Знищення мух

image
Ціни на послугу

Площа обробки

Ціна

До 0.5 Га

2800 грн/га

0.5 Га – 1 Га

5000 грн/га

1Га – 1.5 Га

4800 грн/га

1.5Га –  2 Га

4600 грн/га

2 Га – 2.5 Га

4400 грн/га

2.5 Га – 3 Га

4200 грн/га

3 Га та більше

індивідуальна

Замовити
image

Підготовка до знищення мух

Мухи – це переносники величезної кількості вірусних захворювань, в тому числі і таких небезпечних інфекцій, як туберкульоз, дифтерія, гельмінтозів та черевний тиф.

Цей вид комах дуже швидко розмножується, саме тому знищення мух дуже важливо виконати на етапі їх появи.

image

Процес дезінсекції мух

Для усунення мух на дачних ділянках, ринках, виробничих об'єктах, а також в місцях зберігання харчової продукції краще скористатися послугами фахівців, в арсеналі яких присутнє спеціальне обладнання і високоякісні інсектицидні речовини, які не становлять ніякої шкоди для здоров'я людини.

Інсектицидами обробляються зовнішні поверхні будівель (стіни, місця під дахом), паркан, а також листові поверхні рослин, під час цвітіння дерев обробляється стовбур.

Препарати не роблять фітотоксичності. Термін їх дії на поверхні 30-40 днів.

Відгуки клієнтів

Мухи - є носіями різноманітних вірусів і захворювань. До них відносяться туберкульоз, дифтерія, гельмінтоз та черевний тиф. Видів і підвидів мух так багато, що їхнє перерахування буде марною тратою часу. Популяції мух розмножуються дуже швидко, тому вкрай важливо знищувати їх на етапі розмноження.

Щоб вивести мух у Харкові звертайтеся в компанію Ultradez. Ми маємо достатньо досвіду та вмінь, щоб позбавити Вас від цих набридливих комах. У своїй боротьбі проти мух, ми використовуємо різноманітні способи їх знищення. Наприклад у домашніх умовах цілком достатньо застосовувати різні аерозолі, клейкі стрічки, які Ви можете придбати у звичайних  побутових товарах. Однак якщо Ви стикаєтеся з великими популяціями мух на великих територіях, таких як дачі, ринки, склади, промислові об’єкти, то Вам слід звернутися в компанію, яка використовує спеціальне обладнання, що розпилює інсектициди.

Наші фахівці мають у своєму арсеналі обладнання, яке дозволяє обробити великі території насичені комахами у відносно короткий проміжок часу. Також усі наші препарати є сертифікованими на території України.

Щоб швидко та назавжди позбутися від мух, звертайтеся в компанію Ultradez

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner