Як прибрати неприємний запах в машині | Dezmaster

Як усунути неприємні запахи в автомобілі

Як усунути неприємні запахи в автомобілі

Чим прибрати докучливий запах в машині? Проблема наявності неприємних запахів в машині завжди зберігає свою актуальність. Автовласники вдаються до допомоги «ялинок» і ароматизаторів, але вони лише на короткий час маскують запах. Виникає питання: як прибрати запах в машині якісно і назавжди? Для цього потрібно зверненутися до професіоналів і замовити послугу дезодорації автомобіля.

Сирість, запах старого авто

При придбанні не нового автомобіля часто залишається неприємне «омбре», яке неможливо усунути за допомогою ароматичних засобів. Власники переживають про те, як прибрати запах старої машини. Але ж для ефективного позбавлення від нього потрібні спеціальні препарати і обладнання.

Найбільш небезпечне сморід з цієї групи - запах вогкості. Він не тільки викликає огиду у користувачів автомобіля і сприяє утворенню іржі, але і таїть в собі безліч загроз для здоров'я.

У середовищі з підвищеною вологістю хвороботворні бактерії і мікроби розмножуються особливо активно. У подібній ситуації варто подумати не тільки про те, як усунути неприємний запах в машині, але і як убезпечити людей всередині салону.

Вода може потрапляти в салон автомобіля на взуття і збиратися на підлозі. Оббивка, виконана з текстилю, швидко вбирає вологу і може довго не висихати. Поверхні із пластику, ремені безпеки та інші елементи через високу вогкості можуть покриватися грибком. Питання того, як прибрати запах з сидіння і інших зон автомобіля, стає запорукою безпеки знаходження в ньому.

На появу «сирого» запаху може впливати негерметичність швів. Волога потрапляє через ці отвори, відбувається застій і поява смердючих ароматів.

Тож як прибрати запах вогкості в автомобілі? Звернутися в нашу службу дезінфекції. Наші майстри виявлять причину появи смороду, проаналізують проблему, підберуть відповідну методологію і препарати.

Запах гару, тютюну, фарби в салоні машини

Найважча група запахів, що відрізняється найбільшою їдкістю. Парадокс, але навіть завзяті курці часто думають, як прибрати запах тютюну з машини, тому що він стає нестерпним. І це ми мовчимо про дітей або людей з непереносимістю диму.

Прибрати подібні запахи в авто своїми руками просто неможливо. Цей сморід стійко в'їдається в стельову оббивку і оббивку сидінь, проникає в кожен куточок авто. Перераховані винуватці появи смороду особливо приставучи, оскільки містять маслянисті смоли і хімічні склади з максимальною проникаючою здатністю. Тому вирішуючи, як позбутися від запаху гару в машині, краще звернутися до професіоналів.

Проблема того, як прибрати запах фарби в машині, може виникати навіть у новому авто. Нова машина нерідко має характерний запах, що викликає дискомфорт і запаморочення.

Запах їжі та гнилі в автомобілі

Найчастіше такий сморід не пропадає після видалення винуватця появи «омбре». Забуті одного разу продукти харчування можуть стати причиною серйозних проблем. Автовласники думають, як прибрати запах молока або іншої їжі в машині, але якісна допомога можлива лише при зверненні до фахівців.

Любителі риболовлі нерідко ламають голову, як прибрати запах риби в машині - один з найбільш стійких і огидних. Навіть невелика кількість улову і недовга його присутність в авто може принести багато незручностей.

Неможливо повністю вивітрити запахи, що залишилися після загибелі тварин. Справа в тому, що вихованці переносять специфічні мікроорганізми на шкірі. Тому вибираючи спосіб, як позбутися від запаху собаки чи кішки в машині, краще залишити заявку на сайті ДезМастер.

Як ми позбавляємося від запахів в машині

Як прибрати запах з машини якісно і надовго? Наші майстри використовують два базових методи: застосування генераторів сухого туману і озонування. Наведемо ці способи:

  1. сухий туман. Обробка сухим туманом дозволяє зробити запах в автомобілі чистим і свіжим. Генератор сухого туману рівномірно розподіляє обраний склад, знищуючи патогени. До патогенних мікроорганізмів належать шкідливі бактерії і мікроби. Після такої обробки подорожі на автомобілі перетворюються в справжнє задоволення;
  2. озонування. Наші фахівці проведуть ефективне озонування машини. Це дозволить запобігти виникненню алергічних реакцій і різних захворювань. Якщо водій і користувачі авто регулярно вдихають токсичні сполуки, великі ризики розвитку астми та інших хвороб, що ніяк не піддаються лікуванню.

Озон - окислювач, що нейтралізує органічні сполуки, присутні в машині. Озонування усуне грибкові утворення та цвіль.

Наші кваліфіковані фахівці в індивідуальному порядку підберуть склади для розпилення, які найбільше підходять при вашій проблемі. Для вибору кращого способу дезодорації автомобіля аналізується походження смороду, ступінь занедбаності ситуації і так далі. Якщо ви до цих пір роздумуєте про те, як прибрати запах блювоти, вогкості, гару або сигарет в машині - негайно звертайтеся до нас.