Знищення кліщів в Одесі

image
Ціни на послугу

Площа обробки

Ціна

До 0.5 Га

1800 грн /Га

0.5 Га - 1 Га

4000 грн /Га

1Га -1.5 Га

3800 грн /Га

1.5Га - 2 Га

3600 грн /Га

2 Га – 2.5 Га

3400 грн /Га

2.5 Га – 3 Га

3200 грн /Га

3 Га – 3.5 Га

3000 грн /Га

Більше 3.5 Га

індивідуальна

* Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Дніпро;
Київ;
Львів

Замовити
image

Дезінсекція кліщів

Іксодові кліщі – кровососучі комахи, переносники небезпечних захворювань, таких як енцефаліт. При укусі зараженого енцефалітом кліща вірус зі слиною комахи потрапляє в організм теплокровної тварини, що часто призводить до тяжких наслідків, а в окремих випадках до летального наслідку.

Обробку від кліщів слід проводити при сприятливому метеопрогнозі (відсутність опадів) на найближчі 2-3 дня.

image

Обробка приміщень від кліщів

Обробка від кліщів проводиться за допомогою спеціальних протикліщових препаратів акарицидного впливу, які розпорошуються на поверхні дерев, чагарників і газони.

 

На час обробки необхідно закрити повітрозабірні колодязі, вікна, двері в будинках і будівлях.

 

Перевага такої технології полягає в тому, що ця процедура гарантує повне винищення кліщів, а не тільки відлякує їх.

 

Після обробки необхідно витримати 3-4 години перед тим, як заходити на оброблену територію (дітям до 5-ти років і тваринам - добу).

Відгуки клієнтів

Знищення кліщів в Одесі

Ставлячи в пошуку запит «знищення кліщів Одеса», переглядаючи оголошення в безкоштовній газеті оголошень або вдаючись до послуг сарафанного радіо, ми неодмінно намагаємося вибрати пропозицію:

 • Краще за вартістю. Щоб заявлені ціни цілком і повністю відповідали загальній сумі при розрахунку.
 • З використанням нешкідливих складів. Як для людини (особливо, якщо в будинку є алергіки або маленькі діти), так і для тварин і птахів.
 • Гідної якості. Як виконуваних робіт, так і використовуваного обладнання та реактивів.
 • З подальшої гарантією.
 • У зручні терміни. Щоб вам не довелося підлаштовуватися під графік фахівця, що виконує ці роботи.

Але найважливіше вимога, хвилююче всіх і кожного, хто замовляє дезінсекцію - це виконання даних робіт раз і назавжди. Щоб ні в наступному сезоні, ні через рік, ні навіть через кілька років обробка не потрібна була знову. Все це і є знищення кліщів в квартирі і не тільки в Одесі від компанії DezMaster.

Дезінсекція кліщів в Одесі від нашої компанії

Пропозиція від DezMaster - це:

 • Будь-яка послуга з нашої пропозиції строго сертифікована. Ми маємо всі необхідні допуски для обробки як житлових приміщень, так і точок громадського харчування.
 • Вся використовувана хімія також сертифікована і відповідає всім строгим європейським вимогам. Можете не побоюватися, що після обробки з'являться почервоніння, свербіж, висипи, тобто все те, що може виявитися після обробки приміщення складами невідомих виробників. Ми використовуємо тільки перевірені, абсолютно нешкідливі навіть для маленьких дітей реактиви.
 • Не буде ніякого запаху; на меблях або одязі не з'являться плями; колір шпалер, стелі, підлогового покриття залишаться такими ж, як і до обробки, як відразу після дезінсекції, так і через деякий час.
 • Будь-які обсяги. Неважливо - буде це обробка від кліщів невеликої квартири в Одесі або комплексна дезінсекція величезного складського приміщення. При кожному виді обробки використовуються свої хімічні склади, обладнання та технології.
 • Повторна обробка протягом гарантійного періоду не буде коштувати ні копійки. Вам не доведеться про це турбуватися: викликайте майстра, і абсолютно безкоштовно він виконає всі необхідні роботи по обробці приміщення та меблів від кліщів.
 • Власний магазин препаратів, які використовуються для обробки та дезінсекції. Купивши їх, ви самі зможете виконати ці роботи як в нежитловому приміщенні, так і у себе в квартирі, будинку, на дачі. В тому числі, і якщо приміщення використовується сезонно: комплексна обробка дозволяє надовго «законсервувати» його, не побоюючись, що шкідники заведуться знову.
 • Будь-які види оплати. Ми працюємо як з фізичними особами, так різними організаціями. При замовленні комплексної обробки приміщень або коли потрібно виконати дезінсекцію великих площ, в нашій пропозиції передбачені спеціальні ціни і особливі умови.
 • Всі наведені в прайс-листі ціни - підсумкові, без комісій або доплат. Ви легко зможете спланувати майбутні витрати ще до оформлення замовлення на дезінсекцію від кліщів.
 • Географія нашої пропозиції - не тільки Одеса, але і Одеська область. На це немає ніяких обмежень, просто оформляйте замовлення.
 • Мінімальні терміни виконання замовлення. Ви подзвонили - ми приїхали. Тому навіть за замовлення з терміном виконання «позавчора» ми беремося без проблем.
 • Час і день роботи також узгоджується з кожним клієнтом індивідуально. Можете не переживати, ми завжди підлаштуємося під вас.
 • Всі види дезінсекції, не тільки від клопів. Уточнити, що саме ми виконуємо, а також які види робіт потрібні, можете у наших консультантів.
 • Нарешті, ми не тільки виконуємо всі види робіт по дезінсекції житлових, торгових, офісних, складських або виробничих приміщень, а й здійснюємо консультації з усіх питань, пов'язаних зі знищенням шкідників. Наші менеджери максимально повно підкажуть, яка саме дезінсекція потрібно, коли її виконувати і як позбутися від комах НАЗАВЖДИ.
 • Вам залишається тільки скористатися нашою пропозицією і оформити замовлення на цьому сайті або зателефонувати. Все інше, пов'язане зі знищенням кліщів в Одесі - цілком турбота компанії DezMaster.
Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner