Знищення тарганів (прусаків) у Києві

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2-кімнатна квартира

від 750

1250

3-кімнатна квартира

від 850

1400

4-кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

** Дізнайтеся про тарифи служби у Вашому місті:
Харків;
Дніпро;
Одеса;
Львів;

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Площа

Ціна

До 30 м2

24 грн/м2*

31-50 м2

22 грн/м2

51-100 м2

12 грн/м2

101-200 м2

11 грн/м2

201-300 м2

10 грн/м2

301-400 м2

9 грн/м2

Понад 400 м2

договірна

*Мінімальний виклик 720 грн

Замовити
image

Підготовка до дезінсекції

Як позбутися від тарганів?

Якщо Вас хвилює питання «як вивести тарганів і прусаків» і куплений на базарі засіб від тарганів знову дав збій і прусаків стає все більше і більше, не турбуйтеся - ми не залишимо Вас з цією проблемою один на один!

У цьому розділі ми розповімо, як знищити тарганів, як підготуватися до приїзду дезинфектора і які дії зробити після проведеної дезінсекції.

Підготовка до знищення тарганів:

Прибрати з приміщень, в яких буде проводитися дезінсекція тарганів, всі продукти харчування (сіль, цукор, макарони, чай, спеції і.т.д.).

Прибрати посуд в сміттєві пакети (якщо такої можливості у Вас немає, то після обробки потрібно ретельно вимити її з миючим засобом.)

Встановіть на витяжки спеціальні декоративні сітки, вони будуть перешкоджати проникненню нових комах в оброблене приміщення.

Огляньте стояк водовідведення та труби водопостачання на наявності щілин між плитою і трубою.

Якщо Вами було виявлено, що труби нещільно входять в плиту перекриття, загерметизуйте ці місця будь-яким зручним для Вас способом.

image

Дезінсекція приміщення

Боротьба з тарганами відбувається методом холодного туману, тобто за допомогою розпилювання препаратів на поверхні.

Наша служба знищення тарганів використовує ефективний засіб від тарганів, який пройшов сертифікацію і допущений до застосування на території України.

Препарати розводяться на водній основі і розпилюються на поверхні. В основному обробці піддається кухня, ванна кімната, туалет і прилеглі до них приміщення.

При наявності комах в кімнатах і інших приміщеннях обробляються плінтуса, лиштви, кути, підвіконня, карниз і місця можливого перебування комах.

За часом обробка займає 20-40 хвилин, в залежності від кількості кімнат у квартирі і її площі.

Після цього необхідно залишити квартиру закритою на 5-6 годин для того, щоб препарат осів на поверхні і висох.

 

image

Прибирання і провітрювання приміщень після обробки

Перед початком прибирання приміщення обов'язково провітрюється мінімум 2 години.

Для прибирання найкраще застосовувати 5% -ний розчин соди або лужні миючі засоби.

Щоб уникнути потрапляння засобу в очі, використовуйте гумові рукавички.

Вимийте всі місця, які контактують з їжею (столи, робочі поверхні, грубку і т.д.).

Стіни, стеля, внутрішні і бічні поверхні меблів вимиваються !!! Це пов'язано з тим, що засіб проти тарганів буде працювати на поверхні ще кілька тижнів.

Не мийте підлогу 1 - 2 дні. При миття підлоги уникайте змивання препарату з плінтуса.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на те, що позбавлення від тарганів за допомогою засобів, куплених в магазині або на ринку може викликати звикання у комах. Якщо Ви вже застосовували такі засоби, будь ласка, повідомте назву препарату і по можливості уточніть діюча речовина, яке входило до його складу.

Відгуки клієнтів

Знищення тарганів в Київських квартирах вимагає чималих зусиль, а сам процес може розтягнутися на досить тривалий час, не приносячи належного ефекту. Але якщо звернутися за допомогою відразу фахівцям, то позбавлення приміщення від тарганів буде досить простим.

Підготовка перед труїням тарганів Київ

Обробку приміщень варто організовувати, тільки якщо в них будуть відсутні люди, домашні тварини, птахи, риби. Ще однією умовою є те, що вікна повинні бути обов'язково закриті. Якщо ж виконання даних умов неможливо в тій чи іншій ситуації, то Замовник повинен самостійно виконати необхідні заходи безпеки.

Будь-які харчові продукти і посуд повинні бути приховані або видалені перед прийдешньої обробкою житла. Крім іншого, в оброблюваних санвузлах варто прибрати будь-які предмети гігієни. Шафки, в яких завелися таргани або мурахи, необхідно залишити відкритими, уражені клопами дивани варто розгорнути. Оброблені килими потрібно згорнути в рулони і звільнити підлогу.

 

Важливими умовами успішного знищення паразитів можна назвати:

  • розтин плінтусів і коробів з проводами;
  • шафи необхідно відсунути від стін;
  • холодильник, побутові електроприлади, мікрохвильовки, кавоварки необхідно розташувати так, щоб був відкритий доступ до їх задніх стінок, а також до стін і плінтусів, які вони можуть собою загороджувати.

Служба знищення тарганів в Києві

Щоб знищення тарганів в Києві було безпечним і максимально ефективним, необхідно провести правильну підготовку приміщення, з виконанням простих правил:

  • попередня волога генеральне прибирання;
  • всі харчові продукти варто заховати в холодильник, або упакувати в целофанові пакети, або, взагалі, винести з кімнати;
  • будь-який посуд загорніть в целофанові пакети, які потім варто заклеїти скотчем. Посуд, яку не було можливості заховати або упакувати, необхідно вимити п'ятипроцентним розчином соди після обробки кухні;
  • будь-які вентиляційні отвори і решітки варто заклеїти скотчем або целофаном. Це необхідно робити для того, щоб отруйний газ залишався тільки у вашій квартирі, і буде нешкідливим для ваших сусідів;
  • дуже важливо, щоб в оброблюваному приміщенні не було домашніх тварин, навіть якщо це акваріум з рибками. Варто мати на увазі, що отруює комах препарат, може завдати серйозної шкоди їх життю і здоров'ю.

Дезінсекція тарганів Київ

Після виконання замовником всіх корисних рекомендацій, до обробки житла приступають фахівці нашої фірми. Використовуючи спеціальне обладнання, працівники служби розпорошується отруйні засіб по всій площі приміщень. Обробка відбувається по всій площі.

Варто відзначити, що в разі часткової обробки паразити не будуть повністю знищені. Це змусить тих же тарганів просто мігрувати з оброблюваного приміщення в інше, яке було чистим і свіжим, яке вони зроблять своїм новим ареалом проживання.

Слід зазначити, що в процесі обробки, після неї, і в наступні 8-10 годин, небезпечно для здоров'я перебувати в приміщенні без засобів захисту дихальних шляхів.

Приміщення, в яких проводилося потруїти тарганів в Києві, потрібно замкнути і ставити такими не менше 10 годин. Розпилений препарат буде ефективний у знищенні комах весь цей час.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner