Знищення кліщів

image
Ціни на послугу

Площа обробки

Ціна

До 0.5 Га

1800 грн/га

0.5 Га – 1 Га

4000 грн/га

1Га – 1.5 Га

3800 грн/га

1.5Га –  2 Га

3600 грн/га

2 Га – 2.5 Га

3400 грн/га

2.5 Га – 3 Га

3200 грн/га

3 Га та більше

індивідуальна

Замовити
image

Дезінсекція кліщів

Іксодові кліщі – кровососучі комахи, переносники небезпечних захворювань, таких як енцефаліт. При укусі зараженого енцефалітом кліща вірус зі слиною комахи потрапляє в організм теплокровної тварини, що часто призводить до тяжких наслідків, а в окремих випадках до летального наслідку.

Обробку від кліщів слід проводити при сприятливому метеопрогнозі (відсутність опадів) на найближчі 2-3 дня.

image

Обробка від кліщів

Обробка від кліщів проводиться за допомогою спеціальних протикліщових препаратів акарицидного впливу, які розпорошуються на поверхні дерев, чагарників і газони.

На час обробки необхідно закрити повітрозабірні колодязі, вікна, двері в будинках і будівлях.

Перевага такої технології полягає в тому, що ця процедура гарантує повне винищення кліщів, а не тільки відлякує їх.

Після обробки необхідно витримати 3-4 години перед тим, як заходити на оброблену територію (дітям до 5-ти років і тваринам - добу).

Відгуки клієнтів

"Знищити кліщів, як позбутися кліщів, засоби захисту від кліщів"? - якщо Вас хвилюють подібні питання, компанія Ultradez допоможе Вам забути про них раз і назавжди.

Кліщі є переносниками найнебезпечніших захворювань. Найпоширенішим вважається Енцефаліт. Після того, як кліщ, заражений енцефалітом, кусає теплокровну істоту, вірусна інфекція потрапляє в кров через слину комахи. Це дуже небезпечний вірус, що має величезні наслідки, які іноді призводять до смерті.

Наша команда допоможе впоратися із завданням і позбутися кліщів у Харкові. Процес знищення кліщів відбувається із застосуванням хімікатів на основі засобу з контактною дією. Розпилення аркацидів призводить до повного знищення кліщів, а не просто до їх відлякування. Засобом обробляються: трава, дерева, кущі, зовнішні стіни будівель.

Якщо Ви зіткнулися з цими кровососами - довірте знищення кліщів у Харкові команді професіоналів.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner