Знищення мурашок в Одесі

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

** Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Дніпро;
Київ;
Львів

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Замовити
image

Підготовка приміщення перед знищенням мурах

Мурахи в квартирі – це досить поширене явище. Завдяки своїм розмірам руді або червоні мурахи можуть проникати в будинок навіть через найменші щілини і тріщини, що дозволяє їм переміщатися по витяжкам і досить швидко окуповувати сусідні квартири, а в окремих випадках цілий будинок!

Перед обробкою упакуйте в сміттєві пакети продукти харчування, посуд і столові прилади.

Під час обробки і на встановлений дезинфектором термін експозиції не допускається присутність в приміщенні людей і домашніх тварин.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Домашні мурахи постійно пересуваються по одним доріжкам, заздалегідь виявьте ці місця і вкажіть на них дезинфектору.

image

Обробка квартири від мурах

Обробка проводиться методом холодного туману.

Засіб від мурах розводиться на водній основі і розпорошується на всі можливі місця проживання комах.

Обробці піддаються місця скупчення і пересування мурах, що дозволяє знищити мурашок в більшій кількості.

За часом обробка займає 20-40 хвилин, в залежності від кількості кімнат у квартирі і її площі.

Після цього необхідно залишити квартиру закритою на 5-6 годин для того, щоб препарат осів на поверхні і висох.

image

Прибирання і провітрювання приміщення після знищення мурах

Перед початком прибирання інтенсивно провітріть приміщення мінімум 2 години.

Використовуйте гумові рукавички, це виключить можливість потрапляння засобу в очі.

Витирайте лише ті місця, які контактують з їжею. Для прибирання підходять миючі лужні засоби.

Не змивайте засіб з тих місць, де раніше спостерігалася активність комах. Препарати працюватимуть на поверхні протягом декількох тижнів, тим самим будуть захищати квартиру і вбивати комах, що залишилися та вилупилися з яєць.

Відгуки клієнтів

Знищення мурашок в Одесі

Послуга знищення мурах в Одесі може знадобитися в різних ситуаціях:

  • Купили квартиру в старому житловому фонді. Але радість від придбання затьмарилася неприємним «подарунком» від колишніх власників - колонія комах. Однак немає нічого простішого: після вивезення залишків меблів, прибирання будівельного сміття і просто мотлоху неодмінно замовте послугу комплексної дезінфекції від мурах в Одесі. Тепер про них можете забути назавжди.
  • Півроку не жили в літньому будиночку, а на холодну пору року перебралися в місто. За цей час у вашого затишного гніздечка з'явилися нові «мешканці» -
  • натовп цих огидних комах. І послуга по їх знищенню стає завданням номер один: ви ж не захочете з ними сусідити.
  • Сусіди, які проводили обробку квартири від мурах в Одесі, зробили це неякісно або використовуючи народні методи. І комахи не пішли назавжди, а просто перебралися в ваш будинок. Виправити цю неприємність допоможе наша пропозиція.
  • На ваш продуктовий склад разом з черговою доставкою товару привезли і мурах. І ось в теплі, коли доступ до харчування просто необмежений, вони в найкоротші терміни розплодилися з неймовірною швидкістю. Тому щоб санепідемконтроль не закрив склад, а весь товар не довелося знищувати, що спричинить колосальні збитки, обробку необхідно виконати терміново.
  • Але це лише верхівка айсберга. Найрізноманітніших ситуацій, коли тут і зараз потрібно знищення мурах в одеській квартирі, може бути в десятки разів більше.

Всі складові пропозиції служби DezMaster по позбавленню від мурах будинку в Одесі

Ми - це:

Суворе дотримання встановлених термінів. Затримок, прострочень в нашій роботі немає і бути не може: ми прекрасно розуміємо, наскільки важлива оперативність в такому питанні.

100% гарантія, як на виконані роботи, так і використовувані при цьому склади. Більш того, якщо протягом встановленого періоду комахи все ж з'являться повторно, роботи по обробці приміщення ми виконаємо абсолютно безкоштовно.

Вся хімія, що використовується сертифікована і абсолютно нешкідлива. Як для людей, так і тварин, плазунів, птахів та інших тварин, що мешкає у вас вдома.

Вам не доведеться нікуди з'їжджати: в приміщенні можна відразу після обробки їсти, спати, жити в звичному ритмі.

Немає ніякого запаху, а використовувані DezMaster реагенти не залишають слідів, розводів, жирних плям. Меблі, шпалери, стелі і штори виглядають так само, як і до обробки. Навіть через кілька місяців нічого не проступає.

Всі зазначені на відповідній сторінці ціни - не рекламний, а остаточні. Передбачувану суму витрат на порятунок від мурах будинку в Одесі можете порахувати заздалегідь, ще до оформлення замовлення. При цьому оплатити послуги нашої компанії можна всіма зручними способами.

Будь-які обсяги. Ми виконуємо всі замовлення, як обробку від шкідників маленького дачного будиночка або гаража, так і величезних об'єктів, площа яких обчислюється десятками тисяч квадратних метрів. При цьому за обсяг ви отримаєте суттєву знижку - її розмір індивідуальний в кожному конкретному випадку.

Виконання замовлень не тільки в місті, а й по всій Одеській області. При цьому ми завжди підлаштуємося під вас. День і час, коли фахівці з дезінсекції прибудуть на об'єкт, встановлюєте теж ви.

Десятки, сотні відгуків про нашу службу позбавлення від мурашок в Одесі тільки позитивні. DezMaster не просто робить свою роботу, а дійсно виводить цих комах назавжди. Тому у нас немає постійних клієнтів - ми все робимо якісно з першого разу.

Власний магазин засобів для дезінсекції та знищення паразитів. При цьому наші менеджери не тільки допоможуть підібрати необхідний склад, але і детально проконсультують щодо особливостей застосування. Як для боротьби з шкідниками, так і запобігання їх появи.

Плюс будь-які види робіт з дезінсекції: ми успішно усуваємо не тільки мурах, а й інших комах, а також щурів, мишей.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner