Знищення щурів і мишей в Дніпрі

image
Ціни на послугу

 

Ціна, грн

1-кімнатна квартира

від 650

2- кімнатна квартира

від 750

3- кімнатна квартира

від 850

4- кімнатна квартира

від 950

* Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Одеса;
Київ;
Львів

 

Ціна, грн

1 кімната в гуртожитку

від 500

2 кімнати в гуртожитку

від 800

 

Ціна, грн

Площа  до 35 кв.м

від 650

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

Замовити
image

Підготовка до знищення щурів і мишей

Дрібні гризуни дуже небезпечні і завдають масу неприємностей. Вони є переносниками зарази, псують продукти, прогризають стіни і знищують лінії комунікацій. На жаль, не існує єдиного правильного способу боротьби з мишами і щурами. Для кожного типу гризунів потрібні свої препарати і методики впливу. Найкращий ефект дає поєднання різних способів боротьби.

  В ході підготовки слід уважно оглянути стіни всіх кімнат будинку або квартири і з'ясувати, як гризуни потрапляють в житло. Всі нірки і проходи потрібно ретельно закрити, убезпечити вентиляційні проходи за допомогою сіток і так далі.

image

Процес дератизації

За один раз позбутися від гризунів практично неможливо. Особливо, якщо справа йде про велику колонію щурів або мишей, яка оселилася в багатоквартирному або приватному будинку. Часто процес знищення щурів і мишей займає кілька сеансів.

 В ході дератизації фахівці можуть використовувати різні способи боротьби:

різні отрути і отруєні приманки;

аерозолі;

відлякувачі гризунів;

механічні пастки і так далі.

 Одні отруйні речовини діють моментально. Інші накопичуються в організмах гризунів поступово. Треті змушують їх заражати отрутою один одного. Професіонали чітко знають, які місця в будинках або квартирах варто обробити і де розмістити пастки, щоб отримати максимальний ефект.

image

Прибирання приміщень після проведення дератизації

Провітрювання або прибирання після проведення заходів по боротьбі з гризунами потрібні тільки в тих випадках, коли використовуються аерозолі. При розміщенні в будинку отруєних приманок або інших різновидів отрут досить виключити їх контакт з людиною. Це нескладно, оскільки зазвичай вони розміщуються в важкодоступних для людей місцях.

Відгуки клієнтів

Підготовка до знищення щурів і мишей

Дрібні гризуни дуже небезпечні і завдають масу неприємностей. Вони є переносниками зарази, псують продукти, прогризають стіни і знищують лінії комунікацій. На жаль. Не існує єдиного правильного способу боротьби з мишами і щурами. Для кожного типу гризунів потрібні свої препарати і методики впливу. Найкращий ефект дає поєднання різних способів боротьби.

В ході підготовки слід уважно оглянути стіни всіх кімнат будинку або квартири і з'ясувати, як гризуни потрапляють в житло. Все норки і проходи потрібно ретельно закрити, убезпечити вентиляційні проходи за допомогою сіток і так далі.

Процес дератизації

За один раз позбутися від гризунів практично неможливо. Особливо якщо справа йде про велику колонії щурів або мишей, яка оселилася в багатоквартирному або приватному будинку. Часто процес знищення щурів і мишей займає кілька сеансів.

В ході дератизації фахівці можуть використовувати різні способи боротьби:

  • різні отрути і отруєні приманки;
  • аерозолі;
  • відлякувачі гризунів;
  • механічні пастки і так далі.

Одні отруйні речовини діють моментально. Інші накопичуються в організмах гризунів поступово. Треті змушують їх заражати отрутою один одного. Професіонали чітко знають. Які місця в будинках або квартирах варто обробити і де розмістити пастки, щоб отримати максимальний ефект.

Прибирання приміщень після проведення дератизації

Провітрювання або прибирання після проведення заходів по боротьбі з гризунами потрібні тільки в тих випадках, коли використовуються розпорошуються аерозолі. При розміщенні в будинку отруєних приманок або інших різновидів отрут досить виключити їх контакт з людиною. Це нескладно, оскільки зазвичай вони розміщуються в важкодоступних для людей місцях.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner