Усунення неприємного запаху в салоні автомобіля - дезодорація машини Харків | Dezmaster

Дезодорація автомобіля

Дезодорація автомобіля

Якщо ви недавно купили машину, хочете її продати, або в салоні несподівано з'явився неприємний запах, від якого неможливо позбутися, зверніться в компанію Dez Master. Ми проведемо дезодорацію автомобіля - і усунемо "аромати", що доставляють вам дискомфорт.

Наша компанія використовує сучасні технології і не просто маскує запах, а усуває його причину. Співробітники оброблять кожен квадратний сантиметр салону - і зроблять все, щоб в ньому стало приємно перебувати.

Причини виникнення запахів в автомобілі

Дезодорація салону автомобіля може знадобитися в наступних випадках:

 • в машині постійно курили, і "аромат" тютюнового диму вбрався в обшивку і оббивку сидінь;
 • ви перевозили домашніх тварин - котів або собак, і в салоні залишився запах поту, сечі, який не вивітрюється;
 • авто часто стояло поруч з мангалом, багаттям або іншим місцем приготування їжі з відкритими дверима або вікнами, і в салоні залишився запах диму;
 • ви займалися перевезенням вантажів, які погано пахли і не були упаковані герметично.

Усунення неприємного запаху в автомобілі може знадобитися і в інших випадках. Нерідко він виникає через шматочків їжі, що потрапили в важкодоступне місце (під килимок, в щілину, під сидіння) і встигли загнити, а також через пролиті напої та інші рідини.

Як прибрати неприємний запах в машині?

Усунення неприємного запаху в автомобілі краще довірити фахівцям. За допомогою парогенератора і спеціальних розчинів вони оброблять обшивку і сидіння, і аромат зникне. Таким способом можна нейтралізувати неприємний "аромат" після перевезення тварин і погано пахнущих речей, тривалого куріння в салоні.

Тим не менш, ви можете спробувати виправити ситуацію самостійно. Забудьте про освіжувачі повітря: вони не допоможуть в усуненні запахів в машині, а тільки замаскують їх. Спробуйте діяти інакше:

 • Якщо пахне гниллю, уважно перевірте машину. Витягніть килимки, загляньте під сидіння, загляньте в багажник. На видалення запаху в авто ви не витратите ані копійки, якщо його причиною був забутий огризок яблука або шматочок м'яса закотився під крісло.
 • Перевірте салонний і повітряний фільтри, проведіть діагностику і обслуговування кондиціонера. Можливо, справа саме в них, якщо вас турбує запах вогкості і пилу.
 • В усуненні запахів в автомобілі допоможе піч. Увімкніть її на максимальну потужність, відкрийте вікна - так, щоб повітря виходило за межі салону.
 • Якщо це різкий хімічний запах, займатися усуненням запаху в салоні автомобіля не доведеться. Краще відразу попрямувати в сервіс, де перевірять вихлопну систему. Можливо, справа в очищувачі скла.

Якщо жоден із способів не допоміг, ви можете піти найпростішим шляхом - провести хімчистку. Вона забезпечить 100% -е усунення неприємних запахів в автомобілі, а також позбавить від плям. Але чи буде вона оптимальним рішенням? Навряд чи.

Чому варто проводити дезодорацію машини замість хімчистки?

Послуги з видалення запахів в автомобілі користуються куди більш високим попитом в Харкові, ніж традиційна хімчистка. причини є:

 • Це в десятки разів дешевше. Замість тисяч гривень ви витратите сотні. Якщо салон знаходиться в хорошому стані, а вас турбує тільки запах, ви заощадите велику суму.
 • Це набагато швидше. Фахівці використовують сухий пар, а обробка займає не більше 1-2 годин. При хімчистці вам доведеться залишати автомобіль на весь день, а якщо ви хочете обробити все - на кілька діб.
 • Ви не псуєте салон. Розчини, що застосовуються при усуненні запаху в машині, не завдають шкоди оббивці сидінь і обшивці.

Звернувшись до спеціалізованої фірми, ви значно скоротите витрати і подаруєте салону свого автомобіля приємну свіжість.

Переваги Dez Master

Компанія Dez Master спеціалізується на дезінфекції, дератизації та дезодорації. У нас є спеціальне обладнання, ефективні препарати і великий досвід. Якщо вам необхідно видалення неприємного запаху з салону автомобіля, ми впораємося із завданням максимально швидко і надамо відмінний результат.

Серед наших переваг:

 • Широка географія роботи. Це не тільки Харків, але і інші міста України.
 • Вигідні ціни. Заощаджуйте з нами!
 • Тільки ефективні методи усунення запахів.

З нами ви зможете позбутися від запаху в салоні автомобіля за одну-дві години. Зателефонуйте - і ми приїдемо на вашу адресу!