Знищення мух у Дніпрі

image
Ціни на послугу

Площа обробки

Ціна

До 0.5 Га

2800 грн/га

0.5 Га – 1 Га

5000 грн/га

1 Га – 1.5 Га

4800 грн/га

1.5 Га – 2 Га

4600 грн/га

2 Га – 2.5 Га

4400 грн/га

2.5 Га – 3 Га

4200 грн/га

3 Га – 3.5 Га

4000 грн/га

3.5 Га та більше

індивідуальна

* Дізнайтеся про тарифи служби у Вашому місті:

Київ;
Харків;
Одеса;
Львів;

Замовити
image

Підготовка до знищення мух

Мухи - це переносники величезної кількості вірусних захворювань, в тому числі і таких небезпечних інфекцій, як туберкульоз, дифтерія, гельмінтозів та черевний тиф. Цей вид комах дуже швидко розмножується, саме тому знищення мух дуже важливо виконати на етапі їх появи.

 

 

 

image

Процес дезінсекції мух

Для усунення мух на дачних ділянках, ринках, виробничих об'єктах, а також в місцях зберігання харчової продукції краще скористатися послугами фахівців, в арсеналі яких присутня спеціальне обладнання і високоякісні інсектицидні речовини, які не становлять ніякої шкоди для здоров'я людини. Інсектицидами обробляються зовнішні поверхні будівель (стіни, місця під дахом), паркан, а також листові поверхні рослин, під час цвітіння дерев обробляється ствол. Препарати не роблять фітотоксичності. Термін їх дії на поверхні 30-40 днів.

Відгуки клієнтів

Секрети успішного знищення мух в Дніпрі

Звичайна муха здатна переносити досить серйозні захворювання, як:

  • сибірська виразка;
  • сепсис;
  • туляремія;
  • стафілококова інфекція.

Знищення мух в квартирах вимагає чималих сил, а сам процес може розтягнутися на досить тривалий час, не приносячи належного ефекту. Але якщо звернутися за допомогою відразу фахівцям, то позбавлення приміщення від мух може досить простим.

Щоб знищення мух Дніпро було безпечним і максимально ефективним, необхідно провести правильну підготовку приміщення, з виконанням простих правил:

  • попередня волога генеральне прибирання;

  • всі харчові продукти варто заховати в холодильник, або упакувати в целофанові пакети, або, взагалі, винести з кімнати;
  • будь-який посуд загорніть в целофанові пакети, які потім варто заклеїти скотчем. Посуд, який не було можливості заховати або упакувати, необхідно вимити п'ятипроцентним розчином соди після обробки кухні;
  • будь-які вентиляційні отвори і решітки варто заклеїти скотчем або целофаном. Це необхідно робити для того, щоб отруйний газ залишався тільки у вашій квартирі, і буде нешкідливим для ваших сусідів;
  • дуже важливо, щоб в оброблюваному приміщенні не було домашніх тварин, навіть якщо це акваріум з рибками. Варто мати на увазі, що препарат, який отруює мух, може завдати серйозної шкоди їх життю і здоров'ю.

Тонкощі роботи професіоналів

Після виконання замовником всіх корисних рекомендацій, до обробки житла приступають фахівці нашої фірми. Використовуючи спеціальне обладнання, працівники служби розпилюють отруйний засіб по всій площі приміщень. Обробка відбувається по всій площі.

У разі часткової обробки паразити не будуть повністю знищені. Це змусить тих же мух просто мігрувати з оброблюваного приміщення в інше, яке було чистим і свіжим, яке вони зроблять своїм новим ареалом проживання. Слід зазначити, що в процесі обробки, після неї, і в наступні 8-10 годин, небезпечно для здоров'я перебувати в приміщенні без засобів захисту дихальних шляхів.

Попередні приготування житла

Обробку приміщень варто організовувати, тільки якщо в них будуть відсутні люди, домашні тварини, птахи, риби. Ще однією умовою є те, що вікна повинні бути обов'язково закриті.

Якщо ж виконання даних умов неможливо в тій чи іншій ситуації, то замовник повинен самостійно виконати необхідні заходи безпеки, про які можна дізнатися у наших фахівців.

Приміщення, в яких проводилося позбавлення від мух в Дніпрі, потрібно замкнути і залишити не менше, чим на 10 годин. Розпилений препарат буде ефективний у знищенні комах весь цей час. Щоб замовити дезінсекцію мух в Дніпрі, необхідно зателефонувати за контактним телефоном 067 460 46 58.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner