиних гнізд слід проводити комплексно – одночасно зі знищенням місць їх гніздування. У зв'язку з тим, що вони нерідко поселяються в важкодоступних місцях, руйнувати їх потрібно дуже обережно.

Для того, щоб знищення ос в будинку і на дачі було успішним, наша служба знищення ос застосовує тільки якісні та безпечні для людини речовини і першокласне технологічне оснащення.

Застосування особливих розпилюючих аерозолів дозволяє обробляти як відкриту місцевість, так і закриті об'єкти. Знищити всіх ос досить просто  для цього потрібно лише звернутися до наших фахівців!

Якщо Ви ніколи не стикалися з подібними проблемами і, до того ж, Вам не знайомі основні нюанси з безпеки в ході таких процедур, рекомендуємо Вам скористатися послугами фахівців компанії «Dez-master».

Відгуки клієнтів

У жарку пору року оси нерідко залітають в квартири, офіси та склади, що зберігають переважно продукти харчування. Мало того, що ці комахи дуже боляче і неприємно кусаються, але і досить небезпечні для людини. Це пов'язано з тим, що оси, на відміну від бджіл, не гинуть після укусу.

Нерідко осині укуси викликають у потерпілого алергію або токсичну реакцію. На їх місці виникають набряки або почервоніння шкіряного покрову, який, до всього , може боліти, свербіти і пекти. Якщо людину вкусить відразу кілька комах, в такому випадку трапляється підвищення температури тіла, головний біль, а іноді судоми в м'язах. Якщо потерпілий є аллергіком, на місці укусу часто виникають об'ємні набряки, втома в усьому тілі і знижується артеріальний тиск. У деяких відбуваються і найважчі наслідки, аж до анафілактичного шоку, припинення роботи легенів і навіть летального випадку. Природно виникає питання - як позбутися ос в квартирі, будинку, на дачі?

Ми представляємо вашій увазі першокласні послуги з виведення ос у Львові. Знищення ос і осиних гнізд слід проводити комплексно - одночасно зі знищенням місць їх гніздування. У зв'язку з тим, що вони нерідко поселяються в важкодоступних місцях, руйнувати їх потрібно дуже обережно. Якщо ви ніколи не стикалися з подібними проблемами і, до того ж, вам не знайомі основні нюанси з безпеки в ході таких процедур, рекомендуємо вам скористатися послугами фахівців компанії «Дез-майстер».

Як позбутися ос? Викликати службу Дез-майстер!

Ми надаємо такі послуги, як дезінсекція та позбавлення від ос на різних об'єктах, що є однією з головних задач працівників служби «Дез-майстер». Ми в найкоротші терміни і ефективно усунемо ос як в закритих просторах, так і на нічим не обмеженій території.

Для того, щоб знищення ос в будинку і на дачі було успішним, наша служба знищення ос застосовує тільки якісні та безпечні для людини речовини і першокласне технологічне оснащення. Застосування особливих аерозолів дозволяє обробляти як відкриту місцевість, так і закриті об'єкти у Львові та області. Знищити всіх ос досить просто - для цього потрібно лише звернутися до наших фахівців!

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner