Знищення мурашок у Києві

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

** Дізнайтесь про тарифислужби у Вашому місті:
Харків;
Дніпро;
Одеса;
Львів

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

** Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:

Харків;
Дніпро;
Одеса;
Львів

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Замовити
image

Підготовка приміщення перед знищенням мурах

Мурахи в квартирі – це досить поширене явище. Завдяки своїм розмірам руді або червоні мурахи можуть проникати в будинок навіть через найменші щілини і тріщини, що дозволяє їм переміщатися по витяжкам і досить швидко окуповувати сусідні квартири, а в окремих випадках цілий будинок!

Перед обробкою упакуйте в сміттєві пакети продукти харчування, посуд і столові прилади.

Під час обробки і на встановлений дезинфектором термін експозиції не допускається присутність в приміщенні людей і домашніх тварин.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Домашні мурахи постійно пересуваються по одним доріжкам, заздалегідь виявьте ці місця і вкажіть на них дезинфектору.

image

Обробка квартири від мурах

Обробка проводиться методом холодного туману.

Засіб від мурах розводиться на водній основі і розпорошується на всі можливі місця проживання комах.

Обробці піддаються місця скупчення і пересування мурах, що дозволяє знищити мурашок в більшій кількості.

За часом обробка займає 20-40 хвилин, в залежності від кількості кімнат у квартирі і її площі.

Після цього необхідно залишити квартиру закритою на 5-6 годин для того, щоб препарат осів на поверхні і висох.

  

 

 

image

Прибирання і провітрювання приміщення після знищення мурах

Перед початком прибирання інтенсивно провітріть приміщення мінімум 2 години.

Використовуйте гумові рукавички, це виключить можливість потрапляння засобу в очі.

Витирайте лише ті місця, які контактують з їжею. Для прибирання підходять миючі лужні засоби.

Не змивайте засіб з тих місць, де раніше спостерігалася активність комах. Препарати працюватимуть на поверхні протягом декількох тижнів, тим самим будуть захищати квартиру і вбивати комах, що залишилися та вилупилися з яєць.

Відгуки клієнтів

Знищення мурашок

Багатьох жителів квартир і приватних будинків цікавить професійне знищення мурах. Як і у випадку з іншими комахами, тут є два варіанти. Перший - спробувати впоратися з надокучливими «квартирантами» своїми силами. Другий - звернутися в компанію «Dez-master». Спеціаліст по дезінсекції проведе повну і якісну обробку квартири від мурах ефективними препаратами. Вам необхідно лише попередньо підготувати приміщення.

Дезінфекція від мурах - досить затребувана послуга в наш час. Найчастіше причиною занепокоєння господарів є руді або червоні мурахи. Вони люблять селитися в затишних місцях:

  • за плінтусами;
  • під килимами;
  • в паркеті;
  • за шпалерами;
  • в стінних щілинах та інших.

Перетворивши одну квартиру в власну оселю, комахи швидко поширюються на сусідні. Часто вони окупують весь будинок, доставляючи масу дискомфорту дорослим і дітям. Вони селяться там, де є джерело постійного живлення. Мурахи не надто вибагливі до їжі - навіть в чистому будинку завжди знайдеться непомічена на підлозі крапля масла або крупиці цукру, а для крихітних комах це цілий бенкет.

Крім того, що мурахи набридають своєю всюдисущістю, вони також є рознощиками всіляких хвороб. На своїх лапках вони переносять небезпечні інфекції. Тому виводити їх з приміщення потрібно обов'язково, особливо, якщо в ньому живуть малюки і люди похилого віку з ослабленим імунітетом. У цьому випадку без служби позбавлення від мурашок будинку не обійтися.

Обробка квартири від мурах в Києві

Перед дезинсекцією рекомендується провести вологе прибирання. Продукти харчування необхідно прибрати в холодильник або упакувати в поліетиленові пакети (наприклад, сміттєві мішки). Фахівці радять прибрати посуд і предмети особистої гігієни. Якщо немає такої можливості, по закінченню процедури необхідно їх ретельно вимити, використовуючи миючі засоби.

Служба порятунку від мурах будинку в Києві застосовує тільки сертифіковані і безпечні речовини. Але це не означає, що потрібно нехтувати технікою безпеки. Всіх домашніх тварин з приміщень приберіть. Це стосується як теплокровних тварин (кішок, собак, хом'яків), так і холоднокровних рибок, змій і рептилій. Акваріум і тераріум необхідно накрити плівкою і відключити компресор для подачі повітря.

Основне місце проживання мурах - кухня. При цьому вони обожнюють затишні куточки, де справжні господарі квартири їх не турбувати. Дуже до речі буде відсунути столи, плиту і холодильник від стін на 15-20 см. Бажано виявити мурашині «стежки», які ведуть до місця їх скупчення. Якщо результат спостереження виявився успішним, повідомте фахівця про їх місцезнаходження.

Щоб препарат не потрапив в сусідні квартири, необхідно закрити всі вікна і двері. По можливості, також прикрийте вентиляційні отвори.

Як проходить знищення мурах в квартирі

Для дезінсекції використовується метод розпилення розчину препарату на оброблювану поверхню (холодний туман). Спочатку обробці підлягають місця найбільшої концентрації комах. Тривалість процедури залежить від розмірів і складності приміщення. В середньому вона займає 20-30 хвилин. В цей час забороняється перебувати в кімнаті без спеціального захисного одягу. При вдиханні препарату можуть виникнути алергічні реакції, і навіть анафілактичний шок.

Після знищення мурах в квартирі Києва необхідно строго дотримуватися рекомендацій фахівців. У приміщення не можна заходити мінімум 5 годин. Розпилені в повітрі препарати осядуть на меблі, підлогу, проникнуть за плінтуси і в стінні тріщини. Велика частина комах гине саме в цей проміжок часу.

Прибирання приміщення після дезінфекції від мурах

Перш ніж приступати до прибирання, необхідно ретельно провітрити приміщення протягом години. При цьому прибирання не повинне бути вологим. За допомогою рукавичок і мильного розчину потрібно вимити тільки поверхні, що контактують з продуктами харчування і предметами особистої гігієни. Не варто змивати препарат з тих місць, де мурахи зустрічалися частіше. Речовини буде продовжувати діяти на комах ще кілька тижнів.

Підтримуйте чистоту - регулярно пилососьте килими та м'які меблі, прибирайте крихти їжі зі столу. Не залишайте брудний посуд в раковині. Генеральне прибирання, тотальну чистку або ремонтні роботи рекомендується проводити не раніше, ніж через 1 місяць після знищення мурах.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner