Дезінсекція павуків - обробка будинку від павуків в Харкові | Dezmaster

Знищення павуків

Знищення павуків

Павуки - звичні мешканці квартир. Багато людей настільки адаптувалися до довгоногих сусідів (павуки сінокоси), що сприймають їх, як талісман будинку. На неприємні сліди проживання, у вигляді білої павутини по кутах, вважають за краще не звертати уваги - можна легко змахнути віником і спокійно жити далі. На цьому боротьба з павуками закінчується. Але далеко не всі арахноїди безпечні для людини. З 40 тисяч видів павуків, понад 2900 мешкає на території України, в тому числі у великих містах, до яких відноситься і Харків. Частина з них відноситься до отруйних родин. Тобто укус представляє реальну загрозу для здоров'я. По токсичності комахи не поступаються осам і шершням. Такі види не висять спокійно в своїх кутках, на відміну від звичних довгоногих «вихованців». Вони будують свої гнізда за стінками шаф, в м'яких меблів і тільки вночі виходять на полювання.

Види павуків, що живуть в квартирах

До небезпечних різновидів павуків, які можуть мешкати в квартирах, відносяться:

  • Каракурт. Рід павукових з сімейства «чорних вдів», відрізняється скромними розмірами (не більше 2 см). Віддає перевагу селитися в вентиляційних системах, там і розмножуються. Часто залишаються невидимими для людини. Кусає тільки для самозахисту. У місці ураження розвивається хворобливий набряк. Отрута може спровокувати важку алергічну реакцію, лихоманку. Позбутися допомагає тільки професійна дезінсекція від павуків.
  • Білий павук. Відноситься до роду каракуртів. Головні відмінності полягають в розмірах (не більше 1,5 см в довжину), колір і форму тільця (кулясте, біле). Зустрічаються рідше, ніж чорні родичі. Отрута викликає гостру інтоксикацію і алергію.
  • Сольпуга або павук фаланга. Досить великий представник арахноїдів, що досягає 5-7 см в довжину. На відміну від каракурта не отруйний. Але укус досить хворобливий, може спровокувати розвиток запальних процесів, навіть зараження крові.
  • Павук хрестовик. У квартирах з'являється в теплий період року, як правило, разом зі свіжими овочами та фруктами. Природне місце існування - крони дерев і сільськогосподарські рослини. Укус нагадує бджолиний, може залишити шрам на шкірі і спровокувати алергію.

Помітивши в будинку сліди перебування «чужорідних» арахноїдів, необхідно вживти заходів. Комахи швидко розмножуються і можуть буквально за місяць повністю колонізувати квартиру. Дезінфекція від павуків - єдиний варіант позбутися неприємного і небезпечного сусідства.

Способи знищення павуків

Як показує практика, самостійне знищення павуків, виявляється неефективним. Всі небезпечні для людини види комах вміють добре маскуватися. Іноді єдиною ознакою їхньої присутності в будинку стають укуси незрозумілого походження. Професійна дезінсекція павуків в Харкові позбавляє від проблеми назавжди. При обробці приміщень застосовується сучасне обладнання, ефективні інсектициди і спеціальні технології, які не залишають жодного шансу вижити навіть глибоко сховавшимся павукам.

Професійна обробка будинку від павуків проводиться трьома способами (залежить від ступеня зараження квартири) - дисперсійне розпорошення, гарячий і холодний туман. Для приготування отруйного складу використовуються інсектициди з паралізуючою дією. Концентрація розчину підбирається в індивідуальному порядку. Незважаючи на високу ефективність засобів, всі вони безпечні для людей і домашніх тварин. Обробка від павуків не займає багато часу - від 30 хвилин до 1 години. Дезінсекція проводиться одноразово, не вимагає складних підготовчих робіт. Захистити будинок від комах - просто, якщо відразу звертатися в професійну службу СЕС.