Знищення тарганів (прусаків) в Одесі

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2-кімнатна квартира

від 750

1250

3-кімнатна квартира

від 850

1400

4-кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster.

** Дізнайтеся про тарифи служби у Вашому місті:
Київ;
Дніпро;
Харків;
Львів;

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

кімната в гуртожитку

від 800

1450

 

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster.

Площа

Ціна

До 30 м2

24 грн/м2*

31-50 м2

22 грн/м2

51-100 м2

12 грн/м2

101-200 м2

11 грн/м2

201-300 м2

10 грн/м2

301-400 м2

9 грн/м2

Понад 400 м2

договірна

*Мінімальний виклик 720 грн

Замовити
image

Підготовка до дезінсекції

Як позбутися тарганів?

Якщо Вас хвилює питання «як вивести тарганів і прусаків» і куплений на базарі засіб від тарганів знову дав збій і прусаків стає все більше і більше, не турбуйтеся - ми не залишимо Вас з цією проблемою один на один!

У цьому розділі ми розповімо, як знищити тарганів, як підготуватися до приїзду дезинфектора і які дії зробити після проведеної дезінсекції прусаків.

Підготовка до знищення тарганів:

Прибрати з приміщень, в яких буде проводитися дезінсекція тарганів, всі продукти харчування (сіль, цукор, макарони, чай, спеції і.т.д.).

Прибрати посуд в сміттєві пакети (якщо такої можливості у Вас немає, то після обробки потрібно ретельно вимити її з миючим засобом.)

Встановіть на витяжки спеціальні декоративні сітки, вони будуть перешкоджати проникненню нових комах в оброблене приміщення.

Огляньте стояк водовідведення та труби водопостачання на наявності щілин між плитою і трубою.

Якщо Вами було виявлено, що труби нещільно входять в плиту перекриття, загерметизуйте ці місця будь-яким зручним для Вас способом.

 

 

image

Дезінсекція приміщення

Боротьба з тарганами відбувається методом холодного туману, тобто за допомогою розпилювання препаратів на поверхні.

Наша служба знищення тарганів використовує ефективний засіб від тарганів, який пройшлов сертифікацію і допущений до застосування на території України.

Препарати розводяться на водній основі і розпилюються на поверхні. В основному обробці піддається кухня, ванна кімната, туалет і прилеглі до них приміщення.

При наявності комах в кімнатах і інших приміщеннях обробляються плінтуса, лиштви, кути, підвіконня, карниз і місця можливого перебування комах.

За часом обробка займає 20-40 хвилин, в залежності від кількості кімнат у квартирі і її площі.

Після цього необхідно залишити квартиру закритою на 5-6 годин для того, щоб препарат осів на поверхні і висох.

image

Прибирання та провітрювання приміщень після обробки

Перед початком прибирання приміщення обов'язково провітрюється мінімум 2 години.

Для прибирання найкраще застосовувати 5% -ний розчин соди або лужні миючі засоби.

Щоб уникнути потрапляння засобу в очі, використовуйте гумові рукавички.

Вимийте всі місця, які контактують з їжею (столи, робочі поверхні, грубку і т.д.).

Стіни, стеля, внутрішні і бічні поверхні меблів вимиваються !!! Це пов'язано з тим, що засіб проти тарганів буде працювати на поверхні ще кілька тижнів.

Не мийте підлогу 1 - 2 дні. При миття підлоги уникайте змивання препарату з плінтуса.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на те, що позбавлення від тарганів за допомогою засобів, куплених в магазині або на ринку може викликати звикання у комах. Якщо Ви вже застосовували такі засоби, будь ласка, повідомте назву препарату і по можливості уточніть діючу речовину, яке входило до його складу.

Відгуки клієнтів

Ми зможемо допомогти Вам! Але перед проведенням даної процедури, ознайомитеся з її послідовними етапами і виділіть для себе основні моменти підготовки.

Підготовчі заходи перед знищенням тарганів в Одесі

З усіх кімнат, в яких планується провести процедуру знищення комах, необхідно прибрати всі продукти, також крупи, чай, каву і т. д.

Прибрати все столові предмети. Якщо немає можливості, то згодом, добре промити їх, застосовуючи миючі засоби.

Для перешкоди проникнення нових особин в уже оброблений будинок, на вентиляційні отвори помістіть спеціальні решітки.

Піддайте ретельному огляду місця введення труб водопостачання і стояків водовідведення. При найменшому виявленні наявності нещільного входу труб в плити перекриття або щілин між трубами і плитами - необхідно здійснити герметизацію цих місць способом, прийнятним для Вас.

 

Служба знищення тарганів Одеса

Препарат, який досить ефективно використовується нашою службою знищення тарганів в Одесі, сертифікований на території України і допущений до використання.

Поверхнево розпилюються препарати, розчиняються у воді. Об'єктами головною обробки є - туалетна та ванна кімнати, кухня, прилеглі підсобні приміщення.

Якщо комахи живуть в інших кімнатах, обробці піддаються: кути, підвіконня, стельові і підлогові плінтуси, карнизи і всі передбачувані місця проживання тарганів.

Прибирання і провітрювання приміщення поле дезінсекції тарганів в Одесі

Після виконаної роботи по знищенню тарганів в Одесі, потрібно залишити закритим приміщення на 3 години, якщо дію було проведено «Гарячим туманом» і на 1 годину, в разі впливу «Холодним туманом». Робиться ця процедура для їх більшої концентрації та ефективності. Після, потрібно добре провітрити квартиру, бажано наскрізним повітрям і не менше 3-х годин.

Далі - вологе прибирання тих місць, яких ми найчастіше торкаємося - раковини, ручки на дверях, столи, підлокітники у диванів і крісел (якщо вони виготовлені з дерева), стільці, підвіконня і т. Д. Генеральне прибирання з ретельним промиванням оброблених підлог, стін, плінтусів і важкодоступних місць, робити не треба.

Засіб, який використовується для обробки, включає в себе мікроскопічні капсули інсектициду і маючи довгий ефект, діє протягом декількох місяців.

Ймовірність зникнення шкідників, безпосередньо залежить від кількості оброблених поверхонь, що не змитих в найближчому майбутньому.

Вироблену на додаток бар'єрну захист у вигляді гелю, вимивати теж не треба протягом місяця, або до того моменту, коли «вусаті» не зникнуть зовсім.

Постільна білизна, одяг і все речі, які зазнали впливу хімікатів, потрібно піддати пранні в гарячій воді, ретельному полоскання і пропрасовування праскою.

Позбутися від тарганів власними силами, без фахівців, дуже складно. Ми готові запропонувати Вам свою допомогу в Одесі.

При відсутності спеціалізованої служби у Вашому населеним пункті, або при бажанні зберегти фінанси і придбати засіб для обробки власними силами, Ви маєте можливість зателефонувати за вказаними для контакту номерами телефону, або на нашому сайті оформити замовлення.

У свою чергу, ми гарантуємо поставку препарату в будь-який район України своєчасно, а також професійні консультації фахівців, по всіх виниклих питань.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner