Знищення щурів та мишей у Львові

image
Ціни на послугу
Кол-во комнатЦена/грн.
1 комната 500
Обработка 2-х комнат (рядом) 800
Кол-во комнатЦена/грн.
1 комната 650
2 комнаты 750
3 комнаты 850
4 комнаты 950

 

Замовити
image

Подготовка к уничтожению крыс и мышей

Мелкие грызуны очень опасны и причиняют массу неприятностей. Они являются переносчиками заразы, портят продукты, прогрызают стены и уничтожают линии коммуникаций. К сожалению. Не существует единственного правильного способа борьбы с мышами и крысами. Для каждого типа грызунов нужны свои препараты и методики воздействия. Наилучший эффект дает сочетание разных способов борьбы.

 В ходе подготовки следует внимательно осмотреть стены всех комнат дома или квартиры и выяснить, как грызуны попадают в жилище. Все норки и проходы нужно тщательно заделать, обезопасить вентиляционные проходы с помощью сеток и так далее.

image

Процесс дератизации

За один раз избавиться от грызунов практически невозможно. Особенно если дело идет о крупной колонии крыс или мышей, которая поселилась в многоквартирном или частном доме. Часто процесс уничтожения крыс и мышей занимает несколько сеансов.

 В ходе дератизации специалисты могут использовать различные способы борьбы:

  • различные яды и отравленные приманки;

  • аэрозоли;

  • отпугиватели грызунов;

  • механические ловушки и так далее.

 Одни отравляющие вещества действуют моментально. Другие накапливаются в организмах грызунов постепенно. Третьи заставляют их заражать ядом друг друга. Профессионалы четко знают. Какие места в домах или квартирах стоит обработать и где разместить ловушки, чтобы получить максимальный эффект.

image

Уборка помещений после проведения дератизации

Проветривание или уборка после проведения мер по борьбе с грызунами требуются только в тех случаях, когда используются распыляемые аэрозоли. При размещении в доме отравленных приманок или других разновидностей ядов достаточно исключить их контакт с человеком. Это несложно, поскольку обычно они размещаются в труднодоступных для людей местах.

Відгуки клієнтів

Люди все частіше і частіше стали помічати, наскільки сильно зросла активність таких гризунів, як миші і щури. Ця активність приносить чимало проблем для людей. Всім добре відомо, що саме щури вважаються переносниками всіляких хвороб, багато з яких завдають дуже великої шкоди здоров'ю людини. Гризуни можуть переносити кліщів, бліх, інших комах і кишкових паразитів. В історії дуже часто зустрічалися випадки, коли саме через щурів і мишей велика кількість людей заражалися такими страшними хворобами, як чума, тиф, гепатит і так далі. Сотні і тисячі людей вмирали від цих жахливих хвороб через те, що не знали, як правильно позбутися щурів. Саме тому не варто просто ігнорувати появу гризунів в приміщенні.

Вартість дератизації у Львові:

У наші дні нерідко можна зіткнутися з труднощами по винищенню щурів в житлових приміщеннях. Звичайні методи, які використовували раніше для цього, вже перестали бути дієвими. Гризуни давно вже адаптувалися і навчилися уникати звичайних мишоловок і додаткових засобів. Саме тому труєння щурів на сьогоднішній день є зовсім не простим заняттям.

Боротьба з пацюками і мишами - позбутися допоможе служба Dez-master!

Дуже важливо правильно підібрати засіб для винищення пацюків. Цей процес є непростим через те, що гризунів практично неможливо знищити за один раз. Роботи, які проводяться для знищення щурів, називаються дератизацією. Для того, щоб бути ефективною, дератизація щурів повинна проводитися не менше двох разів. Тільки за умови, що дератизація мишей і щурів проведена якісно і за всіма правилами, Вам вдасться повністю позбавитися від цих шкідливих гризунів. Працівники нашої компанії справжні професіонали в цій справі і допоможуть Вам назавжди забути про цих неприємних істот.

Для того, щоб знищення щурів і мишей дало помітні результати, наші фахівці застосовують у своїй роботі кілька методів, комбінуючи їх. По-перше, використовуються спеціальні механічні мишоловки. По-друге, застосовуються різні хімічні речовини. Але при цьому потрібно добре розбиратися в отруті, яка використовуються. Адже багато які з хімічних речовин заборонено застосовувати в житлових приміщеннях, тому що вони можуть завдати шкоди здоров'ю людей і домашніх тварин, які живуть в квартирі, в якій завелися миші або щури.

Професійна дератизація мишей і щурів у Львові

Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, як знищення мишей у Львові, то наша фірма - це якраз те, що Ви шукаєте! Для наших досвідчених фахівців боротьба з щурами є абсолютно нескладною справою. Наші майстри знають всі найкращі та ефективні способи, завдяки яким боротьба з мишами і щурами буде проведена в найкоротші терміни. Скориставшись нашими якісними послугами, шкідливі гризуни ніколи більше не потурбують Вас і Ваш будинок.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner