Знищення тарганів (прусаків) у Львові

image
Ціни на послугу

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

1-кімнатна квартира

від 650

1100

2- кімнатна квартира

від 750

1250

3- кімнатна квартира

від 850

1400

4- кімнатна квартира

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

 

Стандарт

Без запаху

1 кімната в гуртожитку

від 500

950

2 кімнати в гуртожитку

від 800

1450

 

 

Стандарт,

гарантія 6 міс.

Без запаху,

гарантія 12 міс.

Площа  до 35 кв.м

від 650

1100

Площа від 35 до 50 кв.м

від 750

1250

Площа від 50 до 65 кв.м

від 850

1400

Площа від 65 до 80 кв.м

від 950

1550


*Під гарантією 6 і 12 місяців мається на увазі гарантійна програма. Програма діє на постійній основі, при виконанні всіх заходів підготовки «Замовником». Деталі уточнюйте у співробітників компанії DezMaster

Площа

Ціна

До 30 м2

24 грн/м2*

31-50 м2

22 грн/м2

51-100 м2

12 грн/м2

101-200 м2

11 грн/м2

201-300 м2

10 грн/м2

301-400 м2

9 грн/м2

Більше 400 м2

договірна

*Мінімальний виклик 720 грн

Замовити
image

Приготування до дезінсекції

Як позбутися тарганів?

Якщо Вас хвилює питання «як вивести тарганів та прусаків» і придбаний на базарі засіб від тарганів знову дав збій і прусаків стає все більше і більше, не турбуйтеся  ми не залишимо Вас з цією проблемою один на один!

У цьому розділі ми розповімо, як знищити тарганів, як підготуватися до приїзду дезінфектора і що робити після обробки.

Підготовка до дезінсекції тарганів

Прибрати з приміщень, в яких буде проводитися дезінсекція прусаків, всі продукти харчування (сіль, цукор, макарони, чай, спеції і.т.д.).

Прибрати посуд в сміттєві пакети (якщо такої можливості у Вас немає, то після обробки потрібно ретельно вимити його з миючим засобом).

Встановіть на витяжки спеціальні декоративні сітки, вони будуть перешкоджати проникненню нових прусаків в оброблене приміщення.

Огляньте стояк водовідведення та труби водопостачання на наявність щілин між плитою і трубою.

Якщо Вами було виявлено, що труби нещільно входять в плиту перекриття, загерметизуйте ці місця будь-яким зручним для Вас способом.

image

Дезінсекція приміщення

Боротьба з тарганами відбувається методом холодного туману, тобто методом розпорошування препаратів на поверхні.

Наша служба знищення тарганів використовує ефективні засоби від прусаків, які пройшли сертифікацію і допущені до застосування на території України.

Препарати розводяться на водній основі і розпорошуються на поверхні. В основному обробці підлягає кухня, ванна кімната, туалет і прилеглі до них приміщення.

При наявності комах в житлових кімнатах і інших приміщеннях обробляються плінтуса, лиштви, кути, підвіконня, карнизи і місця можливого перебування комах.

Обробка займає 20-40 хвилин, залежно від кількості кімнат в квартирі та її площі.

Після цього квартиру необхідно залишити зачиненою на 5-6 годин для того, щоб препарат осів на поверхні та висохнув.

image

Прибирання та провітрювання приміщень після обробки

Перед початком прибирання приміщення обов'язково провітрюється мінімум 2 години.

Для прибирання найкраще застосовувати 5%-ний розчин соди або лужні миючі засоби.

Щоб уникнути потрапляння засобу в очі, використовуйте гумові рукавички.

Вимийте всі місця, які контактують з їжею (столи, робочі поверхні і т.д.).

Стіни, стеля, внутрішні і бічні поверхні меблів не вимиваються! Це пов'язано з тим, що засіб проти тарганів буде працювати на поверхні ще кілька тижнів.

Не мийте підлогу 1-2 дні. При митті підлоги уникайте змивання препарату з плінтусів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на те, що позбавлення від тарганів за допомогою засобів, куплених в магазині або на ринку може викликати звикання у прусаків. Якщо Ви вже застосовували такі засоби, будь ласка, повідомте назву препарату і по можливості уточніть діючу речовину, яка входила до його складу.

Відгуки клієнтів

Багато жителів великих міст страждають від напасті у вигляді тарганів. Існує маса препаратів для боротьби з прусаками, але не завжди з їх допомогою можна позбутися тарганів в квартирі. Купуючи на ринку різні засоби від цих маленьких монстрів, не можна розраховувати на успіх. Таргани дуже швидко звикають до препарату і продовжують існувати і розмножуватися. Боротьба з прусаками - це непросте завдання. Але є надійний спосіб раз і назавжди вирішити проблему, варто всього лише звернутися в компанію «Dez-master», яка надає послуги зі знищення тарганів.

Безуспішна боротьба з тарганами? Звертайтеся в службу Dez-master

Компанія Dez-master здійснює знищення тарганів і прусаків у Львові і поряд розташованих з ним містах. Наша служба по труїнню тарганів при дезінсекції використовує сильнодіючий ефективний засіб. Особливу увагу при обробці ми звертаємо на дверні наличники, кути, плінтус, карнизи і підвіконня. Обробку проводимо не тільки в кухні, де найчастіше з'являються прусаки, а й в житлових кімнатах, ванній та туалеті. Після обробки приміщень, закриваємо їх на дві-три години, щоб домогтися результативності.

Перед тим як провести заходи щодо знищення тарганів, необхідно провести підготовку приміщення:
- Скласти всі продукти харчування в поліетиленові мішки або контейнери і прибрати на балкон або в холодильник. Сховати необхідно не тільки фрукти і овочі, але і сіль, цукор, чай, макаронні вироби, все крупи і спеції.
- З приміщення бажано прибрати посуд. У разі, якщо він буде залишений, то після обробки необхідно добре вимити його будь-яким миючим засобом.
- Отвори витяжок треба закрити декоративною сіткою, яка захистить приміщення від повторного проникнення комах після обробки.
- Варто оглянути водопровідні труби і стояки в місцях їх входження в стіни і підлогу. При наявності щілин, їх необхідно замазати алебастром або будь-яким герметиком, можна задути монтажною піною.

Завершальним етапом дезінсекції прусаків є прибирання, але перш ніж його розпочати потрібно добре провітрити приміщення, щоб повністю зник запах засоба. Потім береться п'ятивідсотковий содовий розчин або лужні миючі засоби і змивається нанесена суміш. При цьому краще працювати в гумових рукавичках, а очі прикрити захисними окулярами.

Перш за все, обробляють ті поверхні, де існує безпосередній контакт з харчовими продуктами (плита, стіл, стільниця, умивальник і ін.). Підлоги можна вимити через пару днів. Препарат, який ми застосовуємо, може надавати згубну дію на тарганів кілька тижнів, тому його не можна змивати зі стель, поверхонь стін, плінтуса і меблів. Щоб домогтися ефекту від дезінсекції, розпорошену засіб не змивають з цих поверхонь під час прибирання. Труєння тарганів у Львові нашою фірмою дуже результативне.

Дезінсекція та дезінфекція тарганів у Львові

Для того щоб назавжди забути про прусаків неможливо обійтися без допомоги фахівців. Служби по знищенню тарганів професійно підходять до вирішення цих завдань. Компанія «Dez-master» пропонує свої послуги з ефективної боротьби і знищенню тарганів у Львові та області. Фірма оперативно реагує на заявки клієнтів, гарантує дотримання термінів домовленостей. Якщо необхідна дезінфекція та дезінсекція прусаків у Львові, то варто звернутися саме до нас. За телефонами, вказаними на сайті, ви завжди можете отримати професійну консультацію. Наші фахівці підкажуть вам, як позбавитися від тарганів в будинку або квартирі, застосовуючи найкращі сучасні препарати.

Наші клієнти
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner