Знищення щурів і мишей

image
Ціни на послугу
Кіл-ть кімнатЦіна/грн.
1 кімната 500
Обробка 2-х кімнат (поруч) 800
Кіл-ть кімнатЦіна/грн.
1 кімната 650
2 кімнати 750
3 кімнати 850
4 кімнати 950

 

Замовити
image

Підготовка до знищення щурів і мишей

Дрібні гризуни дуже небезпечні і завдають масу неприємностей. Вони є переносниками зарази, псують продукти, прогризають стіни і знищують лінії комунікацій. На жаль. Не існує єдиного правильного способу боротьби з мишами і щурами. Для кожного типу гризунів потрібні свої препарати і методики впливу. Найкращий ефект дає поєднання різних способів боротьби.

В ході підготовки слід уважно оглянути стіни всіх кімнат будинку або квартири і з'ясувати, як гризуни потрапляють в житло. Все норки і проходи потрібно ретельно закрити, убезпечити вентиляційні проходи за допомогою сіток і так далі.

image

Процес дератизації

За один раз позбутися від гризунів практично неможливо. Особливо якщо справа йде про велику колонії щурів або мишей, яка оселилася в багатоквартирному або приватному будинку. Часто процес знищення щурів і мишей займає кілька сеансів.

В ході дератизації фахівці можуть використовувати різні способи боротьби:

  • різні отрути і отруєні приманки;
  • механічні пастки і так далі.

Одні отруйні речовини діють моментально. Інші накопичуються в організмах гризунів поступово. Треті змушують їх заражати отрутою один одного. Професіонали чітко знають. Які місця в будинках або квартирах варто обробити і де розмістити пастки, щоб отримати максимальний ефект.

Відгуки клієнтів

Фахівці відзначають, що останнім часом значно зріс темп збільшення популяцій щурів і мишей. Власникам квартир, будинків, установ громадського спрямування все частіше доводиться вдаватися до більш витончених методів боротьби з гризунами. Гризуни, є збудниками та переносниками безлічі небезпечних для людини захворювань, наприклад: чума, тиф, сказ, лістеріоз, сальмонельоз, еризипелоїд, токсоплазмоз, а також шкідниками меблів та продуктів харчування.

Знищення щурів, мишей та інших гризунів у Харкові відноситься до послуг з дератизації. Для того, щоб позбутися від гризунів, можна застосувати, як профілактичні, так і винищувальні заходи. Залежно від того, з яким видом гризунів Ви зіткнулися, ми застосовуємо різні типи хімікатів.

Оскільки один або два сеанси з дератизації можуть не дати належного результату, ми рекомендуємо провести кілька заходів для повного знищення та запобігання нової появи щурів і мишей. Для цього ми вдаємося до комбінування хімічних (отрути та хімікати) і механічних (мишоловки та різні типи пасток). Основний акцент ми робимо на швидкості та оперативності вищевказаних заходів. Це дозволяє покласти край наявним популяціям гризунів і запобігти появі нових. У житлових приміщеннях ми використовуємо тільки ті препарати, які пройшли спеціальну перевірку та дозволені до використання на території України. Незважаючи на те, що ці хімікати застосовуються для "винищення" вони абсолютно безпечні для органів дихання людини та не передаються повітряно-крапельним шляхом (це не стосується вживання в їжу і т.ін.).

Щури та миші, що "проживають" у підвалах і на прилеглих територіях житлових будинків, завдають масу клопоту та незручностей, а крім того наносять чималий збиток вашому майну. Однак не забувайте, що ми говоримо не тільки про шкідників майна. Гризуни - переносники найнебезпечніших інфекцій та захворювань. Це досить агресивні істоти, які легко можуть кинутися та вкусити, або подряпати людей та їх улюбленців, внаслідок чого, становлять небезпеку для нашого здоров’я.

Гризуни існують поруч з нами протягом століть і за цей чималий термін вони навчилися обходити і протистояти методам боротьби з ними. Вони навчилися обходити різноманітні пастки та пристрої для їх піймання. Вони виробили імунітет до багатьох ядохімікатів, які застосовуються проти них. І навіть бравих котів часто недостатньо для боротьби з гризунами. Саме тому більшість з відомих нам методів, часто бувають безрезультатними та призводять лише до зайвих витрат часу, нервів і коштів. Щоб уникнути усього вищезазначеного довірте рішення проблем професіоналам. Ми з радістю надамо Вам послуги з дератизації приміщень у Харкові.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner