Знищення тарганів (прусаків) у Дніпрі

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2-кімнатна квартира

від 750

1250

3-кімнатна квартира

від 850

1400

4-кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster.

** Дізнайтеся про тарифи служби у Вашому місті:
Київ;
Харків;
Одеса;
Львів;

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Площа

Ціна

До 30 м2

24 грн/м2*

31-50 м2

22 грн/м2

51-100 м2

12 грн/м2

101-200 м2

11 грн/м2

201-300 м2

10 грн/м2

301-400 м2

9 грн/м2

Понад 400 м2

договірна

*Мінімальний виклик 720 грн

Замовити
image

Підготовка до дезінсекції

Як позбутися від тарганів?

Якщо Вас хвилює питання «як вивести тарганів і прусаків» і куплений на базарі засіб від тарганів знову дав збій і комах стає все більше і більше, не турбуйтеся - ми не залишимо Вас з цією проблемою один на один!

У цьому розділі ми розповімо, як знищити тарганів, як підготуватися до приїзду дезинфектора і які дії зробити після проведеної дезінсекції прусаків.

Підготовка до знищення тарганів:

Прибрати з приміщень, в яких буде проводитися дезінсекція тарганів, всі продукти харчування (сіль, цукор, макарони, чай, спеції і.т.д.).

Прибрати посуд в сміттєві пакети (якщо такої можливості у Вас немає, то після обробки потрібно ретельно вимити її з миючим засобом).

Встановіть на витяжки спеціальні декоративні сітки, вони будуть перешкоджати проникненню нових комах в оброблене приміщення.

Огляньте стояк водовідведення та труби водопостачання на наявності щілин між плитою і трубою.

Якщо Вами було виявлено, що труби нещільно входять в плиту перекриття, загерметизуйте ці місця будь-яким зручним для Вас способом.

 

 

 

 

image

Дезінсекція приміщення

Боротьба з тарганами відбувається методом холодного туману, тобто за допомогою розпилювання препаратів на поверхні.

Наша служба знищення тарганів використовує ефективний засіб від тарганів, який пройшов сертифікацію і допущений до застосування на території України.

Препарати розводяться на водній основі і розпилюються на поверхні. В основному обробці піддається кухня, ванна кімната, туалет і прилеглі до них приміщення.

При наявності комах в кімнатах і інших приміщеннях обробляються плінтуси, лиштви, кути, підвіконня, карниз і місця можливого перебування комах.

За часом обробка займає 20-40 хвилин, в залежності від кількості кімнат у квартирі і її площі.

Після цього необхідно залишити квартиру закритою на 5-6 годин для того, щоб препарат осів на поверхні і висох.

 

image

Прибирання і провітрювання приміщень після обробки

Перед початком прибирання приміщення обов'язково провітрюється мінімум 2 години.

Для прибирання найкраще застосовувати 5% -ний розчин соди або лужні миючі засоби.

Щоб уникнути потрапляння засобу в очі, використовуйте гумові рукавички.

Вимийте всі місця, які контактують з їжею (столи, робочі поверхні, грубку і т.д.).

Стіни, стелю, внутрішні і бічні поверхні меблів вимиваються !!! Це пов'язано з тим, що засіб проти тарганів буде працювати на поверхні ще кілька тижнів.

Не мийте підлогу 1 - 2 дні. При митті підлоги уникайте змивання препарату з плінтуса.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на те, що позбавлення від тарганів за допомогою засобів, куплених в магазині або на ринку може викликати звикання у комах. Якщо Ви вже застосовували такі засоби, будь ласка, повідомте назву препарату і по можливості уточніть діючу речовину, яка входила до його складу.

Відгуки клієнтів
Таргани можуть завестися практично де завгодно, від цього ніхто не застрахований. Існує багато методів вивести тарганів Дніпро, але реальну ефективність показує тільки один спосіб - виклик служби знищення тарганів.

 Всі «народні» засоби та препарати, які продаються в магазинах побутової хімії, дозволяють лише на час позбутися від тарганів Дніпро, але не є гарантією повного знищення.


Набагато ефективніше один раз замовити знищення тарганів в Дніпро, щоб назавжди забути про цю напасть.

Підготовка до дезінсексіі тарганів в Дніпрі

Таргани можуть потрапляти в приміщення найнесподіванішими шляхами - через витяжку, щілини в підлозі та стінах. Причому ці щілини можуть бути самими маленькими, непомітними неозброєним оком.

  • Перед тим, як потруїти тарганів в Дніпрі, необхідно загерметизувати всі щілини, щоб перекрити тарганам доступ.
  • Перед дезінфекцією від тарганів в Дніпрі відсуньте меблі від стін, відкривши доступ до плінтусів.
  • Приберіть всі продукти і посуд в інше приміщення (просто прибрати в шафу - недостатньо).

Для життя тарганам потрібна вода і їжа, тому прийміть за правило надалі прибирати всі продукти з відкритого доступу, а також усунете всі проблеми з сантехнікою. Навіть один кран, що підтікає або мокра раковина можуть залучити тарганів. В першу чергу, це стосується тих, у кого «проблемні» сусіди, від яких таргани можуть спробувати прийти знову (вже після дезінфекції тарганів Дніпро).

 

Травля тарганів Дніпро

Оцінюється ступінь зараження, виявляються вогнища скупчення тарганів та шляхи їх проникнення в житло.

Дезінфікуючий складу розпилюється на всі поверхні, особливо ретельно обробляються місця скупчення комах - плінтуси, карнизи, труби та ін.

При необхідності проводиться знищення тарганів Дніпро недорого в сусідніх приміщеннях - кімнатах, коридорі, сходовому майданчику. Найчастіше самими «проблемними» приміщеннями є кухня, ванна кімната і туалет; але, для досягнення максимального ефекту, варто обробити всю квартиру.

Боротьба з тарганами Дніпро проводиться тільки сертифікованими інсектицидами, які не становлять небезпеки для здоров'я і життя мешканців (як комах, так і тварин). Як правило, це засіб на водній основі, в якому діючою речовиною є склад, що вбиває комах.

Засіб розпорошується за допомогою спеціального пристрою - генератора туману, застосування якого забезпечує якісне дрібнодисперсне розпилення отрути. Найдрібніші крапельки проникають усюди, і у тарганів просто немає можливості уникнути контакту з отрутою.

Якщо, крім тарганів, в приміщенні є інші комахи, повідомте про це заздалегідь - від цього залежить вибір препарату та особливості знищення тарганів Дніпро.

Обробка квартири після дезінфекції

  • Покинути квартиру, не відкривати вікна протягом 2-3 годин, щоб дати препарату проникнути всюди.
  • Зробити прибирання - помити всі поверхні, з якими буде контактувати їжа і шкіра (стільниці, сидіння, відкриті полиці і ін.).
  • Провітрити приміщення.
  • Вимити підлогу, не чіпаючи плінтуса.
  • Випрати весь текстиль - штори, накидки, білизна та ін. М'які меблі перед початком обробки потрібно повністю закрити покривалами або іншою тканиною, яку потім можна випрати.

Стеля, стіни і «нутрощі» шаф можна як слід помити тільки через 10-14 днів після візиту служби знищення тарганів Дніпро. За цей час таргани максимально рознесуть отруту по колоніям, і залишки кошти можна буде видалити.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner