Ліцензії компанії | Dezmaster
Наші Ліцензії
image
ЛІЦЕНЗІЯ МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

 Проведення фумігації (знезараження) об'єктів регулювання, що позначені законом України "Про карантин рослин", які переміщуються через державний кордон України та карантинні зони

image
ЛІЦЕНЗІЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Ліцензія міністерства охорони здоров'я України на проведення робіт з дезінсекції, дезінфекції, дератизації об'єктів комунальної власності, громадського харчування, дитячих навчальних закладів та об'єктів що перебувають у приватній власності.

image
СЕРТИФІКАТ ISO 22000:2018

Міжнародний стандарт, що встановлює вимоги до систем менеджменту якості для організацій.

image
СЕРТИФІКАТ ISO 9001:2015

Сертифікат ISO 9001:2015 є демонстрацією високого рівня організації бізнес-процесів, чіткого розподілу обов'язків, дотримання технологій роботи, наявності професійного і добре навченого персоналу, який якісно виконує свою роботу.

image
СЕРТИФІКАТ ISО 14001:2015

Стандарт ISO 14001:2015 підтверджує, що діяльність нашої компанії безпечна для навколишнього середовища.

image
ПОСВІДЧЕННЯ ПРО ПЕРЕВІРКУ ЗНАНЬ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Спеціалісти компанії Дез-мастер пройшли навчання та виявили потрібні знання за курсом "Навчання з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів у відповідності до "Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці""

image
СВІДОЦТВО НАВЧАННЯ ISO 22000 (HACCP)

Свідоцтво про проходження курсу "Загальні основи системи менеджменту харчової безпеки. Вимоги до організації харчового ланцюга" згідно ISO 22000:2018 (HACCP) та "Послуги щодо боротьби зі шкідниками. Вимоги до компетенції згідно стандарту  EN 16636:2015"