Знищення клопів в Одесі

image
Ціни на послугу

 

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550

*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

** Дізнайтесь про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Дніпро;
Київ;
Львів

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Замовити
image

Підготовка приміщення перед знищенням клопів

Якщо постійні укуси клопів позбавляють Вас сну і всілякі «препарати від клопів», куплені Вами на базарі не дають бажаного ефекту, а комах стає все більше і більше, не турбуйтеся – ми не залишимо Вас з цією проблемою один на один!

У цьому розділі ми розповімо, як позбутися від клопів, як підготуватися до приїзду дезінфектора і які дії робити після того, як була проведена дезінсекція клопів.

Підготовка:

Необхідно прибрати всі відкриті продукти харчування (цукор, сіль, крупи, макарони, чай, спеції і т.д.), частину продуктів можна прибрати в холодильник, інше винести на балкон.

Бажано прибрати посуд (якщо такої можливості у Вас немає, то після обробки потрібно ретельно вимити його з миючим засобом).

Придбайте в магазині великі сміттєві пакети (160-240 л.) і складіть в них речі та постільну білизну.

Речі, які не можна піддати термообробці (синтетика, накатки на тканини, пуховики, дублянки і т.д.) ретельно перегляньте на наявність живих особин.

Огляньте подушки і ковдри, пропрасуйте шви, це пов'язано з тим, що комахи могли відкласти в них свої яйця.

Складіть в пакети зубні щітки і засоби особистої гігієни.

Накрийте телевізор і електроніку плівкою або сміттєвим пакетом.

Приберіть з приміщення домашніх тварин і птахів.

При наявності в будинку акваріума, обов'язково накрийте його плівкою і відключіть насос повітрозабірника, це пов'язано з тим, що препарати від клопів можуть потрапити в воду, тим самим нашкодити здоров'ю ваших риб. Зверніть увагу: засоби проти клопів не  впливають на теплокровних (людей і тварин), але можуть бути небезпечні для рептилій і земноводних.

ВАЖЛИВО! Речі та постільна білизна мають бути піддані термообробці! Необхідно перепрасувати або перепрати речі при температурі від 60 градусів і вище.

image

Обробка приміщення від клопів

Боротьба з клопами відбувається за допомогою розпорошування препаратів на поверхні. В основному це: спальні місця, шафи, килими, плінтуса, лиштви, розетки, вимикачі, підвіконня, карнизи, стики шпалер і інші можливі місця проживання комах.

Повне знищення клопів можливо тільки при обробці всієї квартири, навіть якщо укуси клопів були помічені тільки в одній з кімнат. Обробка проводиться у всій квартирі, включаючи ванну, кухню і туалет.

Препарати, які ми використовуємо, не залишають слідів на стінах і предметах побуту. 

Весь процес дезінсекції займає від 20 до 40 хвилин в залежності від розміру приміщення і кількості в ньому меблів і предметів інтер'єру.

По завершенню робіт приміщення залишають зачиненим на 5-6 годин, після закінчення яких можна приступати до наступного етапу  прибирання.

image

Провітрювання і прибирання після дезінсекції клопів

По закінченню терміну експозиції приміщення необхідно інтенсивно провітрити протягом 2х годин.

Для прибирання найкраще застосовувати лужні миючі засоби, такі як господарське мило, сода або засіб для миття посуду.

Щоб уникнути потрапляння засобу в очі, рекомендуємо використовувати гумові рукавички.

Вимийте посуд і всі місця, які контактують з їжею (столи, робочі поверхні і т.д.).

Не мийте підлогу 1-2 дні! При митті підлоги уникайте змивання препарату з плінтусів.

Стіни, стеля, внутрішні і бічні поверхні меблів не вимиваються! Це пов'язано з особливістю життєдіяльності комах. Личинки клопів можуть вилуплюватися з яєць протягом 30-40 днів, протягом яких препарат буде відмінно працювати на поверхнях і захищати приміщення.

Відгуки клієнтів

Виведення клопів в Одесі

Підготовка приміщення перед труїнням клопів

Перед тим, як починати використовувати будь-які засоби для боротьби з клопами, приміщення і постільну білизну потрібно підготувати. Ліжка і дивани слід відсунути від стін. Це потрібно, щоб забезпечити вільний доступ до плінтусів і інших місць потенційного проживання шкідників. Якщо можна видалити зі стін шпалери, то варто зробити і це, адже за ними також часто ховаються комахи.

Постільну білизну, заражену шкідниками потрібно зняти і підготувати до обробки і подальшої прання. Матраци та подушки потрібно розмістити вздовж стін або меблів. Після цього можна починати застосування спеціальних засобів.

Обробка приміщення від клопів

Існує багато способів боротьби з клопами і цілий набір різних засобів. Найкращий ефект дає комбінація різних препаратів. Щоб отримати гарантований ефект, слід застосовувати якісні отрутохімікати та інсектициди.

Одним з найбільш надійних способів обробки ліжок і диванів є використання генераторів холодного диму. Отруйний розчин заливається всередину апарату, а потім випаровується, створюючи потужний струмінь пара, яка може проникати всередину м'яких меблів. Інші частини приміщення можуть бути піддані помповому обприскуванню з метою зараження як самих шкідників, так і місць їх проживання.

Провітрювання і прибирання

Після використання препаратів приміщення потрібно ретельно провітрити. Хоча багато препаратів не мають неприємного запаху їх висока концентрація в повітрі може нашкодити людині. Постільну білизну після обробки потрібно ретельно випрати. Клопи гинуть вже при +50 градусах.

Наступним кроком буде протирання меблів і всіх поверхонь, з якими контактує людина. Вимивати підлоги, плінтуса і стіни відразу не варто. Краще продовжити дію препаратів в часі, знизивши шанси шкідників на виживання. Ретельне прибирання можна провести через 2-3 дня після обробки кімнати.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner