Засіб від тарганів, комарів, клопів, мурах, мух, бліх і ос купити в Україні | Dezmaster
Тетрiкс
Тетрiкс
Інсектицидний засіб Тетрікс - розробка норвезьких учених у співпраці з фахівцями в області профдезінфекції.…
Детальніше
ГЕТТ
ГЕТТ
ГЕТТ – це сучасний професійний інсектицидний засіб, виготовлений із застосуванням новітніх розробок на…
Детальніше
Ксулат C25
Ксулат C25
Ксулат C25 - новий мікрокапсульований засіб виробництва відомої іспанської компанії «Кімунса», який являє…
Детальніше
Смелнет
Смелнет
Препарат СмелНет - це унікальний, високоефективний засіб для боротьби з комахами в побуті. Формула розроблена…
Детальніше
Троапсил
Троапсил
Пропонуємо Вашій увазі розроблений Нідерландськими ученими, інсекто-акарицидний засіб Троапсил. Препарат…
Детальніше
Эффектив Ультра
Эффектив Ультра
Эффектив Ультра – ммікрокапсульована суспензія, на основі карбаматів (у мікрокапсулах розміром від 5…
Детальніше
Эмпайр 20
Эмпайр 20
Эмпайр 20 – це старий, перевірений засіб який давно не завозився в Україну. Форма препарату - мікрокапсульна…
Детальніше

  Засіб від комах

  Боротьба з комахами - процес не з легких і здатний привести у відчай непідготовлених простих обивателів. Якщо непрохані гості влаштувалися в будинку, офісі або на іншому об'єкті, і кількість їх зростає в геометричній прогресії, то прості побутові засоби тут вже безсилі. Саме тому всі спроби самостійно вирішити питання з комахами часто закінчуються невдачею. Справитися з проблемою допоможуть спеціальні препарати високої концентрації. Професійний засіб від тарганів, комарів, клопів та інших комах за умови правильного застосування здатний надовго очистити будинок. Служба боротьби з шкідниками Dez Master пропонує вам купити засіб від комах, а також скористатися послугами нашої бригади для ефективної дезінсекції в квартирі або офісі.

  Переваги професійних інсектицидів перед побутовими аналогами

  Спец. засоби від мурашок, мух, ос, бліх і т.д. представлені на нашому сайті, мають цілу низку переваг. Наведемо найголовніше плюси їх застосування:

  • Ефективність. У порівнянні з загальнодоступними препаратами з господарських магазинів, професійні засоби вражають більший спектр шкідників. При цьому засіб не відлякує комах, а саме знищує дорослі особини, а згодом і нову популяцію з личинок.
  • Тривала дія. Робота професійних інсектицидів триває кілька місяців, запобігаючи поширенню нових популяцій комах, що з'явилися з личинок.
  • Безпечність. Хороший засіб від усіх видів комах вражає тільки свою ціль, не завдаючи шкоди людині, домашнім тваринам і рослинам. Достатньо ретельно провітрити приміщення після обробки і продовжувати вести звичний спосіб життя.
  • Відсутність запаху. Засіб від бліх в квартирі і інші інсектициди, які можна у нас замовити, не мають запаху, на відміну від недорогих розпилювачів, подібних до дихлофосу.
  • Не залишають слідів. Ще один недолік практично всієї хімії з господарського магазину - це наліт, який залишається після висихання рідини. Препарати, які пропонує наша компанія, діють делікатно, не залишаючи патьоків на стінах і підлозі та плям на меблях.

  Спец. препарати від комах - кращі ціни в Україні

  Ми зібрали найефективніші засоби від перевірених виробників, які підходять для отруєння повзаючих та літаючих комах. У нас можна замовити такі препарати:

  • «Ксулат С25» - іспанський засіб проти більшості видів синантропних комах.
  • «СмелНет» - професійний засіб від тарганів, бліх, мурашок і т.д. з пролонгованою дією, ефект від якого триває до 9-ти місяців.
  • «Тетрікс» - ефективний засіб від літаючих комах - комарів, мух, ос і всіх шкiдливих плазунів.
  • «Троапсил» - інсектоакарицидної препарат для знищення комах, який має миттєву отруйну дію.
  • «ГЕТТ» – потужний інсектицид для будинку в зручному флаконі з розпилювачем, повністю готовий до використання.
  • «Емпайр 20» - концентрований засіб від домашніх мурашок, клопів, мух і т.д. у вигляді емульсії з тривалою дією.

  Ці та інші спец. засоби доступні на нашому сайті за вигідними цінами. В описі до кожного препарату наведена таблиця з інформацією про те, в якому співвідношенні готувати розчин для боротьби з конкретним видом комах, а також рекомендації щодо застосування в домашніх умовах. Ефективний засіб від тарганів та інших літаючих і повзаючих комах надовго позбавить вас від проблеми і поверне відчуття комфорту у власному будинку.

  У більшості препаратів в нашому каталозі використовується мікрокапсульована формула. Іншими словами, частинки концентрованого інсектициду настільки малі, що навіть найдрібніші особини комах неминуче зачіпають його лапками. При дрібнодисперсному розпиленні отрута буквально огортає паразита, не залишаючи йому жодного шансу на виживання. Після контакту з отруйною речовиною, шкідник забирає отруту в важкодоступні для обробки місця, заражаючи гніздо з іншими особинами.

  Щоб купити засіб від тарганів, мурах, клопів, виберiть відповідний препарат і залиште заявку на нашому сайті. Менеджер компанії зв'яжеться з вами і відповість на всі запитання.

  Наші клієнти
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner