Проведемо дератизацію

Проведемо дератизацію

Що Вам гарантує позбавлення від таких шкідників, як гризуни, на усіх видах підприємств

Гризуни, є збудниками та переносниками безлічі небезпечних для людини захворювань, наприклад: чума, тиф, сказ, лістеріоз, сальмонельоз, еризипелоїд, токсоплазмоз і т.ін. Щойно Ви помітили гризунів або сліди їхньої присутності, неважливо де, в приміщеннях, чи на прилеглій території, Вам слід негайно звернутися до компанії, яка надає послуги з дератизації приміщень. Саме дератизацією називається процес знищення гризунів.

Як ми вже згадували, є два методи дератизації. Профілактичний метод, який застосовується з метою створення умов, непридатних для розвитку та життя гризунів. Другий метод - це винищувальна дератизація, яка націлена на знищення вже наявних цивілізацій щурів, кротів, мишей та інших шкідників. Заходи зі знищення шкідників умовно можна поділити на чотири етапи:

  • дослідження та аналіз об’єкта, на якому ймовірно присутні гризуни;
  • визначення способу боротьби зі шкідниками та вибір хімічних засобів, на основі вищезазначених досліджень;
  • дезінсекційні роботи;
  • завершальний аналіз об’єкта, для перевірки ефективності використаних методів.

Незалежно від методу боротьби з гризунами - чи то профілактичний, чи винищувальний, із завершенням знезаражувальних дій, необхідно дотримуватися усіх заходів та санітарно-епідеміологічних норм. Також слід простежити за тим, щоб для гризунів були обмежені усі можливі доступи на територію приміщень.

Компанія «Dez-master» надає послуги з дератизації складів, льохів, продуктових баз, громадських закладів, тощо. Користуючись послугами нашої компанії, ви гарантовано позбудетесь від гризунів та інших шкідників.

У ході робіт з дератизації, фахівці компанії «Dez-master» застосовують виключно вартісні та сертифіковані хімічні, а також біологічні препарати, які не шкодять здоров’ю людини та навколишньому середовищу. Великим плюсом препаратів, що використовуються нашою компанією, є той факт, що після обробки вони не залишають ні слідів, ні запаху.

Наша компанія надасть якісні послуги з дератизації в Харкові. У ході робіт, фахівці компанії дотримуються усіх санітарно-епідеміологічних вимог. Ціни на наші роботи, залежать безпосередньо від площі об’єкта, типу гризунів та їх кількості. Піклуючись про подальшу відсутність гризунів на обробленій території, компанія «Dez-master» складе спеціальний план для профілактичних робіт. План складається індивідуально під кожного клієнта.