Знищення кліщів в Дніпрі

image
Ціни на послугу

Площа обробки

Ціна

До 0.5 Га

1800 грн /Га

0.5 Га - 1 Га

4000 грн /Га

1Га -1.5 Га

3800 грн /Га

1.5Га - 2 Га

3600 грн /Га

2 Га – 2.5 Га

3400 грн /Га

2.5 Га – 3 Га

3200 грн /Га

3 Га – 3.5 Га

3000 грн /Га

Більше 3.5 Га

індивідуальна

* Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Київ;
Одеса;
Львів

Замовити
image

Дезінсекція кліщів

Іксодові кліщі – кровососучі комахи, переносники небезпечних захворювань, таких як енцефаліт. При укусі зараженого енцефалітом кліща вірус зі слиною комахи потрапляє в організм теплокровної тварини, що часто призводить до тяжких наслідків, а в окремих випадках до летального наслідку.

Обробку від кліщів слід проводити при сприятливому метеопрогнозі (відсутність опадів) на найближчі 2-3 дня.

image

Обробка приміщень від кліщів

Обробка від кліщів проводиться за допомогою спеціальних протикліщових препаратів акарицидного впливу, які розпорошуються на поверхні дерев, чагарників і газони.

 

На час обробки необхідно закрити повітрозабірні колодязі, вікна, двері в будинках і будівлях.

 

Перевага такої технології полягає в тому, що ця процедура гарантує повне винищення кліщів, а не тільки відлякує їх.

 

Після обробки необхідно витримати 3-4 години перед тим, як заходити на оброблену територію (дітям до 5-ти років і тваринам - добу).

Відгуки клієнтів

Як легко та просто знищити кліщів за допомогою компанії «Dez-master»

Одні з найбільш небезпечних комах для людини це кліщі. Вони переносять величезну кількість захворювань. Енцефаліт, тиф, бореліоз - це далеко не повний список небезпечних хвороб. Часто вони призводять до різних ускладнень та інвалідності.

Небезпечний кліщ і для домашніх вихованців. При зараженні пироплазмозом тварина не живе довше двох тижнів. При будь-якій підозрі на наявність цих комах, необхідна належна обробка.

Знищення кліщів - це одна з найбільш затребуваних послуг на ринку. Боротьба з цими комахами заняття досить складне.

Види кліщів

Ось деякі з них:

 • Коростяний кліщ. Знищити його не так просто. Виявити це комаха можна лише за допомогою спеціального обладнання. Переміщення кліща викликає сильний свербіж. При найменшій підозрі на наявність цієї комахи, слід невідкладно звернутися за послугою дезінсекції кліщів в Дніпрі.
 • Павутинний кліщ. Цей різновид кліщів не є небезпечною для людини. Вони завдають шкоди кімнатним рослинам і тим, що ростуть за межами будинку. Щоб зберегти квіти і город, необхідно вчасно звернутися до фахівців.
 • Пиловий кліщ. Цей вид комах мешкає в основному в домашньому текстилі. Улюблені місця - це матраци, килими, а також подушки, де кліщ харчується ороговілими частинками шкіри людини. Пиловий кліщ може викликати сильну алергію. Знищити цю комаху можна за допомогою спеціальних, високоефективних сучасних засобів.

Позбутися від кліщів - непросто. Краще довірити це заняття досвідченому фахівцю, який допоможе вам обробити будинок від докучливих комах. З професіоналами знищення кліщів займе мінімум часу і назавжди позбавить вас від цієї проблеми.

Способи боротьби з кліщами

Процедура знищення кліщів в Дніпрі включає в себе:

 • обстеження предмета в об'єкті конструкційних особливостей;
 • конкретне розпізнавання типу паразитів;
 • встановлення рівня інвазії;
 • відбір і формування ключових джерел інфікування.

Аудит здійснює експерт фірми, і в основі підібраних відомостей встановлює більш продуктивний спосіб знищення. Підбір застосовуваних речовин базується від відомостей клієнта про ймовірну алергію у постійних жителів житла і висновках аудитора.

Хтось запропонує найбільш високоякісний і в той же час полегшений препарат, головна мета якого - цілком звільнити предмет від паразитів.

Клієнт безпосередньо обумовлюється зі способом оброблення, проте, ревізор повинен порекомендувати той, що, згідно з його думкою, стане найбільш результативним і стрімким.

У разі якщо період початку робіт був домовлено попередньо, в такому випадку вже після візування угоди, фахівець або колектив приступає до процедури.

Обробка місця від кліщів поблизу будинку

Ділянки навколо будинку можуть бути основними розсадниками кліщів. Город і сад - це ті місця, де ймовірність отримати укус наближається до 100%. При перших ознаках появи кліщів слід негайно викликати спеціальну компанію по знищенню кліщів.

Ось кілька порад:

 • Обробляти свої ділянки кілька разів на сезон.
 • Обробіть ділянку завчасно. Рекомендований період - за 5 днів до запланованої прогулянки / робіт в городі / саду.
 • Приділіть велику увагу місцям з досить підвищеної рослинністю, адже саме там можуть бути їх найбільші скупчення.
 • Ми працюємо не тільки в Дніпрі, а й в Дніпропетровській області. Є можливість виїхати у вихідні дні і навіть в нічний час за домовленістю заздалегідь. Ціни демократичні. Ми гарантуємо вам стовідсотковий результат.

Як знищити кліщів

Боротьба з кліщами своїми силами може погіршити ситуацію, зайняти багато часу і, як наслідок, не принести ніяких результатів. Самостійність хороша тільки в профілактиці, але знищувати кліщів необхідно за допомогою професіоналів.

Саме в сезон, коли кліщі проявляють найбільшу активність, наші фахівці швидко і якісно допоможуть впоратися з комахами і позбутися від них.

Професійна обробка може бути виконана в різноманітних сільськогосподарських угіддях, в квартирах, базах відпочинку і т. д. Саме так ви можете забезпечити собі захист від небезпечного укусу кліща.

Вам потрібно швидко позбутися від комах? Компанія «Dez-master» пропонує свої послуги всім, кому потрібна допомога в позбавленні від комах, а конкретно від кліщів.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner