Боротьба з цвіллю і грибком - професійне видалення цвілі в Харкові | Dezmaster

Позбутися від цвілі і грибка

Позбутися від цвілі і грибка

Цвіль в будинку - це пряма загроза здоров'ю мешканців, з якої неодмінно потрібно боротися. Спори грибка викликають захворювання дихальних шляхів, провокують напади астми і шкірні хвороби. На жаль, позбутися від цвілі за допомогою підручних засобів практично неможливо. Усунувши видимі прояви грибка, ви незабаром помітите, що проблема нікуди не поділася і проявила себе в ще більшому масштабі. Тому важливо не витрачати даремно особистий час і власні сили і відразу звернутися до фахівців для професійного видалення цвілі. Боротьба з цвіллю і грибком - один з головних напрямків роботи нашої компанії. Ми працюємо в Харкові і готові надати послуги з видалення цвілі.

Що призводить до утворення грибка

Дезінфекція квартири від цвілі - необхідний захід, завдяки якому ви вбережете своє здоров'я і зможете знову дихати свіжим повітрям.

Як правило, в сухих і добре провітрюваних приміщеннях ризик появи грибка зводиться до мінімуму. І навпаки, вологі закриті куточки квартири - сприятливе середовище для поширення спор цвілі.

Найбільше до грибку схильні:

  • Дерев'яні поверхні. Якщо деревина не оброблена належним чином, то вона поступово накопичує вологу, і тим самим виходить ідеальне середовище для розмноження спор. У зоні ризику - сауни, лазні, ванні кімнати з дерев'яними меблями, підвіконня і т.д.
  • Приміщення з обробкою з пластика. Панелі з ПВХ, натяжна стеля і інші синтетичні матеріали, використані в ремонті, перешкоджають повноцінній вентиляції повітря, створюють парниковий ефект, що призводить до розростання грибка.
  • Кухня і санвузол. Постійна вологість і погано налагоджена система вентиляції в поєднанні з теплим повітрям - все це призводить до утворення цвілі біля раковини, ванни, в швах керамічної плитки, на стінах і т.д.
  • Підвальні приміщення, комори, склади. Стіни і стеля, що перманентно піддаються впливу вологи, неминуче призводять до поширення грибкових спор. Боротьба з цвіллю в підвалі необхідна і дозволяє уникнути поширення спор в верхнє житловий простір.

Служба з видалення цвілі Dez Master проведе знищення грибка і цвілі в квартирі, надовго позбавивши вас від проблеми. Ціна видалення цвілі і грибка залежить від площі зараження цвіллю, розрахувати точну вартість обробки об'єкта зможуть наші менеджери.

Обробка квартири від грибка

Дезінфекція грибка в квартирі проводиться кількома способами:

  • Механічний - малоефективний спосіб, що має на увазі очищення ураженої поверхні від видимого верхнього шару грибка. Вибравши механічну очистку, ви забудете про проблему тільки на короткий проміжок часу, після чого цвіль знову пошириться.
  • Термічний - боротьба з грибком на стінах в будинку із застосуванням спеціальних ламп, під впливом яких спори гинуть.
  • Хімічний - найрезультативніший метод боротьби з цвіллю в квартирі, який остаточно вбиває спори, знищуючи грибкове вогнище. Сучасні препарати безпечні для здоров'я людини і, разом з тим, активно борються з проявами грибка вже при першому застосуванні.

Обробка приміщення від цвілі і грибка покаже прекрасний результат тільки за умови комплексного застосування всіх вищеописаних заходів. На завершальному етапі проводиться дезінфекція повітря з метою його очищення від спор. Процедура проходить з використанням озону - потужного окислювача, що проникає в усі важкодоступні місця, куди неможливо дістатися іншими способами. Після контакту з шкідливими біологічними речовинами озон, вбиваючи їх, перетворюється в чистий кисень. В ході обробки цвіль знищується під шпалерами, в вентиляційних комунікаціях, щілинах, за вбудованими меблями та інших подібних ділянках.

Вартість обробки приміщення від цвілі

Ціна знищення цвілі прораховується після звернення клієнта в нашу службу, і залежить від ряду факторів, головні з яких - площа приміщення і ступінь ураження пліснявою.

Щоб боротьба з цвіллю в будинку увінчалася успіхом, і надовго зберігся результат, слід дотримуватися профілактичних заходів. Ретельно провітрюйте приміщення, особливо проблемні куточки будинку, регулярно очищайте поверхні з використанням спеціальної побутової хімії.

Дізнатися, яка ціна обробки стін від грибка у вашому випадку, ви можете у нашого менеджера, скориставшись контактами, зазначеними на сайті. Служба по боротьбі з цвіллю Dez Master - перевірена компанія, що надає послуги в місті Харків. Ми гарантуємо результат вже після першої обробки. Після звернення до нашої бригади дезінфекторів, ваша боротьба з цвіллю у будинку закінчиться на позитивній ноті.