Знищення мух у Києві

image
Ціни на послугу

Площа обробки

Ціна

До 0.5 Га

2800 грн/га

0.5 Га – 1 Га

5000 грн/га

1 Га – 1.5 Га

4800 грн/га

1.5 Га – 2 Га

4600 грн/га

2 Га – 2.5 Га

4400 грн/га

2.5 Га – 3 Га

4200 грн/га

3 Га – 3.5 Га

4000 грн/га

3.5 Га та більше

індивідуальна

*Дізнайтеся про тарифи служби у Вашому місті:

Харків;
Дніпро;
Одеса;
Львів;

Замовити
image

Підготовка до знищення мух

Мухи - це переносники величезної кількості вірусних захворювань, в тому числі і таких небезпечних інфекцій, як туберкульоз, дифтерія, гельмінтозів та черевний тиф. Цей вид комах дуже швидко розмножується, саме тому знищення мух дуже важливо виконати на етапі їх появи.

 

 

 

image

Процес дезінсекції мух

Для усунення мух на дачних ділянках, ринках, виробничих об'єктах, а також в місцях зберігання харчової продукції краще скористатися послугами фахівців, в арсеналі яких присутня спеціальне обладнання і високоякісні інсектицидні речовини, які не становлять ніякої шкоди для здоров'я людини. Інсектицидами обробляються зовнішні поверхні будівель (стіни, місця під дахом), паркан, а також листові поверхні рослин, під час цвітіння дерев обробляється ствол. Препарати не роблять фітотоксичності. Термін їх дії на поверхні 30-40 днів.

Відгуки клієнтів

Знищення мух

Знищення мух в Києві - досить затребувана послуга серед господарів квартир і приватних будинків. Докучливі комахи, як правило, приходять від сусідів, залітаючи крізь вікна, двері і вентиляцію. Фахівці не даремно радять встановлювати москітні сітки на всі вентиляційні отвори. Якщо вас все ж відвідали непрохані гості, «брудну» роботу по їх знищенню виконають кваліфіковані дезінсектори компанії «Dez-master».

Позбавлення від мух в Києві

Якщо в будинку завелися мухи, будьте готові до того, що це всерйоз і надовго. Перш за все, вони з'являються на кухні. Вони вибирають місця біля постійного джерела живлення. Таким є раковина, відро для сміття, кухонний стіл, холодильник. Незабаром комахи швидко поширюються по всій квартирі. Вони стрімко розмножуються, відкладають яйця і доставляють масу дискомфорту в щоденному побуті.

Якщо намагатися самостійно вивести мух, ймовірність успішного завершення подій вкрай низька. Принаймні, вийде це не з першого разу, і на повне знищення комах піде чимало часу і витрат. Обробці підлягають всі приміщення, а не тільки кухня. В іншому випадку «непрохані гості» незабаром окупують інші кімнати.

Мухи дуже плодовиті, швидкі і рухливі. Коли вони аштовуються у людини, то можуть пошкодити продукти харчування, вироби зі шкіри, книги, рослини і багато іншого. Всюди вони залишають сліди екскрементів. Цих комах можна назвати гурманами - вони харчуються різними відходами і є переносниками інфекційних захворювань. Серед них:

  • холера;
  • черевний тиф;
  • дифтерія;
  • туберкульоз;
  • дизентерія та інші.

Займаючись знищенням мух, врахуйте, що вони швидко звикають до препаратів. Швидше за все, сусіди вже намагалися позбутися від них за допомогою того ж засоби, купленого в супермаркеті. Тому ефект від його застосування буде практично нульовим. Набагато доцільніше і вигідніше звернутися до фахівця з дезінсекції мух в Києві.

Як проходить дезінсекція

Ми використовуємо тільки сертифіковані професійні препарати. Процедура проводиться методом холодного туману, шляхом розпилення розчину в усі можливі місця проживання комах і знаходження їх яєць. Це стіни, підлога, стелі, вентиляційні отвори, підвіконня, стики шпалер, електротехніка та інше. Ми застосовуємо речовини, що забезпечують тривалий термін дії на комах. Вони не залишають плям і слідів на оброблених поверхнях.

В цілому дезінсекція займає від 15 до 30 хвилин. Конкретний час залежить від розмірів приміщення і кількості поверхонь. Перебувати в приміщенні можна тільки в спецодязі. Після закінчення процедури необхідно закрити кімнату не заходити всередину 5 годин. Цей період є згубним для дорослих комах і їх личинок.

Підготовка до обробки

З приміщення приберіть всі продукти харчування, посуд, засоби особистої гігієни, а також всіх домашніх тварин. Незважаючи на те, що використовувані препарати нешкідливі для теплокровних (людей і тварин), вони можуть бути небезпечні для рептилій і земноводних. Рекомендується накрити електричну техніку, яка може пошкодитися через попадання вологи. Бажано провести вологе прибирання.

Основні місця скупчення мух - кухонні шафи, тильна сторона холодильника, пральної машини, кухонна плита, раковина і посудомийна машина. Необхідно відсунути їх від стін. Закрийте всі вікна і, по можливості, вентиляційні отвори. Так ви уникнете потрапляння препарату в сусідні квартири. Під час обробки вхідні двері повинні бути закритими.

Прибирання після дезінсекції

По завершенню обробки добре провітріть приміщення. За допомогою мильного розчину вимийте місця, які контактують з їжею і предметами особистої гігієни. Не варто змивати препарат з усіх поверхонь - він буде діяти протягом декількох тижнів, продовжуючи впливати на комах. Підлогу слід мити не раніше ніж через 48 годин.

Повторна обробка можлива через два тижні. Протягом цього періоду «новонароджені» личинки комах будуть гинути, контактуючи з розпиленим розчином. Професійне знищення мух дозволить забути про них надовго.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner