Боротьба з короїдом, шашелем - знищення короїда в Харкові | Dezmaster

Знищення короїда

Знищення короїда

Короїд - маленька комаха, здатна приносити чималий дискомфорт власникам приміщень з деревини. На європейській території мешкає близько 140 видів короїдів, до яких серед інших відноситься і шашіль. Боротьба з короїдом в будинку необхідна тому, що розмноження і життєдіяльність шкідників може привести до руйнування споруди, та шкоди мешканцям приміщення. Якщо своєчасного знищення шашеля та інших видів короїда не відбувається, єдиним вирішенням проблеми стає демонтаж споруди.

Яку небезпеку становить короїд

Невелика комаха, габарити якої досить скромні - не більше 1 см, насправді далеко не безпечна. Короїд не кусається і не переносить хвороботворних мікроорганізмів. Його небезпека полягає в іншому.

Жук-короїд мешкає в деревах. Він ховається від зовнішніх загроз в деревині, прогризає кору і отримує необхідне харчування. Добираючись до серцевини, самка короїда відкладає яйця; через тиждень відбувається перетворення яєць в личинки. Саме личинки завдають максимальної шкоди деревині. Після того як вони вилуплюються з яєць, починається їх інтенсивне харчування волокнами деревини і соком.

Кожна личинка за 24 години здатна поїдати близько 10 г деревини і прокладати довгі лабіринти. У зимовий період личинки впадають в сплячку. Короїд не боїться негативних температур, виживаючи навіть в -30 ° C. Дорослішаючи, личинки стають лялечками, а потім - дорослими особинами.

Дорослі особини приступають до розмноження. Вони здатні вражати різні споруди з деревини: будинки, лазні, сараї. У матеріалі будівель короїд проробляє ходи і відкладає яйця. Після зараження короїдом матеріал будови поступово стає трухою. І тільки екстрена боротьба з шашелем і короїдом допоможе зупинити деструктивні процеси.

Найнебезпечніша ситуація, яка, на жаль, зустрічається досить часто - поразка жуком несучих конструкцій будівлі. У такому випадку вже виникає пряма загроза здоров'ю та життю людей, які проживають або перебувають в будинку. У найнесподіваніший момент можливе обвалення перегородок і опор будинку. Люди можуть отримати травми будь-якого ступеня тяжкості. Своєчасна боротьба з короїдом в дерев'яному будинку - запорука здоров'я жителів приміщення.

Інша небезпека присутності жука-короїда - перенесення спор грибів. Спори грибів провокують появу цвілі на будівлях з деревини. Поява цвілі, в свою чергу, загрожує здоров'ю людини. Ось лише мала частина небезпек, які несе цвіль:

 • алергічні реакції;
 • загальне ослаблення організму;
 • погане самопочуття;
 • вплив на дихальні шляхи;
 • опосередкований вплив на шлунково-кишковий тракт.

Таким чином, професійна обробка деревини від короїда запобіжить появі і розвитку безлічі захворювань і станів, що завдають шкоди організму людини. Наша служба дезінсекції швидко та ефективно проводить обробку від короїда за доступною ціною.

Ознаки присутності короїда в будинку

Існують деякі ознаки, що дозволяють розпізнати наявність жука-короїда в будинку. Дезінфекція від короїда може знадобитися, якщо:

 • на перекриттях, меблях, стінах, перегородках помітні невеликі отвори, діаметр яких досягає 1-2 міліметра;
 • на стінах або меблях з'явився білий або жовтуватий пил незрозумілого походження. Це бурове борошно - пил, що утворюється після вигризання комахою ходів;
 • вночі, коли встановлюється тиша, можна почути рух жука в деревині. Звук, яким супроводжується прокладання ходів, схожий на цокання годинника.

Ці тривожні сигнали повинні насторожити вас. Швидше за все, приміщенню потрібна обробка від короеїда.

Як проводиться знищення жука-короїда

Обробка деревини від шашеля і інших різновидів короїдів повинна здійснюватися професіоналами, що мають дозвільну документацію. Фахівці нашої служби дезінфекції володіють всіма навичками, знаннями і сертифікатами, необхідними для ефективної боротьби з жуком-короїдом в будинку.

Наші майстри зможуть грамотно підібрати інсектицидний препарат в залежності від складності ситуації. Вони визначать, який із способів дезінсекції виявиться найбільш підходящим для вашого приміщення.

Серед методів, використовуваних нашою службою дезінсекції для боротьби з короїдом, присутні:

 • фумігація газом. Для фумігації можуть застосовуватися спеціальні пігулки, пластини, стрічки або таблетки, які розкладаються в певних зонах. Препарати взаємодіють з повітрям в будинку, виділяючи смертоносні для шкідників з'єднання;
 • біоцидниє кошти. Знищення короїдів проводиться завдяки гелеподібним препаратам, що наноситься на уражені ділянки. Такі засоби не тільки вбивають шкідників, але і протидіють утворенню грибка, цвілі;
 • застосування генераторів холодного або гарячого туману. За допомогою генератора туману інсектициди розпорошуються по зоні обробки. Метод дозволяє знищити личинки і дорослі особини короїда.

Проведемо знищення короїда в будинку за вигідною ціною. Використовуємо виключно сертифіковані препарати і перевірені методики. Працюємо в Харкові і інших містах України.